Ім’я: Володимир Волков

Дата народження: 7 вересня 1954 р. (62 роки)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: с. Нове Аракчеево, Мордовія

Діяльність: політик

Вага: 96 кг

Зріст: 188 см

Біографія Володимира Волкова

Володимир Дмитрович Волков – голова Республіки Мордовія. У даний момент безпартійний, починав політичну кар’єру в КПРС. Має дві вищі освіти – інженер електронної техніки та інженер-будівельник. На посту глави Мордовії взяв курс на поліпшення економічного клімату регіону, активно розвиває сільське господарство і виробництво.

Глава Республіки Мордовія Володимир Волков

Ранні роки Володимира Волкова

Володимир Дмитрович Волков був народжений в Краснослободском районі Мордовії, в селі Нове Аракчеево. Після випуску зі школи він вступив в МДУ їм. Огарьова, який закінчив у 1976 році, здобувши спеціальність «інженер електронної техніки». Після вузу майбутній політик працював інструктором обласного штабу студентських будівельних загонів Мордовського обкому ВЛКСМ.

Студентські роки Володимира Волкова (майбутній глава Мордовії в центрі)

Політична кар’єра Володимира Волкова

Партійна робота займала значну частину життя Волкова аж до розпаду СРСР. 2 роки (1977-1979) він працював секретарем комітету ВЛКСМ МДУ їм. Н.П. Огарьова. Трохи пізніше, в 1979 році, став командиром обласного студентського загону обкому ВЛКСМ Мордовії. З 1983 по 1986 рік Волков був керуючим промислово-транспортним філією Саранського міськкому ВЛКСМ.

Володимир Волков в молодості, на зорі політичної кар'єри

У 1988 Володимир Дмитрович отримав другу вищу освіту за спеціальністю «інженер-будівельник» в тому ж МДУ їм. Огарьова.

Володимир Волков та Сергій Вдовін, ректор МДУ їм. Огарьова

Серйозною політикою Володимир Волков займається з 1988 року, з посади першого секретаря Пролетарського райкому КПРС міста Саранська. З 1990 року він був головою з питань капітального будівництва, будматеріалів і промисловості в постійній Комісії Верховної Ради Республіки Мордовія (далі – РМ). У 1995 році він змінив цю посаду на посаду заступника голови Госсобрания Республіки Мордовія, і у вересні того ж року очолив уряд суб’єкта.

«Давидов. Індекс»: Володимир Волков, голова Республіки Мордовія Після відставки екс-глави республіки Миколи Меркушкина указом президента Володимира Путіна від 10 травня 2012 року Володимир Волков був призначений В.о. глави республіки. Через 2 дні Володимир Володимирович вніс кандидатуру Волкова на розгляд в Держзбори Мордовії. 14 травня Володимир Волков був затверджений цим органом на пост глави Мордовії.

Громадська діяльність Володимира Волкова

Заступивши на пост глави республіки, Володимир Волков почав вести активну громадську діяльність. У листопаді 2012 року він брав участь у республіканському студентському форумі, присвяченому Міжнародному дню студента. На початку грудня політик брав участь у роботі IV міжнародного інноваційного форуму «NANOTECH-2012» в Казані. У грудні він здійснив поїздку в Инсар, щоб привітати жителів з відкриттям Льодового палацу.

Володимир Волков перевіряє роботу громадського транспорту

У лютому 2013 року Волков брав участь в урочистому відкритті нових виробничих ліній компанії «Крістал-Лефортово». У березні – виступав на зборах, приобщенном до Дня працівника культури. У цьому ж місяці Волков відвідав виставку сільськогосподарської техніки та інвентарю на базі ВАТ Птахофабрика «Артеманская», приуроченої до підготовки весняних польових робіт.

Володимир Волков привітав працівників птахофабрики

Особисте життя Володимира Волкова

Володимир Волков одружений, подружжя виховало двох дітей. Із захоплень: Волкова приваблює садівництво і городництво.

За величезний внесок у розвиток економічної РМ, а також за багаторічну хорошу роботу президент Дмитро Медведєв нагородив Волкова орденом «За заслуги перед Вітчизною» IV ступеня.

Володимир Волков сьогодні

За час правління Володимира Волкова в республіці збільшилися інвестиції в основний капітал, зріс індекс промислового виробництва, у позитивну динаміку увійшли торгівля, транспорт, зв’язки та інші сфери обслуговування. Зросла і продовжує розширюватися виробництво валової продукції у сфері сільського господарства, зросла продуктивність праці в секторі економіки, середня зарплата і ефективність виробництва. Активно будується нове житло, у тому числі економ-класу.

Інтерв’ю Володимира Волкова: про підсумки 2015 року Глава Мордовії взяв курс на випуск конкурентної, сучасної продукції, після чого прийшов до висновку про необхідність розвивати високотехнологічне виробництво, тим самим виконуючи поставлену Володимиром Путіним державне завдання – забезпечити імпортозаміщення абсолютно у всіх секторах економіки, а також з гідністю дати відсіч санкцій проти РФ.

Володимир Волков (в центрі) інспектує будівництво стадіону в Саранську

Вкрай важливу значущість для Мордовії має забезпечення продовольчої безпеки країни. Для цих цілей під патронатом Волкова в селищі Торбеево ведеться будівництво нового сучасного м’ясопереробного комплексу, що обіцяє потужність виробництва ковбасної продукції близько 80 тисяч тонн в рік.

Також йде розробка планів будівництва в аграрному секторі: комплекс з збільшеною потужністю для переробки свинини, реконструювання цеху по прийому та переробці курячого яйця, модернізація тепличного комплексу по виробництву плодоовочевої продукції, розведення клариевого сома і риби осетрових порід.

Володимир Дмитрович приділяє багато уваги аграрному сектору

Володимир Дмитрович не забуває і про дозвілля жителів Мордовії. Коли у вересні 2012 року в прямому ефірі Першого каналу Андрій Малахов оголосив Саранськ одним з міст, які приймуть гостей на Чемпіонаті Світу з футболу в 2018 році, Володимир Волков гарантував провести мундіаль на належному рівні і ініціював будівництво просторого і сучасного стадіону.

Глава Мордовії любить футбол

Чутки і скандали

Олександр Малов, підприємець з Рузаевского району Мордовії, звинувачував мордовських чиновників, у тому числі Волкова, у спробах відібрати його бізнес – нафтобазу, яку Малов відновив і привів в робочий стан за 10 років, вклавши в неї більше 30 мільйонів рублів. Малов боровся з владою за право володіння нафтобазою з 2010 року. Також бізнесмен стверджував, що в адресу його родини надходили погрози, а при особистій зустрічі Волков умовляв віддати нафтобазу «на благо республіки». У свою чергу, Володимир Волков звинувачував Малова в тому, що за його, за словами політика, незаконного підприємництва регіон терпить величезні збитки. У підсумку нафтобаза була визнана муніципальної власністю.

Скандально відома нафтобаза Андрія Малова

На початку 2013 року Волков заявив, що французький актор Жерар Депардьє, який нещодавно отримав російське громадянство, може зайняти вакантну посаду міністра культури Мордовії. Також глава Мордовії стверджував, що готовий звести будинок для Депардьє в будь-якому районі Саранська (столиця республіки).

Жерар Депардьє в Саранську

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: