Співачка Алекса біографія, фото, особисте життя і її чоловік

Ім’я: Алекса

Дата народження: 4 вересня 1988 р. (28 років)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: р. Донецьк, Україна

Діяльність: співачка

Вага: 52 кг

Зріст: 174 см

Біографія співачки Алекси

Співачка Алекса – це одна з найяскравіших представниць російської «Фабрики зірок». Прийнявши участь у четвертому сезоні популярного телевізійного шоу, дівчина миттєво завоювала серця всіх шанувальників проекту і стала однією з найбільш відомих його «випускниць».

Сьогодні Алекса самодостатня співачка, яка активно працює над написанням нових пісень і підготовкою свіжих гастрольних програм. Саме з цієї причини наша сьогоднішня розповідь про творчий і життєвий шлях цієї української красуні, напевно, буде цікавий дуже багатьом.

Ранні роки, дитинство і родина співачки Алекси

Алекса, а точніше Олександра Чвикова, з’явилася на світ четвертого вересня 1988-го року в одному з найбільших міст України – Донецьку. Її мама була домогосподаркою, а батько Олександр Чвиков очолював успішну донецьку компанію «Энергосбытпром», яка спеціалізувалася на випуску стінових блоків.

Співачка Алекса зробила пластичну операцію

Варто відзначити, що саме з батьком дівчина завжди була особливо близька. Успішний бізнесмен буквально не чув у дочки душі, а вона завжди відповідала йому взаємністю. Як зазначається в деяких джерелах, навіть своє сценічне ім’я Алекса вибрала в честь батька. Таким чином, батько і дочка завжди залишалися тісно пов’язані.

Співачка Алекса в рекламі

В одинадцять років наша сьогоднішня героїня почала активно захоплюватися творчістю. Вона писала вірші, займалася танцями і вокалом, а також вчилася грати на фортепіано в одній з музичних шкіл Донецька.

Приблизно в цей же період дівчина почала з’являтися в числі учасників престижних музичних конкурсів у рідній Україні. Їй супроводжував успіх, однак до справжньої популярності, звичайно, ще було далеко. При активній підтримці свого батька через деякий час дівчина зуміла пробитися в модельний бізнес. Вона взяла участь у кількох рекламних акціях, її обличчя стало з’являтися на білбордах реклами.

Перші пісні Алекси

У 2001-му році до успіхів в модельному бізнесі доклалися також нові успіхи на музичному терені. У цей період молода (а точніше – юна) співачка записала свій перший сингл – пісню «Повітряний поцілунок», яка дуже скоро стала звучати на багатьох радіостанціях України. Незабаром на музичних каналах почав активно транслюватися однойменний відеокліп, знятий для цієї композиції.

Олександра Чвикова — Алекса У другій половині 2001-го року при фінансовій підтримці свого батька наша сьогоднішня героїня почала працювати над записом своєї дебютної платівки, яка отримала назву «Повітряний поцілунок». Перший альбом Алекси вийшов в Україні у 2001-му році, проте не став особливо популярний.

Пішовши з головою в творчу діяльність, дівчина, однак, не забула про школу і, врешті-решт, здала всі іспити екстерном. Після цього Алекса отримала можливість повністю зосередитися на своїй кар’єрі.

У середині 2000-х років дівчина вирушила до Москви, де деякий час співпрацювала з російськими продюсерами. Проте вже дуже скоро на горизонті замаячила нова можливість, і наша сьогоднішня героїня не забула нею скористатися.

Кар’єра співачки Алекси, Фабрика зірок

У 2004-му році Олександра Чвикова з’явилася на кастингу популярного проекту «Фабрика зірок-4» і в результаті успішно пройшла конкурсний відбір. Але потрапляння на даний телевізійне шоу несподівано для всіх виявилося для Олекси дуже нелегким випробуванням. Вже на самому початку проекту у дівчини почалася депресія. Вона стала просити продюсерів телешоу відпустити її додому в Донецьк, однак ті, після деяких роздумів, все-таки відмовили шістнадцятирічної співачці.

Тіматі feat Алекса — Коли ти поруч Стан справ початок кілька налагоджуватися лише після того, як на проекті у молодої дівчини зав’язався роман з репером Тіматі. Ці відносини дозволили юної красуні відшукати в душі якийсь баланс і знайти в собі сили для участі в телевізійному музичному шоу.

В кінцевому підсумку Алекса дійшла до фіналу, виконавши в рамках двох номінацій композиції «Місячна стежка» (рімейк пісні Алсу) і «Де ж ти», яка згодом стала її головним хітом. Рейтинги учасниці перед самим фіналом були досить високими, проте, опинившись в числі фіналістів, дівчина все-таки не змогла пробитися до числа призерів.

Незважаючи на цей прикрий провал, Алекса уклала вигідний контракт з продюсером Ігорем Крутим, який згодом тривалий час «курирував» молоду співачку. Однак це співробітництво мало і зворотний бік. В середині двохтисячних років, перебуваючи на хвилі успіху, дівчина раптом зникла зі всіх телеканалів. Причиною тому, як вважається, став конфлікт між продюсером Першого каналу (Росія) і композитором Ігорем Крутим.

Повернути собі увагу публіки Алекса змогла тільки в 2007-му році, коли вона разом зі своїм бой-френдом Тіматі записав композицію «Коли ти поруч», яка згодом тривалий час «крутилася» на музичних каналах.

Кілька разів у пресі ходили чутки про те, що співачка вагітна Алекса

Згодом співачка почала співпрацювати з продюсером Яною Рудковською, але через деякий час вирішила зв’язати себе контрактними зобов’язаннями з іншим менеджером Олександром Сельцовым. Однак головним наставником і порадником для співачки завжди залишався її батько. При його підтримці дівчина записала два альбоми – «Моя вендета» (2007) та «Вигаданий світ» (2011), а також випустила кілька нових музичних кліпів.

Алекса в даний час

У 2009-му році Алекса з’явилася в числі учасників відбіркового туру до конкурсу Євробачення, проте на сам міжнародний фестиваль все-таки не потрапила.

У наступні роки ім’я співачки частіше з’являлося в пресі у зв’язку з її новими музичними успіхами, а виключно в контексті змін у її зовнішності. Дівчина помітно збільшила губи, а також зробила пластику носа. Останнім часом Алекса рідко виступає. У пресі стали з’являтися повідомлення, що дівчина страждає на анорексію.

Приватне життя співачки Алекси

Ще на «Фабриці зірок» у дівчини зав’язався роман зі співаком Тіматі, однак після закінчення проекту стосунки молодих людей досить скоро розладналися. У 2006-му році знаменитості остаточно розлучилися.

Згодом у пресі з’являлися повідомлення про те, що Алекса нібито зустрічається з молодим виконавцем Андрієм Поповим (відомий під псевдонімом Lil Pop), однак дуже скоро новини про даному романі були фактично спростовано новими звістками з особистого життя співачки. В цей раз в мережу просочилися фотографії Алекси в компанії київського програміста Влада Тисленко. Саме його сьогодні вважають новим хлопцем співачки.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: