Ім’я: Ольга Тумайкина

Дата народження: 3 квітня 1972 р. (44 роки)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: Красноярськ р.

Діяльність: актриса комедійного жанру

Вага: 52 кг

Зріст: 169 см

Біографія Ольги Тумайкиной

Ольга Тумайкина – це прекрасна російська актриса, здатна здивувати своїх шанувальників не тільки чудовим вмінням змінювати екранні образи, але і чудовим почуттям гумору. Саме тому однією з найбільш відомих акторських робіт нашої сьогоднішньої героїні став комедійний проект «Жіноча ліга», зробив Ольгу справжньою зіркою.

Згодом актриса знімалася багато і часто. Саме з цієї причини сьогодні ми вирішили вибрати в якості головної героїні нашої статті саме цю неординарну жінку.

Ранні роки, дитинство і родина Ольги Тумайкиной

Ольга Василівна Тумайкина з’явилася на світ у місті Красноярську 3 квітня 1972 року. З ранніх років дівчинка виявляла велику любов до літератури, а також художньої самодіяльності. Як це ні дивно, тяга до сценічної майстерності прийшла до Олі з книг.

Актриса Ольга Тумайкина

Спочатку дівчинка перечитала багато літератури про історію театру і сценічної самодіяльності. А потім стала сама виступати на сцені, з’являючись переважно в дитячих виставах, які ставилися на сцені її рідної школи. Таким чином, вже в дитячому віці наша сьогоднішня героїня стала мріяти про професію актриси. Однак спочатку подібні ідеї сприймалися досить прохолодно іншими членами родини Тумайкиных. Напевно, визначальне значення в цьому випадку зіграв математичний склад розуму Олиних домочадців.

Мама актриси більшу частину життя пропрацювала у сфері торгівлі, вітчим був одним з керівників на заводі «Сибэлектросталь», а старший брат вибрав для себе професію економіста. Саме тому родичі майбутньої знаменитості спочатку з подивом та насторогою поставилися до рішення дівчинки стати актрисою. Однак згодом змирилися з ним, і перешкоджати рішенням Олі не стали.

Закінчивши загальноосвітню школу, Ольга Тумайкина переїхала до Москви, де незабаром подала документи в школу-студію МХАТ. Однак іспитів не здала, а тому була змушена шукати для себе інше рішення. Таким стало Театральне училище імені Бориса Щукіна. В цей раз бар’єр вступних іспитів дівчина пройшла благополучно, а тому незабаром стала осягати ази професії в майстерні А. А. Казанської.

Творчий шлях актриси Ольги Тумайкиной

У 1995 році Ольга Тумайкина отримала диплом про закінчення Вузу, а разом з ним — пропозиція від московського театру ім. Євгенія Вахтангова, який згодом став її першим місцем роботи. Згодом на місцевій сцені Ольга Тумайкина виконала безліч чудових ролей.

Ольга Тумайкина-Пиріжок Серед її робіт були такі вистави як «Принцеса Турандот», «Минулого літа в Чулимську», чеховська «Чайка» і багато інших. Вельми примітно, що в певний момент вже в театральній кар’єрі актриси почав проявлятися чіткий крен у бік комедійних ролей. Вона зіграла разбойницу в постановці «Алі-Баба і сорок розбійників», «Мадемуазель Жорж у театральній виставі «Бульвар злочинів», а також з’явилася в образі Проні у комедії «За двома зайцями».

Що стосується ролей в кіно, то в цьому плані все було дещо інакше. У 1998-му році Ольга Тумайкина дебютувала на екрані, зігравши епізодичну роль в серіалі «Самозванці». Слідом за цим у фільмографії актриси з’явилися інші роботи – серіали «Імперія під ударом», «Новий рік в листопаді», а також трагікомічна стрічка «Отрути, або Всесвітня історія отруєнь». Остання з названих робіт вперше принесла актрисі популярність.

Після цього пропозиції про зйомки стали надходити актрисі одне за іншим. В період з 2002-го по 2006-й наша сьогоднішня героїня виконала ролі в таких картинах як «Чудеса в Решетове», комедійному серіалі «Дівчинки», а також відомому проекті «Ментовські війни». Ці та інші роботи дозволили актрисі закріпити успіх, проте по-справжньому популярної телевізійної актрисою Ольга Тумайкина стала лише після участі в комедійному проекті каналу ТНТ «Жіноча ліга», знятому за аналогією з американським шоу «Smack the pony».

Ольга Тумайкина Дане телевізійне скетч-шоу стало для нашої сьогоднішньої героїні перепусткою у світ великого кінематографа. Всього за кілька років актриса стала однією з головних зірок всього телепроекту, а тому могла дивитися в майбутнє з неприхованим оптимізмом.

Ольга Тумайкина в даний час, фільмографія

Після закінчення зйомок у «Жіночій лізі» Ольга Тумайкина з’явилася в таких картинах як «Ялинки», «Поцілунок крізь стіну», «Викрутаси», «Східний календар», а також деяких інших. Таким чином, в різні роки наша сьогоднішня героїня встигла попрацювати з такими зірками кіно як Іван Ургант, Мілла Йовович, Сергій Свєтлаков і ін.

Не менш яскравою була також і телевізійна кар’єра знаменитості. Серед останніх робіт актриси значаться такі відомі комедійні проекти як «МосГорСмех», «Трохи про себе», «Карамель», «Нереальна історія» і деякі інші.

Підводячи риску під усім, що було сказано вище, зазначимо, що в останні роки кар’єра актриси рухається з якоюсь неймовірною швидкістю. За останні три роки Ольга Тумайкина встигла відзначитися в дев’яти нових фільмах. Серед таких найбільш популярними стали картини «Мами», «Про що мовчать дівчата», «Одноклассники.ги: НаCLICKай удачу», а також серіали «Сусіди» і «Полуничний рай». Дані проекти стали важливою віхою в кар’єрі актриси. Однак нові роботи Ольги Тумайкиной обіцяють бути не менш яскравими.

Ольга Тумайкина з донькою

Так, вже відомо, що в найближчому майбутньому на екрани вийдуть відразу три нових фільми з участю нашої сьогоднішньої героїні. Серед таких — спортивна стрічка «Чемпіони», фентезійний міні-серіал «Біловоддя. Таємниця загубленої країни», а також комедійна стрічка «Рейтинг». Всі названі фільми глядачі зможуть побачити в 2014-му році.

Особисте життя Ольги Тумайкиной

В особистому житті актриси все менш радісно, ніж в акторській кар’єрі. Вже в інституті актриса закохалася в однокурсника, з яким згодом жила кілька років у цивільному шлюбі. Однак, навіть незважаючи на народження дочки Поліни, сімейне життя не склалося. Чоловік часто бив Ольгу, а після того, як вона зважилася піти, забрав у неї дочка.

Однак, кілька років потому ситуація все ж налагодилася. Поліна стала регулярно бачитися з матір’ю, а згодом у житті Ольги з’явилася ще одна дочка – Маруся. Її актриса вже виховує одна, без чоловіка.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: