Ольга Павловець біографія актриси, фото, її сім’я: чоловік і син

Ім’я: Ольга Павловець

Дата народження: 9 травня 1981 р. (35 років)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: Астрахань р.

Діяльність: актриса кіно

Вага: 52 кг

Зріст: 165 см

Біографія Ольги Павловець

Ольга Павловець – це актриса, добре відома глядачам завдяки своїм ролям у серіалах «Стилет-2», «Бандитський Петербург», «Єфросинія», «Дві сторони однієї Анни».

Список її екранних ролей неймовірно великий, а тому говорити про її яскравому кар’єрному шляху можна нескінченно довго. Саме цим ми і вирішили зайнятися сьогодні, підготувавши спеціально для наших читачів розгорнутий розповідь про творчість та життєвий шлях цієї чудової російської актриси.

Ранні роки, дитинство і родина Ольги Павловець

Ольга Павловець з’явилася на світ у південному містечку Астрахань дев’ятого травня 1981-го року. Її родина була тісно пов’язана зі світом мистецтва. Батько – Андрій Павловець – був провідним актором ленінградського Театру юного глядача, а мама працювала в якості педагога кафедри мови в пітерської академії театральних мистецтв.

Вельми примітно, що навіть бабуся з дідусем у цій сім’ї також були акторами. Ще в сорокові роки вони часто гастролювали по країні, виступаючи переважно у військових частинах перед солдатами Червоної Армії.

Актриса Ольга Павловець популярна завдяки серіалам

Незважаючи на те, що народитися нашої сьогоднішньої героїні довелося в Астрахані, на півдні Росії актриса ніколи не жила. Ще в пятимесячном віці вона переїхала разом з батьками в Ленінград, де згодом їх сім’я отримала кімнату в комунальній квартирі.

У північній столиці РРФСР дівчинка стала вперше займатися мистецтвом. Вже в сім років вона вступила до хореографічний гурток при Палаці піонерів, проте вже два роки потому проміняла танці на музику. У дев’ятирічному віці Ольга Павловець почала відвідувати музичну школу, де згодом протягом кількох років вивчала особливості гри на флейті, гітарі та фортепіано.

Вельми примітно, що через деякий час цей навчальний заклад став першою школою в Санкт-Петербурзі, що поєднує в собі функції музичної та загальноосвітньої школи.

Після отримання диплома про закінчення одинадцяти класів наша сьогоднішня героїня вирішила зв’язати своє життя з театральним мистецтвом. Наслідуючи намічену дорогою, Ольга вступила в Санкт-Петербурзьку державну академію театрального мистецтва, де стала відточувати свій вроджений талант під чуйним керівництвом місцевих педагогів.

Актриса Ольга Павловець Особливо значущий вплив на кар’єру актриси надав директор театру Буф Ісаак Штокбант. Саме він вперше почав включати молоду дівчину в свої вистави. На сцені цього театру Ольга Павловець виступала вже з вісімнадцятирічного віку, а вже в двадцять зуміла отримати свою першу театральну премію – приз Міжнародного конкурсу імені Аркадія Райкіна.

Згодом наша сьогоднішня героїня часто грала в різних виставах і мюзиклах. Через деякий час Ольга також стала вести на одному з петербурзьких каналів програму «Ранковий кефір».

Зоряний шлях актриси Ольги Павловець, фільмографія

Зніматися в кіно Ольга Павловець стала 1999-му році. Першою її екранної роботою стала епізодична роль в серіалі «Вулиці розбитих ліхтарів», слідом за якою послідували і більш серйозні акторські роботи. У своєму першому проекті Ольга знімалася разом з такими зірками, як Юрій Кузнєцов, Оскар Кучера, Євген Дятлов, Олександр Половців та інші.

У 2003-му році наша сьогоднішня героїня отримала пропозицію знятися в серіалі «Стилет-2». В даному проекті актриса отримала одну з провідних ролей, яка вмить зробила її популярною.

Варто зазначити, що для зйомок у названій картині Ольга Павловець переїхала в Москву. Згодом її творча кар’єра проходила між двома найбільшими містами Росії.

У наступні кілька років талановита актриса знялася в декількох нових картинах. До числа найбільш яскравих її робіт варто віднести картини «Від 180 і вище», «План Б», а також серіал «Бандитський Петербург-9», в якому вона затрималася практично на весь сезон.

Голубка. Епізод. Ольга Павловець Дані картини зміцнили становище Ольги Павловець в світі російського кінематографа, проте по-справжньому «зіркові» ролі були ще попереду.

У 2006-му і 2007-му роках актриса знялася в декількох нових телевізійних проектах. Але дійсно доленосним в кар’єрі актриси став 2008-й рік. У цей період дівчина знялася в серіалах «Судова колонка» і «Афганський привид», виконавши в кожному з названих проектів головні ролі.

Крім того, в цьому році наша сьогоднішня героїня знялася в яскравих кінематографічних фільмах – «Своя правда» і «Життя, якого не було». Названі стрічки отримали високі відгуки критиків і набули чималої популярності серед глядачів.

З цього моменту кар’єра Ольги Павловець вийшла на нову висоту. Згодом у ній не було різких злетів і стрімких падінь. Талановита актриса йшла від однієї ролі до іншої, радуючи глядачів все новими і новими роботами. «Дві сторони однієї Анни», «Шлях додому», «Зозуля», «Вийшов їжачок з туману», «Єфросинія» — кожен з цих проектів зайняв гідне місце у фільмографії актриси.

Серед пізніх робіт Ольги Павловець варто виділити проект «Таємниці слідства-11». В рамках даного серіалу наша сьогоднішня героїня виконала роль следовательницы Людмили Клонковой, яка настільки сподобалась глядачам, що продюсери вирішили залишити її ще на кілька сезонів.

Ольга Павловець сьогодні

В даний час актриса працює над продовженням серіалів «Таємниці слідства» і «Скліфосовський». Крім того, за повідомленнями деяких джерел, наразі у провадженні знаходиться ще кілька стрічок за участю талановитої санкт-петербурзької актриси. Найбільший рейтинг очікування серед таких стрічок мають проекти «Я буду поруч» (де екранним партнером Ольги стане Олексій Барабаш), а також історичний серіал «Купрін».

Особисте життя Ольги Павловець

Актриса Ольга Павловець двічі була заміжня

Під час зйомок серіалу «Стилет-2» у актриси зав’язався роман з актором Дмитром Щербиною. Незабаром знаменитості оголосили про підготовку весілля. Через дев’ять місяців на світ з’явився їхній спільний син. Проте ідилія в житті Ольги та Дмитра тривала недовго. Зовсім скоро шлюб акторів почав тріщати по швах, а згодом остаточно розпався.

У середині 2000-х років в житті ленінградської актриси сталося ще одне потрясіння – під час відпочинку в селі потонув її чотирирічний син. Ця подія стала причиною затяжної депресії, яка ледь не поставила хрест на всій кар’єрі зірки.

Порятунком для актриси став зав’язавшийся в 2009-му році роман з актором Іваном Шибановим, який невдовзі став її другим чоловіком. У 2010, за тиждень до прем’єри серіалу «Анжеліка» Ольга Павловець народила своєму новому чоловікові сина Макара. Нині актриса щаслива в новому шлюбі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: