Сергій Лавыгин – біографія, фото, особисте життя, сім’я, дружина, діти, зріст, вага

Ім’я: Сергій Лавыгин

Дата народження: 27 липня 1980 р. (36 років)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: Москва

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 73 кг

Зріст: 171 см

Біографія Сергія Лавыгина

Сергій Валерійович Лавыгин – артист, який став популярним після виходу на телеекрани серіалу «Кухня» (2012), де він блискуче зіграв злодійкуватого кухаря-універсала Арсенія.

Сергій Лавыгин – зірка комедійного жанру

Глядачам він знайомий також з розважального пародійному телешоу «Велика різниця», телепрограмі «Серіаліті», за постановками Московського Тюгу, Центру імені Мейєрхольда, Театра.doc і низки яскравих ролей в комедії «Гірко!», драмі «Жага», серіалам «Матусі» і «Готель Элеон».

Дитинство

Майбутній актор з’явився на світ 27 липня 1980 року в Москві. Його рідні не мали відношення до мистецтва – батьки працювали у сфері фізико-математичних наук, брат присвятив себе спорту, потім – бізнесу.

У дитинстві Сергій не відрізнявся постійністю у планах на майбутнє – у різний час він мріяв стати міліціонером, пожежником, лікарем, військовим, хокеїстом. Про кар’єру артиста він почав замислюватися в підлітковому віці. В цей період він відвідував театральний гурток, з захопленням грав у шкільних виставах, демонстрував вміння впливати на глядачів у піонертаборі.

Глядачі люблять його за неповторну харизму і фірмове чарівність

Закінчивши в 1997 році школу, він вступив (з першої спроби) на акторський факультет Театрального училища ім. Щепкіна. Правда, перший рік він відвідував його у статус вільного слухача, але в кінці першого курсу був офіційно зарахований в майстерню професора Володимира Сафронова, отримав студквиток (і талони в буфет).

Молодий Сергій Лавыгин в серіалі «Адвокат» (одна з перших кіноролей)

Він активно прагнув розвивати в собі такі важливі для професії якості, як артистизм, вміння перевтілюватися, спостережливість, зокрема, намагаючись переймати жести й ходу звичайних вуличних перехожих. Брав участь Сергій і в екстремальних приколах. Наприклад, одного разу він з друзями-однокурсниками взяв унітаз, табличку «Платний туалет» і прогулювався з цією конструкцією біля Великого театру. Потім вони пропонували скористатися цією послугою відвідувачам Цуму. У результаті всіх учасників оригінального перформансу благополучно «пов’язали» охоронці порядку.

Акторська кар’єра

Молодому випускникові Вищого театрального училища довго не вдавалося дебютувати в кіно. Не вдавалося йому потрапити і в ТЮГ, куди він показувався 4 рази. Але з п’ятої спроби його все-таки прийняли в трупу.

Зараз Сергій Лавыгин сильно схуд

Першою театральною роботою Лавыгина була роль собачки Кульки у «Двох кленах» з п’єси-казки Євгенія Шварца. Потім він був зайнятий у таких виставах, як «Олов’яні перстені» (про надзвичайні пригоди у казковому королівстві), «Романтики» (про друзів-сусідів, вирішили одружити своїх дітей), «Пітер Пен» (про знаменитому вічно юному та котрий уміє літати хлопчика), постановці «Свідок звинувачення» з елементами тонкого англійського гумору та інших. Актор відслужив в театрі 12 років і залишив його, за власним визнанням, «заради нових відкриттів», але як і раніше досить часто зайнятий в антрепризах.

Сергій Лавыгин, загримований під жінку

Дебют актора у кіно відбувся в 2003 році, в ретро-драмі «Здрастуй, столиця!», оповідає про часи хрущовської відлиги. У 2004 році він знявся в картині «Некерований занос» по книзі Олени Сазанович «Я слухаю, Ліна…».

Сергій Лавыгин у фільмі «Некерований занос»

У наступні роки входив в акторський склад багатьох вітчизняних телесеріалів: «Адвокат» (про успішне і чесного захисника в суді), «Слід» (про роботу Федеральної експертної служби), «Зона» (про в’язнів і співробітників слідчих ізоляторів), «Лапочки» про трьох подружок, які звернулися в шлюбне агентство), «Записки експедитора Таємної канцелярії» (екранізація однойменного роману Олега Ряскова).

