Наталія Щербакова біографія актриси, фото, особисте життя

Ім’я: Наталя Щербакова

Дата народження: 23 листопада 1975 р. (41 рік)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: р. Пушкін, Ленінградська обл.

Діяльність: актриса театру і кіно

Вага: 58 кг

Зріст: 170 см

Біографія Наталії Щербакової

Наталія Щербакова – це молода актриса, яка зіграла безліч неповторних ролей у кіно і театрі. В її акторських роботах відчувається свій шарм, в рисах її обличчя можна легко вгадати образи відразу багатьох екранних героїнь. Саме тому Наталю Щербакову вже давно називають справді неповторною актрисою. Адже вона вміє бути різною. А це якість завжди залишалося дуже цінним у світі кінематографічного і театрального мистецтва.

Дитинство і родина Наталії Щербакової

Наталія Михайлівна Щербакова з’явилася на світ в невеликому місті Пушкін, розташованому зовсім недалеко від великого і жвавого Санкт-Петербурга (раніше – Ленінград). Дівчина мріяла стати актрисою з самого раннього віку, а тому вже в шістнадцять років, тільки отримавши диплом загальноосвітньої школи, відразу ж відправилася на іспити в «Школу Російської Драми». Тут вона зуміла справити хороше враження на визнаних педагогів та інших екзаменаторів, а тому без проблем вступила в обраний навчальний заклад. У «Школі російської драми» молода актриса стала вчитися на курсі В. О. Горбачова, проте затрималася тут лише на один рік. За цей час вона набула безцінний творчий досвід, а тому в якийсь момент раптом вирішила сама для себе, що готова на більше.

Актриса Наталя Щербакова у фільмі «Сказ про Федота-Стрільця»

На наступний рік, дочекавшись іспитів, Наталія Щербакова вирушила на прослуховування в ГІТІС. Екзаменаційний бар’єр вона благополучно минула, а тому зовсім скоро отримала омріяний студентський квиток. В Гітісі (який, до речі сказати, досить скоро був перейменований в Російську академію театрального мистецтва – РАТИ) наша сьогоднішня героїня займалася відточуванням своїх акторських талантів в майстерні А. Гончарова. Саме він на ранньому етапі відмінно допоміг становленню кар’єри молодої актриси.

На особисте прохання Наташиного наставника вже на другому курсі молоду дівчину запросили працювати в Театр імені Маяковського. Тут вона час від часу з’являтися в самих різних постановках. А тому ще до закінчення Вузу питання подальшого працевлаштування зважився сам собою.

Ролі Наталії Щербакової: Фільмографія

У 1998-му році наша сьогоднішня героїня отримала диплом РАТІ (колишнього Гітісу) і стала виступати в Театрі Маяковського в якості однієї з постійних актрис. У наступні кілька років Наталія Щербакова стала справжньою душею всього театру. Її любили глядачі, а режисери, не сумніваючись, довіряли їй нові ролі. Всього за кілька років наша сьогоднішня героїня виконала роль Аліси в «Пригодах Буратіно», пастушки Одрі в постановці «Як вам це полюбиться», Женьки у виставі «Собачий вальс», а також зіграла багато інші ролі.

День Хом’яка – трейлер фільму з Наталією Щербакової Паралельно з цим Наталія Щербакова планомірно торила собі стежку в світ російського кіно. У 1998-му році вона дебютувала на екрані в одному з епізодів серіалу «Вулиці розбитих ліхтарів». Виконували соло в цьому фільмі Юрій Кузнєцов, Анастасія Мельникова, Євген Дятлов та інші актори. Після цього були деякі невеликі ролі. Проте вже на початку 2000-х років у фільмографії молодої актриси стали з’являтися перші великі роботи. Однією з таких можна з упевненістю назвати роль примхливої царівни у фільмі «Сказ про Федота-Стрільця». А також роль кореспондента відділу розслідувань в серіалі «Агентство «Золота куля».

Ці роботи принесли Наталі Щербакової перший успіх і вперше дозволили їй відчути себе знаменитістю. Згодом яскравих і цікавих ролей у фільмографії нашої сьогоднішньої героїні було ще чимало. Головні ролі їй діставалися дуже рідко, проте навіть епізодичні ролі Наташа запросто перетворювала в справжні маленькі шедеври. Яскравим прикладом тому є картини «День хом’ячка», «Рататуй», «Гріх», «Кохання Аврори», «Мати-і-мачуха», «Чиста проба» та багато інших.

Наталія Щербакова сьогодні

«Сказ про Федота-стрільця» – трейлер фільму з Наталією Щербакової Наша сьогоднішня героїня грала самих різних персонажів, а також виконувала ролі у фільмах самого різного толку. Бойовики, комедії, мелодрами – все це переплелося у фільмографії Наталії Щербакової в один щільний тугий клубок. Саме тому Наталю Щербакову нерідко називають універсальною актрисою. Адже вона може органічно вписати практично в будь-який сюжет.

В різні роки її таланти відзначали такі режисери як А. А. Гончаров, Ю. Іоффе та деякі інші. Її героїнь завжди тепло приймали глядачі, а що ще потрібно для сучасного актора?

Сьогодні Наталія Щербакова також грає на сцені Театру Маяковського, а також чекає нових цікавих ролей в нових кінематографічних стрічках. Однак інформації про нових фільмах за участю нашої сьогоднішньої героїні поки немає.

Актриса Наталя Щербакова багато працює в театрі і в кіно

Особисте життя Наталі Щербакової

Про особисте життя актриси відомо дуже і дуже небагато. В одному зі своїх інтерв’ю актриса згадала, що вона вже давно заміжня, однак імені свого коханого так і не розкрила. Таємницею також і залишається факт наявності у неї дітей.

Що стосується минулого актриси, кажучи про нього, Наталія Щербакова якось зізналася, що колись довго була одна. Саме тому вчинки зневіреної без любові Тамари Березиною – головною негативною героїні фільму «Мати-і-мачуха» – їй багато в чому зрозумілі.