Ім’я: Олег Андрєєв

Дата народження: 2 травня 1975 р. (41 рік)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: р. Дрезден, Німеччина

Діяльність: актор

Вага: 90 кг

Зріст: 192 см

Біографія Олега Андрєєва

Дитинство актора Олега Андрєєва

Олег народився в німецькому Дрездені, де сім’я прожила там 3 роки, а далі Андрієві вирушили Монголію. Потім були й інші міста, однак через 10 років вони знову повернулися в місто на сході Німеччини. Дитинство хлопчика було пов’язано з постійними переїздами, адже його батько, офіцер-танкіст, був змушений постійно змінювати місце служби.

Гарнізонна життя було непростим, особливо для багатодітної сім’ї з п’ятьма дітьми. Олег був у сім’ї одним із старших, чому на його і брата плечі лягла непроста турбота допомагати матері і піклуватися про молодших братів і сестру.

Однак, будучи рухомим, активним дитиною, Олег не забував і про розваги. У дворі він був заводієм, у новій компанії легко з усіма знаходив спільну мову. В школі у хлопчика також не було проблем. Особливо добре йому давалися гуманітарні дисципліни.

Актор Олег Андрєєв народився в Німеччині в родині військового

До сьомого класу Олег планував вступати в школу міліції, вважаючи професію захисника правопорядку гідною справжнього чоловіка. Однак бажання його змінилися, і він став серйозно замислюватися про акторську професію. Сім’я повністю підтримала ініціативу. Ймовірно, це пов’язано з тим, що мати Олега теж колись мріяла про артистичній кар’єрі і навіть надходила в ГІТІС.

Уроки акторської майстерності, переїзд Олега Андрєєва в Росію

Рішення покинути рідний Дрезден далося Олегу нелегко, але необхідно рухатися далі, отримувати освіту. Тоді юнак відправився в Санкт-Петербург, благо, в місті на Неві у сім’ї були знайомі і молодий чоловік був там не зовсім один.

Впевнений і розкутим у звичному середовищі, вперше потрапивши в Санкт-Петербурзьку державну академію театрального мистецтва, Олег Андрєєв розгубився і відмовився від спроби навіть спробувати вступати. Зате він вступив в культпросвітучилища, влаштувався на роботу в Будинок культури і був цілком задоволений своїм життям.

Вільний час Олег проводив за читанням, походами по музеях і театрах. Після такої самопідготовки, знайшовши впевненість в собі, Андрєєв зробив спробу вступити в таку бажану академію і вдало пройшов вступні випробування. Проте два роки навчання не принесли молодій людині нічого крім розчарування, адже багато з того, чому їх навчали, було йому знайоме з власного невеликого досвіду театральної роботи.

Олег Андрєєв відомий по поліцейських серіалів

Залишивши ЛГИТМиК, Олег Андрєєв не залишив мрії про сцену і відправився підкорювати Москву. Він витримав випробування в два столичних Внз – ГІТІС і «Щуку», але перевагу віддав Російської академії театрального мистецтва, де відкривав курс Володимир Наумович Левертов. Однак після смерті педагога Олег забрав документи.

Особисте життя Олега Андрєєва

Розпрощавшись зі столицею, Олег Андрєєв приймає рішення повернутися в Петербург і відновитися в ЛГИТМиК. Однією з причин, що спонукали початківця актора продовжити навчання в Санкт-Петербурзької академії театрального мистецтва, була чарівна однокурсниця, в яку він був закоханий. Однак разом із закінченням навчання нанівець зійшла і студентська любов.

По-справжньому серйозні відносини склалися у Олега з його майбутньою дружиною Анастасією. Знайомство молодих людей сталося абсолютно випадково, за заявою самого Анреева, одружився він завдяки Костянтину Хабенському, чиєю прихильницею була Настя.

Весілля зіграли через три роки, після того як Олег зробив пропозицію, обійшовшись без пишної церемонії та святкових урочистостей.

Актор Олег Андрєєв з сином Романом

Зараз пара виховує двох дітей – доньку Анну і сина Романа. Незважаючи на зайнятість, Олег намагається проводити з сім’єю як можна більше часу.

Роботи Олега Андрєєва в театрі

Після закінчення академії в 1998 році Олег Андрєєв був прийнятий в Театр імені Ленсовета. На рахунку Андрєєва більше двох десятків театральних ролей. Серед них шекспірівський Отелло, Сципіон у виставі «Калігула», Клеант з «Уявного хворого» та багато інших.

На сьогоднішній день Олег Андрєєв задіяний у постановці «Ревізора», вистави «Три сестри» і «Смішні гроші», що виходять на сцені Театру Ленсовета.

У 2000 році артист був удостоєний Диплома II Міжнародного Фестивалю Античної Драми за роботу у виставі «Калігула».

Робота Олега Андрєєва в кіно, фільмографія

Крім великої кількості театральних робіт, Андрєєв може похвалитися досить обширною фільмографією. Вперше на кіноекрані актор з’явився в 1999 році, зігравши невелику роль у популярних «Вулиці розбитих ліхтарів-2». У наступних сезонах актор виконував ще кілька епізодичних ролей, поки в 2008 році не отримав одну з головних ролей старшого лейтенанта Андрія Риданова. Здається, дитяча мрія надіти міліцейські погони втілилася в життя.

Олег брав участь у зйомках та інших телесеріалів, в числі яких «Каменська», «Убойная сила», «Опера. Хроніки забійного відділу». За визнанням Андрева, брати участь у зйомках серіалів акторів, в основному, спонукають високі гонорари, однак для нього робота над «Вулиці розбитих ліхтарів» – це не тільки спосіб заробітку, але і можливість реалізувати себе, внести власні правки в готовий на перший погляд матеріал. Олег працював разом з такими акторами, як Олена Яковлєва, Сергій Гармаш, Сергій Никоненко, Сергій Кошонін, Євген Леонов-Гладишев та іншими.

З найбільш вдалих робіт в повнометражних фільмах, варто відзначити «Честь самурая» і «Прихильницю».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: