Олена Третьякова біографія, фото, особисте життя і її чоловік

Ім’я: Олена Третьякова

Дата народження: 23 грудня 1988 р. (28 років)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: р. Легніца, Польща

Діяльність: співачка, актриса

Вага: 54 кг

Зріст: 176 см

Біографія Олени Третьякової

Олена Третьякова – це яскрава молода виконавиця, яка стала відома завдяки своїй участі в молодіжній групі «Ранетки», а також зйомок в однойменному телесеріалі.

Ставши частиною дівочого колективу, наша сьогоднішня героїня зуміла яскраво заявити про себе, а тому сьогодні у цієї неординарної виконавиці є величезна безліч шанувальників у різних куточках СНД. Приєднатися до числа фанатів Олени Третьякової сьогодні в деякому роді вирішили і ми, підготувавши для вас розповідь про її життя і творчість.

Ранні роки, дитинство і родина Олени Третьякової

Олена Миколаївна Третьякова з’явилася на світ у польському місті Легніца 23 грудня 1988 року. Її батько був військовим, а тому сім’я майбутньої знаменитості досить часто переїжджала. З’явившись на світ у Нижній Сілезії наша сьогоднішня героїня, однак, більшу частину свого життя провела в Москві. У російській столиці дівчинка виявилася вже в ранньому дитинстві, а тому згодом Олена завжди вважала себе росіянкою, навіть, незважаючи на те, що у неї є також прибалтійські коріння.

Олена Третьякова - учасниця групи

У Москві батько майбутньої знаменитості продовжив військову службу, проте досить скоро був відряджений в запас. Мама Олени влаштувалася в столиці РФ на роботу в одну з московських готелів. Згодом Світлана Валентинівна зробив відмінну кар’єру в готельному бізнесі.

Повертаючись безпосередньо до самої виконавиці, зазначимо, що в дитячому віці Олена була дуже різнобічним дитиною. У трирічному віці вона стала займатися в танцювальній студії «Буратіно», проте через деякий час залишила цю школу через інших захоплень. Так вже в дитячому віці головною пристрастю в житті дівчини став спорт.

Спочатку Олена активно займалася кікбоксингом, а потім стала також захоплюватися футболом. У складі жіночої футбольної команди «Чертаново» Олена Третьякова домоглася безлічі яскравих перемог і одного разу навіть зуміла стати чемпіонкою Росії. Що ж стосується бойових мистецтв, то ними майбутня артистка займалася професійно — лише для загального розвитку. Однак заняття кікбоксингом все-таки не пройшли даром. І це можна, до речі, зауважити в одному з кліпів «Ранеток», де Олена кидає через плече актора, виконуючого роль хулігана.

Ранетки — Останній шанс (Олена Третьякова). Що ж стосується музичної творчості, то в цьому плані все почалося з уроків музики, які Олені давав її брат. Дівчина стала займатися грою на гітарі і вже дуже скоро буквально «зрослася» з цим інструментом. Вельми примітно, що розвитком своїх музичних здібностей Третьякова згодом займалася самостійно. Спочатку вона непогано засвоїла «акустику», а потім взялася за бас-гітару.

Зоряний шлях Олени Третьякової, проект «Ранетки»

У групі «Ранетки» Олена Третьякова виявилася пізніше інших. Побачивши в інтернеті оголошення про набір учасниць рок-групу, дівчина вирішила «заради сміху» прийняти участь в кастингу.

Проте у результаті саме вона, а не багато інші конкурсантки, опинилася в складі російського girls-band’а. У «Ранетках» наша сьогоднішня героїня приєдналася до інших учасниць – Євгенії Огурцової, Ані Руднєвої, Лери Козлової та деяким іншим дівчатам. Згодом склад колективу неодноразово змінювався, проте становище в групі Олени Третьякової завжди залишалося незмінним.

Вперше серйозно заявити про себе група «Ранетки» змогла в 2006-му році, виступивши на кількох великих музичних фестивалях — «Мегахаус-2006», «Эмаус-2006» та деяких інших. Після цього дівчата налагодили стосунки з іншими відомими виконавцями – насамперед групами «Таргани» і «Уматурман». Згодом Олена Третьякова і інші учасниці групи щільно співпрацювали з даними колективами в якості бек-вокалісток і сесійних музикантів.

Олена Третьякова і Віталій Абдулов — Любов за кадром))) Проте, як це не дивно, найбільший успіх музичної групі принесло … телебачення. У 2007-му році «Ранетки» записали кілька пісень для серіалу «Кадетство», в якому знімалися Іван Добронравов, Борис Корчевников та Олександр Головін, який транслювався по СТС. Пісні полюбилися глядачам, а тому в якийсь момент популярність музичного колективу стала неухильно зростати.

Випущений роком раніше альбом («Ранетки») став одним з хітів продажів. Після цього група задумалася про записи вже другий за рахунком платівки. Але в якийсь момент робота над альбомом була припинена за пропозиції каналу СТС про створення молодіжного серіалу, присвяченого учасницям групи.

Телевізійний проект вийшов на екрани в 2008-му році і відразу ж припав до душі глядачам. Історія про дівчат, які живуть звичайним життям російських школярок, а паралельно із цим займаються своєю музичною кар’єрою, мала великий комерційний успіх. Завдяки цьому, популярність «Ранеток» серйозно зміцніла. Хіти колективу потрапили в активну ротацію російських радостанций, а самі дівчата стали справжніми зірками.

У підсумку Олена Третьякова взяла участь у чотирьох перших сезонах серіалу «Ранетки», а також доклала руку до кожного з п’яти альбомів гурту (включаючи перевидання). Разом з групою вона об’їздила багато куточки СНД і країн Балтії, однак у підсумку вирішила задуматися про сольній творчості.

Олена Третьякова сьогодні

У лютому 2012-го року наша сьогоднішня героїня представила публіці свою першу сольну композицію – «Твої слова», над створенням якої вона працювала не тільки як виконавець, але і як автор. П’ять місяців потому Олена Третьякова випустила ще один сингл – «Питання-відповідь». Після релізу пісні критики і глядачі відзначили досить незвичайне звучання пісні і незабутній мотив. На хвилі першого успіху артистка представила публіці свою дебютну концертну програму – «Іншими фарбами». Її презентація відбулася в одному з клубів Москви.

Олена Третьякова і Віталій Абдулов. Весільне фото

В даний час Олена Третьякова продовжує працювати як сольна виконавиця, не перериваючи при цьому своєї діяльності в групі «Ранетки», яка останнім часом взяла невелику паузу.

Особисте життя Олени Третьякової

Особисте життя «ранетки» Олени вкрита завісою таємниці. Деякий час ходили чутки про нібито мав місце романі дівчата з актором Віталієм Абдуловим, проте подробиці цього союзу так і залишилися вельми туманні.

Згодом в Інтернеті також з’явилася інформація про те, що Олена Третьякова вийшла заміж за якогось хлопця на ім’я Олег. Проте трохи пізніше дівчина сама спростувала ці повідомлення, повідомивши, що пустила чутки лише для того, щоб помститися нікому колишньому хлопцю. В даний час молода артистка зустрічається зі співаком Дмитром Пряновым. І цей союз, по всій видимості, є цілком реальним.