Наталія Ветлицька: біографія, фото, особисте життя – сім’я, діти і чоловік Наталії Ветлицькою

Ім’я: Наталя Ветлицька

Дата народження: 17 серпня 1964 р. (52 роки)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: Москва

Діяльність: радянська і російська співачка

Вага: 55 кг

Зріст: 168 см

Біографія Наталії Ветлицькою

Сім’я майбутньої співачки була безпосередньо пов’язана з музикою. Мама Наталії Євгенія Іванівна викладала гру на фортепионо. А ось тато Ігор Арсенович був фізиком-ядерником.

У десяти річному віці Наталія Ветлицька почала професійно займатися бальними танцями, а трохи пізніше поступила в музичну школу і навчалася там по класу фортепіано. З урахуванням материнської професії, гріх було не закінчити її з золотою медаллю. Атестат з відзнакою Наталя отримала в 1979 році.

Вже в 17 років Наташа сама почала вести школу бальних танців. Десять років, з 1974 року, співачка постійно брала участь у різноманітних танцювальних конкурсах.

З танцюристів у співачки

Близько року Наталія Ветлицька пропрацювала в балеті «Рецитал». Потім артистка перейшла в популярну в той час групи «Рондо». Вона значилася хореографом колективу, танцівницею, а так само бек-вокалісткою. У складі групи Наталія записала чотири сольні композиції альбому «Рондо-86», який вийшов в 1986 році. Наступні два роки дівчина виступає так само як танцівниця і бек-вокалістка інших відомих колективів, таких як «Клас» і «Ідея фікс».

У 1983 році артистка взяла участь у записі пісень до картини «Мері Поппінс, до побачення». А через рік вже знімається в епізодичній ролі у стрічці «Вище райдуги». Наталії дістався епізод з кішкою, ще через рік Ветлицька опинилася в «Ранкової пошти». Там почали крутити пісню Ромины Пауер «Ci sara». У 1985 році на телеекранах з’являється фільм-катастрофа під назвою «Поїзд поза розкладом». Там як раз звучить пісня у виконанні Наталії Ветлицькою. А через три роки співачка стає однією з солісток групи «Міраж». Разом з цим колективом дівчина об’їхала майже весь СРСР.

Екстравагантна і загадкова Наталія Ветлицька

А в кінці 1987 році Ветлицька разом з іншими зірками радянської естради взяла участь у записі знаменитої пісні «Замикаючи коло». Запис звучить у новорічному ефірі.

Після того, як Наталя Ветлицька пішла з групи «Міраж», вона починає сольну кар’єру. І пробує записуватися на студії сольно.

У 1993 році європейський MTV показав кліп Наталі «Подивися мені в очі». Відео, до речі, представляла Росію на щорічному конкурсі кращих кліпів країн Європи Eurovideo Grand Prix. Головним суперником Ветлицькою була відома група з Франції «Les Rita Mitsouko». Глядачі обирали переможця з двадцяти країн Європи. І свій вибір зупинили, на жаль, на французах.

У 1992 році виходить дебютний альбом артистки. Він отримав назву «Подивися в очі». Пісні з платівки постійно були в ротації майже всіх радіостанцій країни.

У 1997 році Наталія дісталася одна з головних ролей у музичному фільмі «Нові пригоди Буратіно». Художник запропонували роль підступну, хитру, але привабливою лисиці Аліси. Вона записала для картини три музичні композиції. Одну з них – «Спи, Карабас» – сольно, а другу – «Тадж-Махал» – разом з Сергієм Мазаевым, який у фільмі виконав роль кота Базиліо. А в кінці фільму разом з Сергієм Мазаевым і Богданом Титомиром, який зіграв Карабаса-Барабаса, заспівала «Хіти Манхеттена».

Наталя працювала в балеті

У 2003 році в новорічному ефірі з’явився музичний фільм «Снігова королева» Максима Паперника. Там Наталя зіграла Принцесу і заспівала разом з Вадимом Азархом пісню «Ліхтарі».

До речі, в 2002 році Наталія Ветлицька разом з Tee Smith, резидентом престижного лондонського клубу і техно-лейбла під назвою «Ministry of Sound», записали танцювальний ремікс «Mama Loka». Він потрапив в ротацію і хіт-паради кількох британських радіостанцій.

Всього Наталя Ветлицька, як сольна співачка і учасниця колективів, випустила дев’ять альбомів. На початку кар’єри Наталя закріплювала свою популярність піснями «Чарівний сон», «Душа», «Плейбой», «Магадан», «Аквалангісти» і «Не кажи мені!». На частину з них були зняті відеокліпи. Після цього артистка на деякий час пішла у творчу відпустку.

Інтерес творчості Наталії Ветлицькою почав розгоратися з новою силою в 1996 році, після виходу альбому «Раба любові». На «ура!» розійшлася заголовна пісня альбому. Артистка знову почала з’являтися на телеекранах, а її пісні крутили по радіо. Трохи пізніше вийшов альбом «The Best», який складався тільки з кращих пісень співачки.

Наступний диск отримав назву «Що хочеш, те й думай», а на однойменну пісню був знятий кліп і пущений в ефір.

У 1999 році чергову платівку Наталія назвала просто й невигадливо «Просто так» і випустила досить авангардний кліп на пісню «Була не була».

Реліз останнього на сьогоднішній день диска – «Мій улюблений…» – відбувся на початку 2004 року. Головним синглом став дует з Борисом Гасановим.

Наталія Ветлицька на відео Наступні п’ять років кар’єри Наталії Ветлицькою злегка загальмувалася. Співачка все ж знімає кліпи, приміром, на пісні «Все не просто так» і «Пташка», виступає на різноманітних телевізійних конкурсах і фестивалях. Там звучать пісні в дуеті з Сергієм Мазаевым («Слова, що ти не скажеш»), Наталею Тумшевиц («Подивися мені в очі»), Іваром Калныньшем («Вернісаж») та інші.

Варто зазначити, що Наталія Ветлицька співає і навіть сама пише музику і вірші. А крім цього, займається дизайном та живописом. А в 1998 році співачка захопилася крійя-йогою, якою займається досі і відвідує курси Шрі Шрі Раві Шанкара в Індії. Зараз Наталя Ветлицька записує відразу два альбоми. Один з них планується зробити некомерційним та записати в стилі джаз-року.

Благодійність

Особисті кошти Наталія Ветлицька витрачає не тільки на себе, але й віддає нужденним. Так з 1999 року артистка постійно надає матеріальну допомогу дітям психоневрологічної лікарні №4, яка знаходиться в селі Нікольському Рузського району Московської області.

Особисте життя Наталі Ветлицькою

У Наталії Ветлицькою досить багата особисте життя. Вона чотири рази була заміжня. І це тільки офіційні шлюби. Першим чоловіком і за сумісництвом колегою став Павло Сміян. За нього Наталія вийшла заміж рано – їй було всього 17 років. Сміян в цей час вже був популярний, він брав участь у виставах і співав пісні до легендарним радянським фільмам. І за його ініціативою Ветлицька заспівала. Шлюб тривав недовго і розпався з вини Павла.

Другим чоловіком артистки став Євген Білоусов. Пара одружилася на початку 1989 року і шлюб прожив рекордно мало – лише кілька днів. Разом знаменитості були в загальній складності три місяці. Третім чоловіком співачки став манекенник по імені Кирило Кірін. Пізніше він став працювати адміністратором у Філіпа Кіркорова.

Після цього союзу Наталія Ветлицька вирішила зволікати з походами в ЗАГС і жила цивільними шлюбами. В її чоловіків значилися Дмитро Маліков, Влад Сташевський, Михайло Топалов (продюсер і бізнесмен, а також батько співака Влада Топалова), а так само Сулейман Керімов. Останній, до речі, знову зробив популярною трохи згаслу зірку. А ось четвертим офіційним чоловіком Наталії Ветлицькою, з яким шлюб триває досі, став тренер артистки з йоги Олексій.

Відео кліп: Наталія Ветлицька – Подивися в очі br />Наталія Ветлицька. Подивися в очі

Йому 40-річна артистка в 2004 році народила доньку Уляну. Після народження первістка кар’єра співачки пішла на спад. Артистка стала рідко виступати і записувати менше пісень.