Отар Кунашвили біографія, фото, особисте життя, його дружина і діти

Ім’я: Отар Кушанашвілі

Дата народження: 22 червня 1970 р. (46 років)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: р. Кутаїсі, Грузія

Діяльність: журналіст, шоумен

Вага: 78 кг

Зріст: 173 см

Біографія Отара Кушанашвілі

Блискучий і гострий на слово журналіст, радіо — і телеведучий Отар Шалвович Кушанашвілі народився в місті Кутаїсі 22.06.1970 року. Авторитетний шоумен, який називає себе «іконою іронічній журналістики», «хімічно чистим генієм» і «антипублицистом» (пояснюючи останнім тим, що його, на відміну від публіцистики, обговорює громадські та загальнодержавні глобальності, займають винятково нюанси, деталі і відчуття).

Сьогодні невтомний і успішний колумніст, непередбачувана і яскрава особистість Отар Кушанашвілі, жартома позицируемый як «кошмар вітчизняного шоу-бізнесу», підкуповує публіку емоційністю, щирістю, ерудицією, дотепністю і сміливістю суджень, нехай іноді й у кілька неприємної для інших формі.

Навчання і перша проба пера журналіста Отара Кушанашвілі

Ще з дитинства Кушанашвілі приваблювала журналістика. Школярем він почав публікувати свої статті в газеті «Кутаїська Правда», писав авторам «Літературної газети», в тому числі, літературному критику Леву Аннинскому. Отримавши в 14 років від літературознавця відповідь, він цілував рядки листа і, від надлишку почуттів, плакав.

Отар Кушанашвілі одного разу залишився без зубів

По закінченні школи, поступив на факультет журналістики Тбіліського державного університету. Однак, за словами Отара, за довгий язик і нібито негідну грузина поведінку був звідти з ганьбою вигнаний. Відслуживши в армії, повернувся в рідне Кутаїсі і зіткнувшись з панує там безробіттям, у 1992 році прийняв рішення поїхати до Москви. Там довго не міг влаштуватися на роботу в ЗМІ, тому що погано володів російською мовою.

Але доля виявилася прихильною до наполегливої і непохитному в прагненні стати репортером молодій людині, Євген Додола взяв його на роботу в газету «Новий погляд». І вже через півроку він зміг підготувати свій перший матеріал, який був відзначений відразу редакційної премією, опублікувавши інтерв’ю з актрисою Вірою Глаголєвої і кінодраматургом і сценаристом Віктором Мережко.

Отар Кушанашвілі на телебаченні

Потім було знайомство з Іваном Демидовим, керівником телеканалу ТВ-6, який вважав, що нагловатость Кушанашвілі просто необхідна в скандальній програмі «Акули пера», де журналісти задавали запрошеним музикантам самі незручні питання, незважаючи на особистість співрозмовника. І Отар виправдав очікування, підвищуючи популярність програми такими провокаційними питаннями, як, наприклад, заданий Валерію Леонтьєву – натурал він або гомосексуаліст, і не спить він зі своїм догом. Як людина, що володіє почуттям гумору, Леонтьєв, хоч і був шокований, відповів гідно і витончено.

Більшість артистів подібні питання Кушанашвілі обурювали, і він придбав славу провокатора і пропаленого циніка. А, коли нині покійна співачка Наталія Медведєва під час ефіру кинула мікрофон, Отар вирішив піти з програми. Він зробив це, за його словами, через розуміння, що заради рейтингу почав заходити надто далеко і ображати людей.

Кушанашвілі образив Пугачову

Відносини Отара з представниками вітчизняного шоу-бізнесу складно назвати ідеальними. Досить згадати скандальний інцидент з примадонною російської естради Аллою Пугачовою, коли він дозволив собі нецензурно її образити і навіть штовхнути, або висловлювання про здібності Сергія Лазарєва як співака й телеведучого (точніше, про нібито відсутність таких).

Отар Кушанашвілі може образити навіть Аллу Пугачову

Від в’їдливих зауважень скандального телеведучого не застраховані і політики. Завдяки інтерв’ю телеканалу Russia.ru громадськості стало відомо його негативне ставлення до діяльності екс-президента Грузії Михайла Саакашвілі, якого він назвав ганьбою грузинської нації.

Неприємні багатьом селебрети і заяви Отара про те, що він продається, щоправда, з благородною метою – заради благополуччя своїх дітей.

Справедливості заради слід зазначити, що не всіх зірок і відомим особистостям Кушанашвілі ставиться негативно. Зокрема, про Юрія Айзеншписе він висловлюється як про велику людину, про Ксенії Собчак – як про найрозумнішою з відомих йому дівчат, яка ніколи не ображає слабких. Дуже цінує Отар співочий талант і особисті якості Валерія Меладзе, Йосипа Кобзона, Леоніда Агутіна.

Творчі звершення Отара Кушанашвілі

З 1995 року очолював тижневик про російському шоу-бізнесі «Музична правда», в той час має назву «МузОБОЗ». Зробивши близько трьохсот інтерв’ю з вітчизняними знаменитостями, став відомою фігурою світського суспільства.

C січня 1997 разом з Лерою Кудрявцевою вів музично-інформаційні програми «Партійна зона» і «МузОБОЗ» (пізніше вона стала називатися «Обоzzz-Шоу») на ТВ-6, був ведучим програм «Великий куш» на каналі СТС, «На бульварі» і «Час-гроші» на ДТВ.

У Отара Кушанашвілі зараз немає дружини, зате є семеро дітей

Опинився на радіо – вів передачі на «Європі плюс». Зазначав, що йому цікава його програма «Планетарій» присутністю перепалки з гостями. Подобається писати тексти для ранкового шоу «Европейская зорька», а також авторські рубрики для журналів «Fly&Drive», «Ом», газет «Радянський спорт», «Вечірня Москва», «Комсомольская правда», «Московський комсомолець», «Аіф». Ведучий програми «Звіздар», «Отар проти» на радіо «Комсомольская правда», «Як?!» на КП-ТБ, вікторини «Розумний знайшовся!» на каналі «360° Підмосков’ї». У 2011 році на каналі «Інтер» був співведучим програми «Розбір польотів» і суддею грандіозного шоу «майдан’s».

Знімався у комедійному телесеріалі «33 квадратних метри», детективному – «Каменська-3», екшен-драмі «Клуб», фільмі «Калейдоскоп», «Життя як кіно, або Шоу суворого режиму», «Владислав Галкін. Вийти з ролі».

Автор книг «Я і Шлях in… Як перемогти добро», «Я. Книга — помста», «Епоха і Я. Хроніки хулігана».

Лауреат премій «Зірка», «Овація», чотирьох «Знаки якості», «Срібної калоші».

Особисте життя Отара Кушанашвілі

Отар Кунашвили на сьогоднішній день неодружений. Батько сімох дітей. У його батьків, нині покійних, було дев’ять дітей. Зізнається, що їх подвиг повторити не готовий.

У Кушанашвілі є чотири сини і три дочки. Старша дочка Даша, за словами батька, дивовижна людина і красуня. Сини Георгій і Николос більше схожі на маму, першу дружину Марію. Друга дружина Ірина подарувала Отару дочка Еліну і сина Федора, якого вони в родині жартома звуть «дядько Федір». У третьої жінки Ольги народилися син Мамука та дочка Олена. Своїх дітей турботливий тато познайомив друг з одним і був щасливий, що вони знайшли спільну мову і стали чудово спілкуватися.