Сергій Масленніков біографія лижника, фото і особисте життя

Ім’я: Сергій Масленніков

Дата народження: 18 квітня 1982 р. (34 роки)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: Уфа р.

Діяльність: лижник

Вага: 60 кг

Зріст: 175 см

Біографія Сергія Масленнікова

Дитинство і родина Сергія Масленнікова

Народився Сергій Масленніков, майбутній відомий спортсмен і учасник Олімпійських ігор в місті Уфі 18 квітня 1982 року в звичайній для того часу робітничій сім’ї. Ще в дитячі роки була відзначена його тяга до спорту, і вже в шкільні роки для нього почався старт майбутньої спортивної кар’єри. Починав Сергій із звичайною дитячо-юнацької спортивної школи, яка йому і дала путівку у великий спорт.

Старт спортивної кар’єри Сергія Масленнікова

Спортивна кар’єра Сергія Євгеновича, майбутнього члена збірної команди Росії з лижного двоборства, починалася під керівництвом тренера Р. Закірова. Тренуватися під його керівництвом він продовжував і після надходження в Стерлітамакський філія Уральського Державного університету Фізичної Культури.

Сергій Масленніков не відразу домігся великого успіху

Перші перемоги прийшли не відразу, але Сергію вдалося міцно увійти в число постійних учасників-лідерів Всеукраїнських змагань досить швидко. Перша срібна медаль в індивідуальному заліку була ще в 2003 році на Чемпіонаті Росії в класиці. Тоді ж він і отримав бронзову — у командній першості.

До 2005 року Сергій Масленніков активно брав участь у Всеукраїнських чемпіонатах. За цей час він завоював велику кількість медалей. Серед них бронзова у командному заліку в 2005 році, срібна – в 2004 році в змаганнях зі спринту, а також золоті – в спринті і класики в 2005 році. Тоді ж, у 2005 році, прийшло визнання і на міжнародному рівні після отримання срібної медалі на універсіаді в спринтерській гонці. Це вже тоді заявило про немаленькому спортивному потенціалі цього юнака.

Зліт спортивної кар’єри, нагороди Сергія Масленнікова та олімпіади

Починаючи з 2006 року Сергій почав активно брати участь у різних чемпіонатах міжнародного рівня. Першим з них стала Зимова Олімпіада, яка проводилася в Турині. Саме на ній він зміг досягти одного з своїх кращих результатів на змаганнях найвищого рівня, посівши у гонці-переслідуванні 10 місце. А той спортивний сезон він завершив на 56 місці підсумкового заліку Світового Кубка.

Сергія Масленніков залишив великий спорт перед Олімпіадою в Сочі

Далі одна за одною відзначалися перемоги на різних першостях. У 2007 році він завоював золото в командних змаганнях на Зимовій Універсіаді. У сезоні 2008 року Сергій був вже на 53-му рядку рейтингу. 2009 рік ознаменувався для учасника збірної перемогою в мас-старті на Всеросійському чемпіонаті з лижного двоборства. Тоді йому вдалося обійти таких спортсменів, як Іван Панін, Антон Каменєв, Костянтин Воронін, Ніяз Набеев і Олексій Баранников, що увійшли в фінальну шістку. У цьому ж році він зумів зайняти 51 позицію в підсумковому заліку, що виставляється за підсумками Планетарного кубка.

2010 рік ознаменувався для Сергія Масленнікова другим участю в олімпіаді, що проходила на цей раз у Ванкувері. У змаганнях з лижного двоборства, де золото завоював Джейсон Ламі Шапюи з Франції, він зміг зайняти лише 42 місце, на яке опустився з 32 (де був після стрибків з трампліну) за результатами естафети.

Відхід Сергія Масленнікова з великого спорту

2011 рік ознаменувався для Сергія Масленнікова також участю у кількох всесвітніх змаганнях і Чемпіонатах Росії. Зокрема на що проходив у березні в Уфі, рідному місті спортсмена, всеросійському чемпіонаті з лижного двоборства йому вдалося зайняти лідируючу позицію на гонці Гундерсена. К-90 плюс дистанція 10 км, що говорить про його ще досить хорошій спортивній формі на той момент.

12 рік став завершальним у його кар’єрі, як спортсмена. Пов’язано це було в першу чергу з виключенням його з новосформованого складу збірної Росії, після чого він був змушений задуматися про пошук іншого істотного джерела грошей і залишити спорт. Хоча Сергій Масленніков не виключає можливість у подальшому свого повернення на спортивні арени.

Сьогодні він виступає головним спеціалістом зі стрибків з трампліна на лижах, а також лижного двоборства в Північній Столиці – Санкт-Петербурзі. Сергій вирішив вкладати свої сили в спробу розвитку цього спортивного спрямування на території Росії і підготовку олімпійського резерву за цими напрямками. Йому дійсно є що передати можливим майбутнім чемпіонам країни, а, можливо, і світу. Адже за спиною Сергія Масленнікова близько 20 років власної спортивної кар’єри, і він може передати їм багато нюансів участі в міжнародних змаганнях, у тому числі олімпійських.

Особисте життя Сергія Масленнікова

Про особисте життя Сергій Масленніков воліє умовчувати. Все, що відомо про неї на сьогодні – він одружений.

Про особисте життя літаючого лижника Сергія Масленнікова відомо дуже мало

Сергій Масленніков ще довго буде відомий в Росії, як на сьогодні єдиний двоеборец російський, захищав не один рік Росію на змаганнях різних рівнів, у тому числі найвищих. Не дивлячись на те, що для нього завжди головним козирем залишалися і залишаються стрибки з трампліну на відміну від бігу по лижні, за результатами якої він далеко не один раз не дотягував до заповітної очкової тридцятки, його результати будуть прикладом ще досить довгий період.