«Записки експедитора Таємної канцелярії»: Лавыгин в ролі масона

З 2012 по 2016 рік актор знімався в ролі кухаря Сіни в телесеріалі «Кухня», оповідав про масу несподіваних ситуацій в колективі працівників елітного ресторану, який належить відомому акторові і шоумену Дмитру Нагієву. Щоб реально втілити свого персонажа в життя, Сергій відвідував реальні курси кухарів і вчився професійно шаткувати овочі. Згодом в одному з інтерв’ю він зізнавався, що в цей час заразився любов’ю до їжі, але не до її приготування.

«Кухня»: Сергій Лавыгин в ролі дивакуватого кухаря Арсенія

Після успішної прем’єри «Кухні» особа Лавыгина почало з’являтися в самих касових фільмах вітчизняного кінопрокату: він зіграв доктора в комедії «В Росію за любов’ю!» (2012), Павла в драмі «Спрага» (2013), дядю Толю з Туапсе в комедійній стрічці Жори Крыжовникова «Гірко!» (та її продовження «Гірко! 2»), яку кінокритики назвали по-справжньому народною і однією з найкращих кінокомедій останніх років. Потім Лавыгин зіграв кращого друга головного героя у фільмі новаторського жанру «караоке-комедія» від Крыжовникова – «найкращий день».

Для фільму «Гірко!» Сергій Лавыгин відростив вуса

У 2014 році відбулася прем’єра повнометражного продовження так полюбилася глядачам комедії «Кухня» – стрічки «Кухня в Парижі», яку подивилися більше 2 мільйонів глядачів. Актор знову постав в образі Чуганина.

У 2015 році артист з’явився в сіткомі «Матусі», що розповідає про життя кращих подруг – незаміжньої дівчини Вікторії (Олександра Буличова), молодої мами Ганни (Олена Ніколаєва) та багатодітній героїні Юлії (Світлана Колпакова). Лавыгин зіграв Роману – чоловіка Юлії та батька трьох її дітей.

Серіал «Мамочки»: Сергій Лавыгин і його «дружина» Світлана Колпакова

Крім цього, Лавыгина можна було побачити в кіноальманаху «Щастя – це …», в одній з семи історій (сьома новела «Двоє разом»), які стверджують, що кожна людина гідна щастя і що його вистачить на всіх.

Сергій Лавыгин у фільмі «Щастя – це…» (Новела №7)

Особисте життя Сергія Лавыгина

Серіал «Кухня» допоміг актору не тільки здобути популярність, але і зустріти свою кохану жінку. Анна Бегунова, яка зіграла екранну дружину його героя Арсенія Марину, стала його цивільною дружиною і в реальному житті.

Сергій Лавыгин і Анна Бегунова разом грали в «Кухні»

В березні 2016 року у сімейної пари з’явився на світ первісток – син Федір. За словами молодого батька, він чудово себе почуває в незнайомій обстановці – не вередував на дачі у друзів, куди його взяли з собою батьки, коли йому виповнився лише місяць, із задоволенням відвідував кафе, з цікавістю розглядаючи і вивчаючи все по сторонах.

Сергій Лавыгин з дружиною

Сценічне мистецтво – головна справа для Сергія, але він захоплюється не тільки їм. Артист серйозно цікавиться питаннями медицини – вивчає медичну літературу, знайомиться через інтернет з новими науковими теоріями, публікаціями про властивості людського організму, відеозаписи реальних хірургічних операцій. Знаючи про це його хобі, друг Сергія подарував йому на 25-річчя медичну енциклопедію, яку актор вже вивчив від кірки до кірки.

Сергій Лавыгин – один з найчарівніших російських акторів

На питання інтерв’юерів «Про що мрієте?» Лавыгин щиро відповідав, що хоче, щоб все, що у нього сьогодні є, ніколи не закінчилося.

Сергій Лавыгин зараз

У 2016 році пройшли зйомки повнометражного кінофільму «Кухня. Остання битва», інтрига якої була закручена навколо міжнародного турніру шеф-кухарів. Сергій, незмінний виконавець ролі Сіни, назвав цей новий проект «грандіозним» завершенням франшизи. Протягом того ж року артист був задіяний в комедійному серіалі «Готель Элеон», спин-оффе «Кухні», де його герой Арсеній вже став шеф-кухарем.

Сергій Лавыгин в серіалі «Готель Элеон» В тому ж роки Лавыгин зіграв інопланетянина у новорічній комедії «Країна чудес» (проект «Квартету І»), що складається з п’яти незалежних сюжетних ліній, які мають загальне завершення – Новий рік.

Кадр з фільму «Країна чудес»

Також актор був зайнятий на зйомках третього сезону «Матусь», вихід якого на екрани повинен був запланований на 2017 рік. За словами Сергія, що знаходиться у виробництві випуск «буде ще більш віртуозним».

На зйомках серіалу «Матусі»