Ім’я: Віктор Назаров

Дата народження: 18 жовтня 1962 р. (54 роки)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: с. Ингалы, Большереченский район, Омська область

Діяльність: політик, юрист

Вага: 79 кг

Зріст: 178 см

Біографія Віктора Назарова

Віктор Іванович Назаров – губернатор Омської області з травня 2012 року; раніше обіймав посаду генерального директора компанії «Омскрегионгаз» (2005-2012).

Губернатор Омської області Віктор Назаров

Дитинство, освіта та трудова діяльність Віктора Назарова

Назаров Віктор Іванович з’явився на світ 18 жовтня 1962 року в невеликому селі Ингалы Омської області. Дитинство його пройшло в сусідньому селі Могильно-Посельское, куди сім’я Назарова переїхала через шість років після народження хлопчика. Навчався майбутній політик в місцевій школі, а після отримання атестата про середню освіту Віктор Іванович відразу почав свою трудову діяльність з посади токаря на електротехнічному заводі імені Карла Маркса в столиці регіону.

Трохи про дитинство Віктора Назарова

У 1980 році Назаров був покликаний у ряди Радянської армії, де по 1982 рік включно віддавав борг Батьківщині в далекосхідному підрозділ морської піхоти. Під час служби брав участь у широкомасштабних Тихоокеанських військових навчаннях, після чого відбулося його призначення заступником командира взводу і командиром екіпажу плаваючого танка.

Віктор Назаров в молодості

У 1982 році, після демобілізації з Радянської Армії, Віктор Назаров прийняв рішення продовжити навчання. Вже через пару місяців він отримав студентський квиток Омського державного університету за фахом «юриспруденція». У 1988 році, після закінчення університету, Назаров працював у районних органах прокуратури міст Києва і Черлака.

Армійське фото Віктора Назарова

З 1990 по 1992 рік Віктор Іванович працював на посаді слідчого військової прокуратури, що знаходиться в розташуванні військової частини номер 56681. У період з 1992 по 2001 рік Назаров працював юристом в приватних організаціях. З 2001 по 2003 обіймав крісло начальника юридичного відділу ТОВ «Девон».

Рік 2003 ознаменувався для Віктора Назарова стартом трудової діяльності в омському філії ТОВ «Міжрегіонгаз» – у його завдання входила оперативна робота з споживачами. З 2004 року дане підприємство було перетворене в ЗАТ «Омскрегионгаз» (трохи пізніше, в 2010, воно стало називатися ЗАТ «Газпром Міжрегіонгаз Омськ»). Через кілька місяців Назаров обійняв посаду заступника генерального директора з загальних питань, а в 2005 був підвищений до генерального директора компанії.

Політична кар’єра Віктора Назарова

У 2011 році кандидатура в. І. Назарова була висунута на пост депутата Омської області від партії «Єдина Росія». Після виборів від 4 грудня того ж року Віктор Іванович був обраний депутатом від Тюкалинского виборчого округу в ЗакС області, увійшов у комітет по законодавству, а також отримав повноваження заступника голови комітету з власності Омської області.

На посаді депутата Віктор Назаров займався газифікацією регіону

Головним пріоритетом на своїй новій посаді Віктор Назаров вважав економічне процвітання області. Під час депутатської діяльності він не розірвав зв’язку з ЗАТ «Газпром Міжрегіонгаз Омськ», навпаки, при підтримці організації провів послідовну газифікацію Тюкалинского району. За час його депутатської діяльності більш ніж 80% сільських будинків змогли підключитися до газової системи.

Віктор Назаров – губернатор Омської області

В 2013 році, 3 квітня, президент Дмитро Медведєв висунув на пост губернатора Омської області кандидатуру Віктора Назарова, яка вже через 6 днів була затверджена Законодавчим зборами Омської області.

Інавгурація Віктора Назарова

30 травня 2012 року в завданні Омського академічного театру драми відбулася інавгурація Назарова. Відразу після вступу в повноваження в якості пріоритету для подальших робіт він виділив перетворення економічного клімату в регіоні. У своїх інтерв’ю Віктор Іванович неодноразово акцентував увагу на «важких стосунках влади і народу, а також спробував зробити свою діяльність максимально відкритою для ЗМІ та жителів Омської області.

На посаді губернатора Назаров відзначився високою енергійністю і працездатністю. У липні 2012 року Віктор Іванович брав участь у відкритті і запуск масштабного свинарського комплексу. 23 жовтня того ж року спільно з Олексієм Міллером губернатор заклав перші камені для майбутнього будинку хокейної академії «Авангард» в районі «Арени-Омськ».

Олексій Міллер і Віктор Назаров відкрили реконструйовану вулицю в Омську 14 березня 2013 року, під час зборів членів Асоціації розвитку малого і середнього підприємництва Омської області, Назаров офіційно заявив, що уряд регіону спільно з місцевими банками розробляє програму лояльного кредитування сфери малого бізнесу.

Квітень 2013 року ознаменувався роботою у складі Ради міжрегіональної асоціації «Сибірське угоду». В своїй доповіді, представленій в рамках даного заходу, Віктор Іванович зробив основний акцент на економічні аспекти вступу до СОТ окремих регіонів РФ.

Робоча зустріч Віктора Назарова та Володимира Путіна

В 2015 році, в Єдиний день голосування (13 вересня), в. І. Назаров був повторно обраний на пост губернатора Омської області, а через два тижні була й урочиста церемонія інавгурації.

Особисте життя Віктора Назарова

Віктор Назаров одружений, має сина і дорослу доньку. Вільний час проводить за читанням книг, плаванням і риболовлею. Раніше політик захоплювався полюванням, проте в 2010 році заявив, що останні 5 років «полює» виключно з фотоапаратом в руках.

На фото: губернатор Віктор Назаров, його дружина Галина та син

Віктор Назаров сьогодні

У 2016 році Віктор Назаров ретельно контролював головні напрямки роботи для підвищення добробуту області. Зокрема, була проведена робота для запуску холдингу спецзв’язку на базі Омського НДІ приладобудування, що включає 8 підприємств у різних регіонах.

«Живий Журнал губернатора» 26 травня в ефірі омського «12 каналу» відбувся «Діалог з губернатором» – щорічна передача, під час якої кожен глядач міг поставити своє запитання Назарову. У студію надійшло близько 1500 звернень. Губернатор Віктор Назаров підтвердив, що багато було зроблено для поліпшення стану обласних доріг, зокрема, виділено близько 1,8 мільярдів рублів на їх ремонт.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: