Шарип Умханов біографія, фото, проект Голос, особисте життя та його дівчина

Ім’я: Шарип Умханов

Дата народження: 29 березня 1981 р. (35 років)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: Чечня, село Толстой-Юрт

Діяльність: співак, вчитель музики

Вага: 80 кг

Зріст: 173 см

Біографія Шарипа Умханова

Дитячі роки, сім’я та освіта Шарипа Умханова

Шарип Умханов народився 29 березня 1981 року в Грозненському районі Чеченської республіки, в селищі Толстой-Юрт. Це село має чеченське назва Дойкур-Эвл і його населення складає близько п’яти тисяч чоловік. У рідному селі пройшло дитинство майбутнього учасника шоу «Голос».

Він закінчив середню школу в скрутний для Чечні, воєнний час кінця дев’яностих. З 1999 року Шарип захопився музикою, самостійно опановував гітару і навчався співати. В селі не було музичної школи, тому основним джерелом знань майбутнього співака стали книги на музичні теми. Поштовх цьому захопленню дало творчість групи «Scorpions».

Важкий час змусило його відразу після школи піти працювати на будівництво. Однак свого захоплення він не залишав, навіть виступав на сцені і вирішив продовжити освіту з музичної частини.

Шарип Умханов в молодості працював на будівництві

У 2003 році, коли йому було 22 роки, Шарип Умханов поїхав з рідної Чечні в Краснодарський край. Там, в місті Краснодарі, він вступив на перший курс факультету «Музична освіта» Краснодарського державного університету культури і мистецтв. Під час навчання в університеті Шарип брав участь у різних творчих конкурсах, виявляв свій талант до співу і в 2007 році заслужив звання «Студент Року».

Творчий шлях Шарипа

У 2008 році Шарип Умханов закінчив Краснодарський державний університет культури і мистецтв, але працювати за фахом не пішов. Здавалося, він взагалі пішов з творчої шляху, бо шлях його лежав до Москви, на роботу будівельником. На московській будівництві він пропрацював досить довго.

Будівельна бригада, до якої він належав, будувала тунель, розташований на проспекті Маршала Жукова. Колеги розповідають, що він часто після роботи виконував різні пісні, акомпануючи собі на гітарі. В репертуарі Шарипа був не тільки банальний і безпрограшний шансон, але і рок, і класичний оперний репертуар. Запрошували співака на виступи в нічні клуби і корпоративи.

Шарип Умханов у програмі Тому, коли на роботі він отримав травму, зламав ногу, він залишив будівництво і повністю віддав себе музиці. Співав у ресторанах, і його дуже часто запрошували для цього. Він міняв стереотипний шансонный репертуар ресторанів на незвичний для багатьох, але такий улюблений їм самим, рок.

Крім того, Шарип у 2009 році став переможцем шоу «Караоке з зіркою», яке проводилося в одному з нічних клубів Москви однієї з FM-радіостанцій. Там його помітили і оцінили люди з вищого шоу-бізнесу. Це були: композитор Євген Кобилянський, який продюсує Григорія Лепса і президент звукозаписної компанії «CD LAND» Юрій Цейтлін. Вони судили конкурс і по праву оцінили незвичайний талант співака, який з легкістю брав всі 3 октави.

Шарип Умханов на шоу «Голос»

Влітку 2013 року, перед участю у відбірковому турі шоу «Голос — 2» Умханов Шарип взяв участь у великому концерті Григорія Лепса. Співак особисто відрекомендував молодого співака Шарипа публіці. На шоу «Голос — 2» співак Шарип пішов з піснею улюбленої групи «Scorpions» — «Still loving you».

Під час відбіркового «сліпого прослуховування» його вибрали з перших же нот, відразу всі наставники. Сам Шарип вибрав своїм наставником на шоу Олександра Градського, який в свою чергу дуже високо оцінив виконання Умхановым пісні групи «Scorpions». Він сказав: «Шикарно! І причому, вбиває публіку нахрен відразу моментально, вирубує всіх. Він співає краще, ніж оригінал. На голову! Тому що там вигуки, а тут абсолютно рівне тиск».

Голос 2 — Шарип Умханов і Катерина Кузіна — «The Prayer» Під час своєї участі в шоу, Шарип Умханов завоював величезну кількість шанувальників свого голосу і дійшов до півфіналу з тріумфом. У півфіналі на глядацькому смс-голосуванні, не дивлячись на величезну підтримку багатьох, і навіть президента Чеченської республіки Рамзана Кадирова, який особисто відправив в його підтримку 278 смс, Шарип Умханов поступився співакові з Білорусі Сергію Волчкову.

У півфіналі він виконав чудову пісню італійського композитора середніх віків Грегоріо Алегрі «Miserere». І красиво пішов з шоу, маючи великі творчі плани на випуск сольного альбому і продовження кар’єри співака.

Особисте життя та інтереси Шарипа

Особисте життя Шарипа Умханова, не дивлячись на його публічність останнім часом, покрита завісою таємниці. Відомо тільки, що співак не одружений, і його серце на даний момент вільно. Під час його участі в шоу «Голос — 2» ходили різні чутки про його романах з учасницями. Особливо з Гелів Сергєєвої, з якою Шарип часто з’являвся в павільйонах, взявшись за руки.

Шарип Умханов з Григорій Лепс

Крім того, учасниці ділилися враженнями — який класний масаж вміє робити Шарип. На масаж навіть була черга з учасниць. Своїми улюбленими виконавцями Шарип Умханов називає таких співаків як Лучано Паваротті, Григорій Лепс, Олександр Градський, Лариса Доліна і такі групи як Арія, Queen і, звичайно ж, Scorpions.

Улюблені класичні композитори співака — це Чайковський, Глінка і Римський-Корсаков. Шарип любить страви італійської, кавказької і російської кухні. Особливим його перевагою користується плов і паста з морепродуктами, які він вміє готувати сам. В людях співак найбільше цінує вірність даному слову, щирість і доброту.