Жомарт Ертаев – біографія, фото, шлях до успіху, л

Ім’я: Жомарт Ертаев

Дата народження: 28 серпня 1972 р. (44 роки)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: селище Фабричний, Казахська РСР

Діяльність: підприємець, публіцист, громадський діяч

Біографія Жомарта Ертаева

Всі мріють досягти успіху, але вдається це небагатьом. У чому секрет? У везінні? Чи, може, успіх передається у спадок – як у бородатому анекдоті про сина генерала, який може стати генералом, але не адміралом, тому що у адмірала є свій син? Насправді формула успіху проста: самодисципліна, невтомну працю і зовсім трохи везіння.

Успішний бізнесмен і фінансовий експерт Жомарт Ертаев

Так вважає Жомарт Ертаев, і його власна біографія тому підтвердження. Народившись в небагатій учительській родині, він мав досить скромні стартові можливості, але сьогодні Жомарт – успішний бізнесмен, визнаний фінансовий експерт, який відбувся публіцист і власник контрольного пакету акцій міжнародного інвестиційного холдингу ALMA GROUP. Як йому вдалося так швидко піднятися до нинішніх вершин?

Рух до успіху

Ранні роки Жомарта Ертаева

Прийнято вважати, що всі ми ділимося на гуманітаріїв і технарів, але Жомарт не вписувався в ці рамки: спочатку йому найбільше подобалися алгебра і геометрія, потім він захопився літературою та історією. Але надходячи в інститут, все ж він зробив вибір на користь точних наук: прислухавшись до поради мами, відправився в Алма-Атинський архітектурно-будівельний інститут. Набрані ним бали дозволяли молодій людині стати студентом одного з московських вузів, однак Жомарт Ертаев вважав за краще залишитися в Алма-Аті, поруч з родиною.

Дитяче фото Жомарта Ертаева

Кар’єра Ертаева

Саме заради того, щоб підтримувати сім’ю, ще студентом майбутній фінансист почав підробляти, а потім і створив свій перший – тепер вже можна сказати, пробний бізнес, який проіснував недовго, але дав безцінний досвід і розуміння специфіки зароджувався на пострадянському просторі капіталізму. Стрімка кар’єра банкіра була ще попереду, а перед її початком Жомарту належало як мінімум один раз спіткнутися, але не втратити віру в себе.

В одному з банків кандидатуру Жомарта Ертаева відкинули – його не взяли працювати звичайним касиром. Так, правий був Уїнстон Черчілль, кажучи, що успіх – це рух від однієї невдачі до іншої з наростаючим ентузіазмом. Тепер керівник великого міжнародного холдингу згадує про цей випадок зі сміхом.

Відбувся бізнесмен

Вже через рік після цієї співбесіди вчорашній випускник став консультантом з фінансових питань у Казахському центрі ділового співробітництва «Атакент», потім начальником інформаційно-аналітичного управління «дочки» «Альфа-Банку» в Алма-Аті. У 23 роки він вже був – ні багато ні мало – заступником голови правління. І це виявилося тільки початком шляху, на якому Жомарт Ертаев придбав репутацію керівника, здатного зробити успішним практично будь-який банк.

Так, «Альянс Банк» за час роботи Жомарта головою правління з регіонального фінансової установи перетворився в один з системотворчих банків Казахстану, увійшовши за підсумками 2006 року в топ-5 банків за розміром активів. У послужному списку фінансиста – робота на вищих керівних посадах в Центрально-Азіатської фінансово-інвестиційної компанії «Семипалатинському міському акціонерному банку» та його філії в Алма-Аті, в «Иртышбизнесбанке», в компаніях «Сеймар» і «Сеймар Альянс», «БТА Банк» (Україна) та «Євразійський банк»!

Виступ на 8-й Міжнародній конференції з ризик-менеджменту

У 2014 Жомарт Ертаев відкрив для себе нові горизонти, ставши генеральним директором казахстанської телекомунікаційної компанії «Алма-ТБ». З 2015 року він також є президентом міжнародного холдингу Alma Group, вже зараз об’єднує під брендом «Алмател», крім «Алма-ТВ», чотири великі російські компанії.

Особисте життя Жомарта Ертаева: думки, почуття, поради

Жомарт Ертаев відомий не тільки як фінансист, але і як громадський діяч, який поділяє ідеї державно-приватного партнерства і виступає за зміцнення підприємницьких зв’язків між країнами Євразійського економічного союзу.

Не минуло безслідно і юнацьке захоплення літературою: Жомарт – дотепний, глибокий і здатний заінтригувати публіцист. Як відомо, в журналістиці головний показник якості матеріалу – відгук аудиторії, а тексти Жомарта Ертаева незмінно викликають широкий резонанс.

На фото: дружина Жомарта Ертаева Нургуль

У 2013 деякі з них були опубліковані у вигляді збірника – і тут не обійшлося без інтриги. Вона полягала в тому, що в ролі видавця виступила дружина Жомарта Нургуль Ертаева, а сам автор дізнався про вихід книги одночасно з читачами. Збірник отримав назву «Мир нашому дому», на його сторінках – відповіді на безліч запитань, які ставить публіцист. Що значить бути лібералом? Варто спрощувати процедуру отримання кредитів? Чи можна керуватися інтуїцією, приймаючи важливі для бізнесу рішення? І це тільки деякі з актуальних і злободенних тем, порушених у нарисах Жомарта Ертаева.

Благодійний Ice Bucket Challenge Жомарта Ертаева

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: