Ім’я: Тетяна Кравченко

Дата народження: 9 грудня 1953 р. (63 роки)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Донецьк, Україна

Діяльність: актриса театру, кіно і телебачення

Вага: 72 кг

Зріст: 165 см

Біографія Тетяни Кравченко

Тетяна Кравченко – це актриса, популярна нині переважно завдяки своїй ролі в серіалі «Свати». У цьому проекті наша сьогоднішня героїня всебічно розкрила свій творчий потенціал, створивши яскравий і колоритний екранний образ, моментально полюбився глядачам.

Нині вона знаходиться на вершині успіху, але як же актриса прийшла до всього цього? Відповідь на поданий питання ми спробуємо відшукати в біографії україно-російської актриси.

Ранні роки, дитинство і родина Тетяни Кравченко

Кравченко Тетяна Едуардівна (уроджена — Яковлєва) з’явилася на світ 9 грудня 1953 року в місті Донецьку. Батько актриси помер, коли дівчинці не було ще й року, а тому згодом її вихованням займалася мама і вітчим. Батьки нашої сьогоднішньої героїні було досить далекі від світу мистецтва.

Прийомний батько працював екскаваторником, а мама була вихователем у школі. Однак колись давно в душі матері майбутньої знаменитості все-таки була мрія про професії театральної актриси. Здійснити задумане завадила Велика Вітчизняна війна, а тому згодом жінка довгий час працювала в театральному гуртку.

Актриса Тетяна Кравченко в молодості

Більше того, дізнавшись, що її дочка також хоче стати актрисою, жінка прийшла в невимовне захоплення. Саме тому протягом більшої частини своєї кар’єри Тетяна Кравченко завжди мала підтримку в особі своєї матері. А це було дуже і дуже важливо.

Закінчивши середню школу у своєму рідному Донецьку, наша сьогоднішня героїня переїхала в Росію, де незабаром подала документи в Школу-студію МХАТ. Вступити українській дівчині вдалося з першого разу. Однак згодом навчання складалася не найкращим чином. Довгий час у кар’єрному просуванні заважав помітний український акцент, а тому пробиватися до зіркам довелося крізь колючі терни.

Проте в якийсь моменту актриса зуміла перевернути все з ніг на голову і перетворити свій недолік в головне достоїнство. Вона почала часто грати простих сільських жінок, а тому дуже скоро зуміла домогтися розташування визнаних діячів сцени.

У 1976 році актриса отримала диплом Мхату і відразу ж влаштувалася на роботу в театр «Ленком». Однак при прийомі на роботу стався один цікавий епізод. Вся справа в тому, що Марк Захаров, який працював у той період керівником театру, навідріз відмовився брати на роботу Тетяну Яковлєву.

Краща роль Тетяни Кравченко ))) Наглядачка Глянувши на її документи, визнаний метр зазначив, що в радянських театрах і так багато Яковлєвих, а тому з подібним прізвищем згодом може початися плутанина. Тому прийняти на роботу талановиту українську актрису режисер погодився лише в тому випадку, якщо вона змінить прізвище. Тетяна стала перераховувати всі прізвища родичів, які тільки змогла згадати. У підсумку після недовгого обговорення режисер і актриса зупинилися на прізвища «Кравченко». Підписуючи документи про прийом на роботу, Марк Захаров сказав: «У нашому уряді багато українців. Тому отримати звання з подібним прізвищем вам буде легше…»

Так Тетяна Яковлєва стала Тетяною Кравченко. Однак заповітне звання актриса все ж отримала після розпаду Радянського Союзу.

Зоряний шлях актриси Тетяни Кравченко, фільмографія

В театрі «Ленком» актриса пропрацювала понад тридцять років. Виступати на місцевій сцені наша сьогоднішня героїня продовжує і понині. За ці роки актриса встигла стати заслуженою, а потім і народною артисткою Росії (2002).

Проте головною нагородою для яскравою і неординарною знаменитості стали, звичайно ж, її ролі. За багато років служіння театру Тетяна Кравченко виконала безліч самих різних ролей. Вона зіграла у виставах «Революційний етюд», «Мудрець», «Марселіна», «Трубадур та його друзі», «У списках не значився», «Містифікація» і багатьох-багатьох інших.

Тетяна Кравченко: Моя дочка просила мене не співати Завдяки всім цим ролям, актриса стала однією з головних зірок театру «Ленком». Однак, за її ж словами, в кар’єрі не раз були моменти, коли їй хотілося все залишити і просто піти. Особливо важко було дивитися, як з плином часу її ролі дістаються іншим. Актриса старіла, а тому поступово відходила у театрі на другорядні ролі.

Але у важкі моменти на допомогу актрисі завжди приходило кіно. Вона знімалася досить часто, а тому вже у вісімдесяті роки стала досить відома в світі кіномистецтва. Популярність нашої сьогоднішньої героїні принесли такі стрічки як «Восьме чудо світу», «Грибний дощ», «Небезпечно для життя», «Леді Макбет Мценського повіту» і деякі інші.

Відмінність кіно і театру полягало лише в тому, що в світі кінематографа вона залишалася все також затребувана навіть у більш похилому віці. Постарівши, Тетяна Кравченко не втратила свого шарму, а тому ніколи не втрачала розташування кінорежисерів.

Тетяна Кравченко в останні роки

У дев’яності роки вона зіграла в комедіях «Ширлі-мирлі», «Не клей дурня», «Діти понеділка». Не менш насиченою залишалася її фільмографія і в двохтисячному роки. Так, зокрема, акторка виконала яскраві ролі у фільмах «Пан або пропав», «Колгосп інтертейнмент», «Шекспіру і не снилося», «Пітер ФМ» та багатьох інших.

Актриса Тетяна Кравченко в серіалі «Свати»

Однак найголовнішою роллю останніх років для нашої сьогоднішньої героїні стала роль Валентини Петрівни в серіалі «Свати». У різні роки актриса знялася в шести сезонах проекту, а також зіграла в кулінарному серіалі «Свати біля плити», де її партнерами стали Ольга Аросєва і Олеся Железняк.

Про нові ролі Тетяни Кравченко поки нічого не відомо.

Особисте життя Тетяни Кравченко

Ще в студентські роки наша сьогоднішня героїня стала зустрічатися зі своїм однокурсником Дмитром Гербиевским. Згодом двоє акторів узаконили свої стосунки і навіть завели дитину – доньку Анну.

Спочатку все складалося досить гладко, однак згодом постійні творчі кризи Дмитра, а також пов’язані з ними депресії і запої погубили сім’ю. Актори розійшлися. Сьогодні актриса не заміжня. Тетяна Кравченко живе в Москві, допомагаючи у всьому дорослої доньки.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: