Ольга Олейникова біографія співачки, фото, шоу Голос

Ім’я: Ольга Олейникова

Дата народження: 13 жовтня 1976 р. (40 років)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: Самара р.

Діяльність: співачка, викладач вокалу

Вага: 65 кг

Зріст: 163 см

Біографія Ольги Олійникове

Ольга Олейникова – співачка, яка відома своїми різноплановими виступами. Вона може бути як відчайдушною хуліганкою, так і витонченої леді. Почавши кар’єру з джазу, вона поступово розширила свої інтереси до рок-н-ролу, соулу, кантрі, фолк-року, блюзу. Її природний, емоційно-насичений голос знайшов чимало шанувальників.

Дитинство Ольги Олійникове

Рідне місто Ольги – Самара. Її батьки – музиканти. За її власними спогадами, особливе враження на неї справила почута у дитинстві пісня «Yesterday».

Ольга Олейникова народилася в Самарі

У тринадцятирічному віці Олейникова створила свою групу. До її складу увійшли шанувальники групи «Бітлз». В якості солістки вона вперше з’явилася на сцені у 1991-му році на концерті, влаштованому в пам’ять про Віктора Цоя. Виступ виявився вдалим. Після нього юна виконавиця отримала запрошення стати барабанщицею в невеликій групі. Коли там звільнилося місце флейтистки, Олійникова почала грати на флейті. Флейта настільки захопила його, що після закінчення школи талановита дівчина поступила в музичне училище рідного міста, продовжуючи в той же час активно брати участь в рок-фестивалях.

Нові пісні Ольги Олейниково, джаз і рок

Ольга подорослішавши, змінила свої музичні уподобання. Як-то, потрапивши на один з рок-вечорів, вона спробувала себе в якості джазової співачки. Незабаром Олею ників почала співати у джазовому оркестрі. Джаз в буквальному сенсі захлиснуть співачку. Вона з’являлася на джазових фестивалях, брала участь в джазових вечорах, гастролювала. Ольга не один раз брала участь у джазовому фестивалі Олега Лундстрема, стаючи його лауреатом. Разом з рок-джазової командою «Jazzprom» Олейникова двічі виступала на фестивалі у Дюссельдорфі, назва якого — «Джаз-ралі».

З рок-групою Олейникова практично припинила співпрацю. Останній її виступ в складі даної групи відбулося в 1997-му році.

На рубежі 1996-го – 1997-го років виконавиця була запрошена в малий склад «Міражу». З цього проекту в 1998-му році виріс перший склад «N-квінтету». У складі «Міражу» Олейникова була на фестивалі в Ставрополі і Петрозаводську, працювала на Канарських островах. «Міраж» Ольга залишила в 1999-му році. Далі вона співпрацювала з «N-квінтет», «Ностальжі», «Ретро-джаз», ансамблем «Забава».

Разом з «N-квінтетом» співачка виступала на джаз-фестивалі в місті Тольятті. За регламентом на виступ кожного колективу відводилося всього п’ятнадцять хвилин. «N-квінтет» публіка не відпускала ос сцени більше години. Успіх був приголомшливий.

Ольга Олейникова довгий час співала в групі Міраж

Олейнікова виступала і в складі ритм-енд-бдюзовой групі D. Black», працювала в джазовій студії «Рух» в якості викладача.

Співачка брала участь у записі саундтреків до таких картин, як «Дітям до 16» і «Чужі». Нею було проведено ряд майстер-класів з вокалу.

Олейнікова очолила засновану нею вокальну школу-студію SUNNY SIDE SINGERS. Її учні сьогодні виступають як на великому екрані, так і на клубних сценах в якості бек-вокалістів і солістів. Школу-студію Ольга називає певним співтовариством, прагнуть розповісти про витоки музики, яку зараз всі слухають – це фолк, фолк-рок, кантрі, блюз, соул, рок-н-рол і так далі.

У 2001-му році з метою виступити на тольяттінському фестивалі, Ольга створила колектив «Moment Notice». Вона співпрацювала з відомим джазменом Григорієм Файно. Вони виступали в Самарі, а потім і на концертних майданчиках столиці.

У 2003-му році виконавиця закінчила самарську Академію культури і остаточно перебралася до Москви. Вона виступала і з Григорієм Файно, і з Сергієм Манукяном.

Ольга Олейникова на шоу «Голос»

Для того щоб про творчість співачки Ольги Олійникове дізнався широкий круг слухачів, вона взяла участь у телешоу «Голос». На «сліпих» прослуховуваннях Ольга виступила з піснею «I can’t stand the rain». Вона зацікавила всіх наставників. Не дивлячись на те, що всіх Ольга вважає гідними поваги виконавцями і музикантами, вона прийняла рішення відправитися в команду Діми Білана.

Ольга Олейникова стала справжньою зіркою на шоу ГОлос

На етапі «поєдинків» вона виконала композицію «Шукаю тебе». Її суперником був Ілля Римар. Ольга захворіла перед самим виступом, тому воно далося її нелегко. Білан віддав перевагу Олійникове, і вона продовжила боротьбу.

«Нокаути» стали наступним етапом конкурсу, на якому глядачі побачили Ольгу. Нею була представлена пісня «Hold On i’m Coming». На цей раз співачка чудово впоралася, показавши свої вокальні дані. Вона полягала в трійці конкурсантів, де крім неї співала Ксана Сергієнко і Севіль Велієва. На цьому етапі з проекту пішла Севіль.

У чвертьфіналі вокалістка виконала пісню російською мовою «До самого неба».

Особисте життя Ольги Олійникове

Ольга – яскравий і багатогранний людина. Таким же є і її творчість. Вона викладає, співає і пробує себе в якості вокального продюсера. Відомо, що в даний час вона закохана, серце яскравою виконавиці не вільно.

Багатьом видався дивним вибір Ольги у якості наставника — Білана. Вона ж вважає, що таким чином зможе в черговий раз подолати свою невпевненість у собі.