Ім’я: Смокі Мо

Дата народження: 10 вересня 1982 р. (34 роки)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: Ленінград р.

Діяльність: репер

Вага: 72 кг

Зріст: 170 см

Біографія Смокі Мо

Олександр Цихов – російський реп-виконавець, який вже довгий час займається улюбленою справою і радує безліч слухачів не тільки в Росії, але і за її межами. Саме він виступає під сценічним псевдонімом Смокі Мо.

До 2015 року йому вдалося записати 5 альбомів, які увійшли кілька десятків життєвих композицій, а також випустити величезна кількість треків, записаних разом з іншими, не менш відомими виконавцями.

Смоки Мо - псевдоним Александра Цихова

Смокі Мо пише життєві, не придумані тексти, здатні пробити душу кожного слухача. Саме з-за цього з кожним роком кількість його відданих шанувальників стрімко зростає.

Дитинство та юність Олександра Цихова

Талановитий репер з’явився на світ 10 вересня 1982 року в культурній столиці Росії – Санкт-Петербурзі. З самого дитинства в нього було відразу два захоплення – творчість і карате. Смокі завжди хотів бути схожим на героїв з кінофільмів, тому ще в шкільні часи ходив у секцію по карате. Уже тоді він міг постаять за себе і без особливих зусиль захистити слабкого й провчити задираку.

Смокі Мо в дитинстві

Кілька десятків років тому він зізнався, що, якби не почав займатися музикою, обов’язково б продовжив ходити в секцію по карате і став професійним спортсменом.

Сашко успішно поступив і закінчив Санкт-Петербурзький Університет культури і мистецтв, де вивчав менеджмент та продюсування. Великий вплив на його характер і погляд на життя надали книги американського письменника Роберта Алана Монро, в яких в основному мова йшла про позатілесних переживання. Хлопець завжди рекомендує її до прочитання всім своїм друзям і шанувальникам.

Початок музичної кар’єри Смокі Мо

Бажання пов’язати своє життя з музикою, а зокрема з репом з’явилося у хлопця в 1997 році. Тоді він вперше потрапив на реп-концерт до групи «Дерево життя» і по-справжньому перейнявся їх енергетикою і успіхом. З того моменту в нього з’явилося непереборне бажання записувати власні треки і доносити свої почуття через музику до слухачів будь-яких стан.

Смокі Мо в молодості

Він почав відвідувати різні хіп-хоп вечірки і одного разу потрапив до кола спільноти Балтійський клан. Саме там він зустрів Віку і Дениса, з якими надалі створив свою першу групу «Смок».

Дебютний концерт новоспеченого колективу повинен був пройти в місті Великі Луки, який знаходиться недалеко від рідного Санкт-Петербурга. Втім, цей захід виявилося не таким, як його уявляли собі учасники «Смок». Автобус за ними приїхав набагато пізніше, плюс до всього зламався по дорозі, тому група не встигла приїхати на свій же концерт. Після такого невеликого інциденту колектив припинив своє існування.

Починаючи з 1999 року і до самого закриття Смокі Мо виступав на проекті «Вітер в голові». За цей час він встиг випустити свій перший альбом «Сеньйора».

Олександр Цихов в групі «Династія Ді» — Поза конкуренцією Після завершення проекту хлопець став учасником колективу «Династія Ді». Крім нього в групі був ще один хлопець – Полі Валеріо, який більше відповідав за маркетинг і організацію, а Смокі в свою чергу був творчої половиною. Будучи учасниками групи «Династія Ді» хлопці змогли заявити про себе і навіть отримати престижну нагороду – вони виграли на фестивалі Rap Миѕіс. Втім, ця перемога не принесла особливих гонорарів, однак змусила заговорити про хлопців і підсунула їх творчість в маси.

Пік кар’єри Смокі Мо

У 2003 році почалася справжня творча сольна життя Смокі Мо. На одному з концертів хлопець познайомився з учасником групи «Krec» Фьюзом, який привів його на пітерську студію звукозапису «Kitchen Records». Саме після цього змінилося все, аж до манери читання репу. Хлопець почав писати зовсім інші тексти з більш життєвим сенсом і записувати новий альбом.

Через рік він почав співпрацювати з новим лейблом «Respect Production», в стінах якого світ побачив його дебютний сольний альбом «Карате». Ця платівка мала небувалий успіх і розійшлася чималим тиражем, а хлопець став новою реп-зіркою того часів і міг скласти гарну конкуренцію іншим відомим хіп-хоп виконавців.

У 2006 році він записав і випустив свій другий альбом «Планета 46», в який увійшли треки, виконані з популярними реперами, такими як Децл, Umbriaco, Maestro A-Sid, Gunmakaz, RAPid, DJ Vadim, Кобі Зеро, Шаали Сокира, Містер Малої, Гвинт.

Смокі Мо і Баста

Після цього Смокі Мо довгий час не випускав ніяких альбомів, можна сказати, що у нього була творча криза. У 2009 році репер нарешті порадував своїх шанувальників виходом мікстейп під назвою «Saint-P Phenomen», у співпраці з DJ Nik One. Через кілька місяців хлопець зайнявся записом нового мікстейп «200 років потому». На цей раз він співпрацював з колективом «V-Style», які займалися записом музики.

Протягом чотирьох років Олександр складав треки для нового альбому і нарешті, влітку 2010 року він випустив свою третю платівку під назвою «Вихід з темряви». В альбом увійшли лише найкращі композиції, які здатні надихнути не тільки слухачів, а й самого Смокі Мо.

Альбом кардинально відрізнявся від попередніх «Карате» і «Планета 46». Він був не схожий музично, текстами і методом читки. За 4 роки реперу вдалося повністю змінитися і іншим поглядом подивитися на музику і життя в цілому.

Смокі Мо і Баста — Лід (ft. Скриптонит) У 2011 році світ побачив четвертий альбом російського репера «Час Тигра». Його записом займався відомий лейбл MadStyleMusic. Втім, це не єдина подія, яка стала значущим у 2011 році. Крім випуску нового альбому Смокі Мо почав співпрацювати з творчим об’єднанням «Газгольдер». Його заснував Василь Вакуленко (Баста), а його учасниками в різний час були Таті, Гуф, АК-47, Триагрутрика, Скриптонит і Tony Tonite.

Особисте життя Смокі Мо

Смокі Мо може годинами говорити про свою творчість і про музику в цілому, однак подробиці свого особистого життя він всіляко замовчує. Хлопець вважає, що слухач повинен цінувати його за треки і музичну роботу в цілому, а не забивати голову непотрібними подробицями його відносин.

Співачка Глюкоза і репер Смокі Мо

Відомо лише те, що репер не одружений, однак він визнається, що більшість його треків написані завдяки почуттям, які він відчував до прекрасній половині людства.

Смокі Мо сьогодні

У 2012 році хлопець потрапив в список десяти найбільш відомих зірок родом із Санкт-Петербурга. Якщо бути точніше, то його помістили на 7-ий рядок цього рейтингу. В кінці літа 2012 року спільно з колективом «Триагрутрика» репер виконав трек «На роботу» на проекті «Червона зірка», яка транслювалася на Першому каналі.

Смокі Мо сповнений творчих планів

Також хлопець був обраний в якості запрошеного артиста на шоу «Вечірній Ургант», де йому випала можливість здійснити справжній хіт 2013 року «Метелики».

11 червня 2013 року вийшов п’ятий альбом під назвою «Молодший». Через рік Смокі Мо випала можливість спробувати себе в якості актора. Він знявся в дебютній картині репера Басти «Газгольдер: Фільм», в якому також з’явилися і інші відомі російські реп-виконавці. В кінці року Смокі перевидав свій перший альбом «Карате».

Смокі Мо і Таті — Куля (ft. Баста) 2015 рік відзначився успішною співпрацею з репером Бастей. Хлопцям вдалося записати альбом з нехитрою назвою «Баста/Смокі Мо». Варто відзначити, що прем’єра платівки відбулася на передодні Нового року. Вже через тиждень «Баста/Смокі Мо» став найбільш продаваним альбомом в Росії.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: