Сергій Мінаєв біографія музиканта, фото, особисте життя

Ім’я: Сергій Мінаєв

Дата народження: 12 січня 1962 р. (55 років)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: р. Москва

Діяльність: співак, шоумен

Вага: 85 кг

Зріст: 180 см

Біографія Сергія Мінаєва

Дитинство Сергія Мінаєва

Сергій народився в Москві. Він навчався в англійській спецшколі і відвідував музичну школу, де навчався грі на скрипці. Після школи майбутній музикант вступив до естрадно-циркове училище на естрадне відділення, який закінчив у 1983 році.

Сергій завжди володів почуттям гумору. Все йшло з сім’ї, де часто сміялися один над одним, над сусідами і рідними. Особливо смішно це виходило у батька. Це була, так звана, сімейна «фішка». Спочатку така манера була перенесена Мінаєвим на проведені в школі вечора, а пізніше і на студентські капусники.

У 1987 році він закінчив ГИТИС, курс Шароєва. Серед його викладачів були Бистров, Рутберг і Дитяев.

Співак Сергій Мінаєв в молодості

Навчаючись в інституті та отримуючи лише сорок карбованців стипендії, Сергій вечорами підробляв в готелі «Інтурист» і «Молодіжна» диск-жокеєм. Саме завдяки цьому у нього була можливість мати музичну версію будь-якого західного хіта з тим, щоб потім створювати свої жартівливі нові версії. Так він заклав основи своєї фішки»: Мінаєв смішно говорив про серйозне і серйозно про смішному.

Початок кар’єри музиканта Дитинство Сергія Мінаєва

У вісімдесяті роки молодий співак почав писати музичні пародії на хіти зарубіжних та вітчизняних виконавців. Робив він це настільки якісно і з гумором, що часто пародія ставала набагато популярнішою свого оригіналу.

Почалося з того, що на дискотеках, які Сергій крутив, він від нудьги підсміювався над виконавцями деяких пісень. У той час це був несподіваний і абсолютно новий жанр, який з радістю був прийнятий слухачами і глядачами.

Першою великою дозволеної владою дискотекою, яку в Лужниках провів Мінаєв, була дискотека студії «Рекорд». Стала дуже популярною в наслідку пісень переспів «Модерн Токінг» вперше прозвучала серед інших пісень саме на тому виступі. Завдяки такому успіху, вже з 1988 року почалися гастрольні виступи Мінаєва по всьому Союзу.

Переспіви, які так вдало робив співак, не тільки докорінно змінювали зміст пісень, але і доводили його часом до абсурдного і смішного. Часто вони відрізнялися гарним гумором, тому слухалися завжди з посмішкою.

Сергій Мінаєв – Макарена Музика, яка звучить на дискотеках, була оригінальною, вона бралася синглів або фірмових фонограм і на неї накладалися нові слова російською мовою. Сергій часом накладав голос не один раз, здавалося, що співають кілька людей, хоча співав тільки Мінаєв. Це непростий труд, і знають музиканти ніколи не могли сказати про творчість Сергія жодного поганого слова.

На пародії всі реагували по-різному: хтось був радий, що Сергій робить їх пісні популярнішим, а хтось ображався. Як висловився сам артист, все залежало від того, розумний людина чи ні, адже насправді він робив їм рекламу.

За чотири роки гастролей Сергій побував у всіх куточках Радянського Союзу, і скрізь його виступи мали успіх. Були і закордонні гастролі: Угорщина, Франція, Ізраїль, Німеччина та Ірландія. Його виступи були в основному розраховані на російськомовну аудиторію.

Сергій Мінаєв Попурі Модерн Токінг Одним з найважливіших альбомів у своїй творчості він вважає диск «Радіо «Абракадабра». Альбом виявився дуже вдалим і навіть був перевиданий.

Сергій Мінаєв сьогодні

Крім співу, Мінаєв був ведучим кількох телепередач, серед них «Ранкова пошта», «Два рояля», «Музичний ринг», «5050», «Чемпіонат анекдотів», а також знімався в художніх фільмах в епізодичних ролях.

Нещодавно співак записав новий подвійний вініловий альбом разом зі своїми друзями. До нього увійшли 14 пісень. Назва альбому – «У джазі тільки М…» Він був представлений самим автором навесні 2013 року в клубі «Метелиця». Багато пісень вже були знайомі слухачам, частина з них – ліричні. Вийшов своєрідний творчий вечір, де були присутні багато колеги Сергія: Глизін, Саруханов, Катя Лель. Одну з пісень Мінаєв виконав зі своїм сином. Треба зазначити, що не всі прийняли новий стиль пісень Мінаєва. Були й такі, хто вважав, що Сергію це не потрібно, що це не його.

Особисте життя Дитинство Сергія Мінаєва

Сергій одружений. У нього є вже дорослий син. Свою відпустку Мінаєв намагається проводити з сім’єю. Найчастіше – це відпочинок на морі. Довгих перельотів він не любить, тому намагається відпочивати там, куди летіти не більше шести годин.

Співак Сергій Мінаєв багато часу проводить із сім'єю, але про особисте життя не поширюється

Комп’ютерні ігри він вважає марною тратою часу і в них зовсім не грає. За його словами, замість віртуальних гонок, краще їздити на реальному автомобілі.

Комп’ютер Мінаєв освоював самостійно ще в 1994 році, коли він придбав свій перший ноутбук. Самостійне освоєння без сторонньої допомоги він вважав приводом порадіти якимось своїм успіхам. Незабаром Сергій зміг сам створити свій сайт і вивчив кілька складних спеціальних професійних програм, без яких його робота була б неможлива. Для особистого сайту Мінаєв і сьогодні продовжує писати, проявляючи свої літературні таланти, за його словами, все, що там написано, написано його руками.

На запитання про улюблені страви і кулінарні пристрасті, співак відповів, що віддає перевагу почуття голоду, причому не тільки в їжі. Він висловився, що головне не те, що саме ти їси, а те, як це щось приготовлено.