Наталія Поклонська біографія, фото, особисте життя

Ім’я: Наталя Поклонська

Дата народження: 18 березня 1980 р. (36 років)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: сел. Михайлівка, Українська РСР

Діяльність: юрист

Вага: 59 кг

Зріст: 168 см

Біографія Наталії Поклонської

Наталія Поклонська — юрист, державний радник юстиції 3 класу (відповідає військовому званню генерал-майор). З 2 травня 2014 року обіймала посаду Прокурора Республіки Крим. У вересні 2016 року була обрана до Держдуми VII скликання, у зв’язку з чим покинула півострів, приступивши до державної служби в столиці Росії.

Прокурор Республіки Крим Наталія Поклонська

Дитинство і родина Наталії Поклонської

Наталія народилася в селищі Михайлівка Ворошиловградської (Луганської) області в звичайній родині. У 1990 році разом з батьками дівчинка переїхала до Євпаторії. Після школи Наталя вирішила, що хоче служити в правоохоронних органах і вчинила філія Харківського університету внутрішніх справ.

Обидва діда Поклонської загинули під час ВВВ

Початок кар’єри Наталії Поклонської

У 2002 році, закінчивши вуз, Наталка приступила до служби у сімферопольській природоохоронній прокуратурі. Вже тоді її знали як принципову людину з жорсткою позицією. Прокурор виступала держобвинувачем у гучній справі банди «Башмаки». Злочинну групу, яка займалася рекетом, очолював колишній депутат Верховної Ради Криму. Незважаючи на тиск, який чинили на прокурора, їй вдалося довести справу до кінця.

Наталія Поклонська - принципова людина

У 2011 році призначили Наталію природоохоронним прокурором Сімферополя. У 2012 році вона перейшла на роботу в Генеральну прокуратуру України, ставши старшим прокурором у відділі керівництва досудовим розслідуванням у Головному управлінні нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні.

Наталія Поклонська – прокурор Криму

Події на київському Майдані, які призвели до відставки Віктора Януковича і приходу до влади Петра Порошенка, Арсенія Яценюка та інших опозиціонерів, не залишили Наталю Поклонскую байдужою. Вона не могла змиритися з націоналістичними настроями, які панували на Україні.

В лютому 2014 вона написала заяву про звільнення. В якості причини зазначила, що не хоче служити країні, де правлять бандити. Проте керівник не підписав заяву Поклонської, а запропонував їй піти у відпустку.

Наталія Поклонська відмовилася працювати в Україні

Наталя поїхала до батьків у Крим. Як раз в цей період там йшла підготовка до референдуму про статус півострова. Процес супроводжувався провокаціями з боку нової влади України. Наталя заявила, що готова надати керівництву Криму будь-яку допомогу, щоб не допустити повторення київських подій. Так 11 березня 2014 року Поклонська указом Верховної ради Криму було призначено прокурором Автономної Республіки Крим. Раніше цю посаду пропонували трьом чоловікам, але всі вони відмовилися.

Наталія відстоює правопорядок в Криму

У день свого призначення Наталія Поклонська дала прес-конференцію, де висловила свою позицію й жорстко відгукнулася про нової української влади. Пізніше ця запис була опублікована в інтернеті і зробила прокурора популярною.

Інтерв’ю Наталії Поклонської При цьому формально Наталія Поклонська не була звільнена з Генеральної прокуратури України, хоча гранично чітко висловила колишньому керівництву свою позицію. Після призначення Поклонської в прокуратуру Криму її все ж звільнили з попередньої роботи і завели кримінальну справу за участь у захопленні влади. Після проведення референдуму правоохоронні органи України оголосили Наталю Поклонскую в розшук за дії, що ведуть до насильницької зміни влади.

Росія нагородила Наталю Поклонскую орденом «За вірність обов'язку»

У Росії до Наталі Поклонської склалося прямо протилежне ставлення. 2 травня 2014 року указом президента РФ Володимира Путіна Наталя стала прокурором Республіки Крим.

Замаху на Наталю Поклонскую

Молода, тендітна Наталія Поклонська пережила кілька замахів. Вперше на неї напали в 2011 році в Євпаторії, в під’їзді власного будинку. У той час Поклонська виступала держобвинувачем у справі Рувіма Аронова – злочинного лідера, глави футбольного клубу «Таврія» і екс-депутата Ради Криму. Після нанесених травм функціонування деяких лицьових м’язів так і не відновилося, з’явилася своєрідна манера говорити крізь зуби.

Замах на Наталію Поклонскую В 2014 році, після її вступу на посаду Головного прокурора Криму співробітниками народного ополчення було попереджено ще одне замах. Під вікнами сімферопольської прокуратури була виявлена сумка з саморобною бомбою з радіусом ураження 350 метрів.

Наталія Поклонська і аніме

Світової популярності Наталія Поклонська домоглася за 5 хвилин 43 секунди. Саме стільки тривала її прес-конференція. Кримські журналісти виклали відео на YouTube. Цей запис випадково подивився громадянин Японії. Він відразу помітив багатий анимэшный потенціал Поклонської і написав у Твіттері: «Новий прокурор Криму, оу, оу, оу». За кілька годин цю запис прочитали десятки тисяч користувачів. Кількість переглядів прес-конференції Наталії Поклонської зашкалило. Японці зробили її героїнею популярних мультфільмів аніме. В інтернеті з’явилися тисячі картинок і демотиваторів з Наталією Поклонської.

Наталія Поклонська стала героїнею аніме

У Росії про Наталю Поклонської заговорили пізніше, ніж в інших країнах, але швидко надолужили згаяне. Про Наталю зняли кілька репортажів, писали в газетах і журналах. Російські журналісти та інтернет-користувачі підтримали японців і почали називати прокурора «Няша», «Няша Наташа», «прокурор-тян».

Наталія Поклонська чудово виглядає

У рунеті справив фурор не тільки зовнішній вигляд прокурора, але і її манера говорити. Прес-конференція Наталії Поклонської моментально розійшовся на цитати. Найбільше лайків зібрала фраза «це просто хаус». Не залишилися осторонь і українці. Одеський музикант Слава Благов написав пісню «Ах, яка Няша, прокурор Наташа».

В Японії у Наталії Поклонської не так багато суперниць-слов’янок. «Татушки» Олена Катіна і Юля Волкова вже не в моді. Серед популярних героїнь аніме зараз юна фігуристка Юлія Липницька і екс-прем’єр України Юлія Тимошенко, але у прокурора фанатів куди більше.

Слава Благов — Прокурор Наташа (Ах, яка няша) Після поширення коміксів і коубов в інтернеті дочка Наталії заявила, що пишається своєю мамою, а от прокурор своєї мережевої популярності, здається, не рада і навіть трохи соромиться. В інтерв’ю вона не раз говорила, що краще б шанувальники оцінили її роботу.

Особисте життя Наталі Поклонської

Про особисте життя Наталі Поклонської відомо мало. Вона вдруге заміжня і в неї є дочка Настя. У вільний від роботи час прокурор знаходить місце для творчості. Наталія захоплюється малюванням і грою на фортепіано, любить спорт. У листопаді 2014 року Поклонська брала участь у спартакіаді прокурорських працівників в Сочі і змогла виконати норму ГПО.

Наталя на спартакіаді

Прокурор захоплюється історією і симпатизує Миколі II – його портрет висить у її кабінеті. У 2015 році зробила гучну заяву про те, що зречення Миколи II позбавлене юридичної сили.

Наталія непогано грає на фортепіано

Наталія Поклонська зараз

Наталія Поклонська займає активну життєву позицію, підтримуючи політику Росії. «Я зроблю все, щоб моя дитина пишався мною і пишався тим, що він живе в такій великій державі, як Російська Федерація. Щоб дочка моя вшановувала пам’ять загиблих у Великій Вітчизняній. Щоб шанувала пам’ять двох моїх дідів, які загинули в цій війні. Щоб пам’ятки не руйнувалися» .

Наталія Поклонська служить народу Криму

З обов’язку служби Наталія Поклонська брала участь у вирішенні найбільш гучних справ. Це не залишилося непоміченим українською стороною. Навесні 2016 року указом Петра Порошенка вона була внесена в санкційні списки за причетність до винесення вироку Савченко і Сенцову.

На виборах в Держдуму від 18 вересня 2016 року Наталія Поклонська отримала депутатський мандат, у зв’язку з чим залишила прокурорську посаду. Жінка очолила комітет з контролю думських доходів.