Ім’я: Наталя Єгорова

Дата народження: 22 серпня 1950 р. (66 років)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: р. Ставрополь

Діяльність: актриса

Вага: 65 кг

Зріст: 168 см

Біографія Наталії Єгорової

Наталія Єгорова – російська актриса, удостоєна звання народної. Нею зіграно багато ролей на театральних сценах. Телеглядачі знають її за ролями в таких картинах, як «Старший син», «Матвєєва радість», «Царевич Олексій». Одна з її останніх великих ролей – роль дружини головного героя в телесеріалі «Далекобійники».

Дитинство і родина Наталії Єгорової

Наталя Єгорова народилася в місті Ставрополь. Її батько був військовим, тому сім’я постійно переїжджала з міста в місто. Тривалий час родина військовослужбовця жило в містах Середньої Азії. Після того, як у Наталії запідозрили туберкульоз, батьки прийняли рішення переїхати на Північ, де в холодному кліматі було б легше позбутися від недуги. І дійсно, незабаром хвороба відступила.

У шкільні роки дівчинка жила активним життям, вона захоплювалася спортом, співала, брала участь у концертах і театральних постановках, за що її називали артисткою. Після вручення диплома вона готувалася до вступу в інститут, проте несподівано навіть для себе самої вирішила подати документи в театральне училище міста Іркутська. Її прийняли з першого разу, але вона вчилася там лише рік. Після першого курсу Єгорова вирушила до Москви, де зробила спробу вступити практично в усі театральні навчальні заклади столиці. На жаль, її не прийняли ні в один з них. На Наталю, що стоїть в натовпі абітурієнтів у сквері біля ГІТІСУ, звернули увагу телевізійники. Вони запросили її знятися у фільмі «Місто першого кохання». Так Наташа залишилася в столиці і протягом року займалася у студії, утвореної при Центральному Дитячому Театрі. В результаті, її прийняли в Школу-студію МХАТ.

Перші ролі Наталії Єгорової

Курс Єгорової виявився щасливим – на його основі утворили Новий драматичний театр, в якому Наталя зіграла чимало провідних ролей. У «Моїй прекрасній леді» вона талановито створила пустотливий образ головної героїні – Елізи Дуліттл. Так само починаюча актриса взяла участь в наступних постановках: «Живи і пам’ятай», «Роки мандрівок», «Минулого літа в Чулимську».

Актриса Наталя Єгорова в молодості і зараз

Незважаючи на те, що студентам-мхатовцам забороняли грати в кіно до отримання диплома, Єгорова активно знімалася, будучи студенткою. Вперше вона з’явилася в кіно в 1970-му році. Це була драма «Місто першого кохання». Через рік глядачі побачили Наталю у фільмі для дітей «Ох вже ця Настя!». Найбільш пам’ятним для багатьох став фільм з участю Єгорової «Старший син».

Партнерами Наталії були такі імениті і заслужені актори, як Євген Леонов, Михайло Боярський, Микола Караченцов і Андрій Миронов.

Робота Наталії Єгорової в театрі

Відразу після отримання диплома молода актриса працювала в Новому драматичному театрі. На його сцені вона виступала до 1984-го року. У 1989-му році Єгорова перейшла у МХАТ імені Чехова, де працює по сьогоднішній день.

Актриса взяла участь у таких постановках іменитого театру, як «Срібне весілля», «І світло у пітьмі світить…», «Суперфляй», «найголовніше». У «Чайці» вона зіграла Поліну Андріївну, в «Дворянському гнізді» – Марію Дмитрівну Калитину, у виставі «Минулого літа в Чулимську» – Хороших.

Фільмографія Наталії Єгорової

Актриса стала популярна в кіно в середині вісімдесятих років. Вона щорічно знімалася відразу в декількох картинах. У драмі «Очікування» Єгорова зіграла молоду вчительку Машу Павлову, в картині «Ніч голови» глядачі побачили її в ролі сільського бібліотекаря Ліди, «Штормове попередження» її героїнею стала Віра Василівна.

У фільмографії Наталії Єгорової десятки зоряних картин

У дев’яностих роках пропозицій знятися в кіно у актриси, як і багатьох у той час акторів, стало менше, в результаті, відбувся спад популярності.

Нова хвиля популярності актриси почалася в кінці дев’яностих років. У 1999-му році вона знялася в ретро-драмі «Барак». Цей російсько-німецький фільм показував життя різних людей, які волею долі в одному бараці. Зіграна в цій драмі роль принесла актрисі державну премію.

Актриса Наталя Єгорова в серіалі «Таємниці палацових переворотів»

«Таємниці палацових переворотів» – назва серіалу, завдяки яким популярність актриси значно зросла. Вона зіграла там Катерину I. Єгорова талановито показала свою героїню – надзвичайно сексапільну жінку з практичним гострим розумом.

Наталя Єгорова в даний час

В «Русский бунт», знятому за мотивами «Капітанської дочки» в 2000-му році, Єгорова знялася в ролі комендантши. Вона продовжує грати на сцені і активно зніматися і в двадцять першому столітті.

У популярному серіалі «Далекобійники» вона зіграла дружину одного з головних героїв – Ніна Іванівна. У драматичному фільмі «Діти Ванюхина» Єгорова зіграла Поліну, а в «Нас не наздоженеш» глядачі побачили її в ролі Ніни Марышевой.

Особисте життя Наталії Єгорової

Актриса вийшла заміж ще в студентські роки. Її чоловіком став Микола Попков, який разом з нею вчився в школі-студії МХАТ. Микола був першим красенем в інституті, проте він вибрав скромну Наталю. Вони одружилися і прожили разом шістнадцять років, після чого розлучилися. Причиною стало те, що кожен був сконцентрований на своїй роботі. Микола Попков, більше відомий під прізвищем Глинський, відомий сценарист і режисер.

У актриси був син Олександр, який кілька разів разом з нею знімався в кіно, однак так і не захопився акторською професією. Він загинув, перебуваючи в Індії.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: