Наталя Бочкарьова біографія актриси, фото, її чоловік і діти

Ім’я: Наталія Бочкарьова

Дата народження: 25 липня 1980 р. (36 років)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: Нижній Новгород

Діяльність: актриса театру, кіно і телебачення

Вага: 65 кг

Зріст: 172 см

Біографія Наталії Бочкарьової

Наталя Бочкарьова – це актриса, що стала відомою і популярною після виконання однієї з головних ролей у російському ситкомі «Щасливі разом». Роль Даші Букіної принесла нашої сьогоднішньої героїні величезний успіх і стала на багато років справжньою візитною карткою актриси. У цьому сіткомі вона працювала разом з такими акторами, як Віктор Логінов, Дарія Сагалова, Олександр Якін та інші.

Але чи варто говорити, що в кар’єрі цієї чудової рудоволосої актриси більше не було яскравих ролей? Звичайно, немає. Адже Наталя Бочкарьова – це актриса, яка завжди чудово вміла дивувати своїх глядачів.

Ранні роки, дитинство і родина Наталії Бочкарьової

Наталія Володимирівна Бочкарьова з’явилася на світ 25 липня 1980 року в місті Горькому (нині – Нижній Новгород). Мати майбутньої зірки серіалу «Щасливі разом» працювала на Горьківському автозаводі, де виконувала обов’язки бухгалтера. Там же, але вже в якості робочого, працював також і отець нашої сьогоднішньої героїні.

Популярна актриса Наталя Бочкарьова народилася в Нижньому Новгороді

Як згадують рідні та близькі актриси, проявити свій талант Наташа прагнула вже з самого дитинства. У шкільні роки вона відвідувала різноманітні гуртки, секції, позакласні заняття. У цей період дівчинка займалася танцями, вишиванням, а також відвідувала уроки у школі моделей. У якийсь момент до цього вражаючого переліку захоплень додалися також заняття в театральній студії. Проте тривалий час таке захоплення було для Наташі просто цікавим хобі.

Справжньою мрією для майбутньої актриси була професія журналіста. Деякий час Бочкарьова навіть працювала у кількох молодіжних газетах рідного міста, бігаючи по різних культурних заходів Нижнього Новгорода в пошуках цікавого репортажу з життя знаменитостей.

В якості журналістки вона часто спілкувалася з російськими знаменитостями, і в якийсь момент робота з зірками кіно та естради змінила світогляд молодої дівчини. Вона почала замислюватися про кар’єру актриси, і в один прекрасний день Доля підкинула Наталії Бочкарьової непогану можливість.

Танці з зірками 2011.Наталія Бочкарьова та Євген. HQ Такої для нашої сьогоднішньої героїні стало випадково потрапило в руки оголошення про початок відбору студенток в нижегородське театральне училище. На іспити Наташа прийшла лише для того, щоб просто спробувати свої сили. Однак, несподівано для самої себе, пройшла складний конкурсний відбір. З цього моменту в житті і долі рудоволосої красуні розпочався принципово інший етап.

Ще будучи студенткою Наташа постійно виїжджала в Москву на вихідні. У російській столиці вона дивилася постановки різних театрів, мріючи, що одного разу їй теж пощастить опинитися на цій сцені. Напевно, саме в цей момент в голові Наталії Бочкарьової вперше з’явилася ідея про надходження в ГІТІС. Вирішивши щось змінити у своїй долі, актриса вирушила на іспити престижного московського Вузу, але в цей раз не змогла пройти суворий відбір. Тому доучуватися довелося в Нижньому.

Лише тільки після закінчення Нижегородського театрального училища дівчина змогла все-таки пробитися в один з московських Вузів. У 2000-му році вона поступила в школу-студію МХАТ, де стала займатися під керівництвом відомого актора Олега Табакова.

Зоряний шлях актриси Наталії Бочкарьової

Ще в студентські роки нижегородська актриса стала виступати на сцені МХТ імені Чехова. Перші спектаклі з її участю стали з’являтися в репертуарі театру вже в 2002-му році. У цей період Наталя Бочкарьова почала стрімко прокладати собі шлях на велику сцену.

Її часто стали ставити в провідні вистави. Так, вже незабаром в її особистому списку театральних робіт з’явилися такі постановки як «Трохи ніжності», «Нулі», «Зображаючи жертву», «Скрипка і трошки нервово», «Кабала святош» і деякі інші.

Наталя Бочкарьова: «Я ні в чому собі не відмовляю!» Паралельно з цим актриса знімалася в різних російських серіалах і кінопроектах, але тут її успіхи довгий час були не настільки вражаючими. У період з 2004-го по 2006-й наша сьогоднішня героїня грала переважно невеликі ролі другорядних персонажів. Вона з’явилася в одному з епізодів серіалу «Адвокат 2», зіграла безіменну героїню в серіалі «Єсенін», а також відзначилася в кількох інших телевізійних проектах.

Виділити якісь найбільш яскраві роботи Наталії Бочкарьової на даному етапі кар’єри досить складно. Все змінилося в той момент, коли талановита театральна актриса успішно пройшла кастинг каналу ТНТ і отримала одну з головних ролей в серіалі «Щасливі разом» – російської адаптації відомого заокеанського проекту «Married… with children».

Зігравши роль дивакуватою Даші Букіної в новому комедійному сіткомі, наша сьогоднішня героїня моментально стала успішною і популярною у всіх куточках СНД. Росія, Білорусія, Україна, Латвія, Казахстан – в кожній з цих країн серіал транслювався з великим успіхом.

Наталя Бочкарьова зараз

З виходом на екрани серіалу «Щасливі разом», кар’єра Наталії Бочкарьової стрімко пішла в гору. Вона отримала головні ролі у фільмах «Квартал» і «Мегаджунглис», а також стала часто з’являтися у різних телевізійних проектах в якості зіркового гостя.

Наталя Бочкарьова стала особливо популярною після серіалу «Щасливі разом»

Справжньою зіркою Наталя Бочкарьова продовжувала залишатися також і на театральній сцені. Вона регулярно з’являлася в провідних постановках Московського художнього театру імені Чехова, а також періодично грала ролі в інших театрах російської столиці.

В даний час актриса продовжує поєднувати ролі в театрі з роботою на телебаченні. Про нові проекти актриси поки що нічого достеменно не відомо.

Особисте життя Наталії Бочкарьової

Вже кілька років Наталія Бочкарьова складається в шлюбі з чоловіком на ім’я Микола Борисов. Її чоловік працює адвокатом. Сьогодні пара виховує двох спільних дітей – сина Івана (2007 р.) і дочку Марію (2008 р.).

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: