Наталія Медведєва біографія актриси, фото і її чоловік

Ім’я: Наталія Медведєва

Дата народження: 9 березня 1985 р. (31 рік)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: р. Серпухов, Московська обл.

Діяльність: комедійна артистка

Вага: 67 кг

Зріст: 171 см

Біографія Наталії Медведєвої

Навіть на тлі інших учасниць КВК і Comedy Woman Наталія Медведєва чітко виділяється своєю відчайдушністю. Її образи відрізняються провокаційністю і справжнім божевіллям емоцій. Однак саме за це її люблять сотні тисяч глядачів у різних куточках СНД.

Учасниця Comedy Woman Наталія Медведєва

Вперше з’явитися на сцені майбутній зірці довелося у складі команди «Федір Двінятін». Згодом були виступи в Comedy Woman та деяких інших проектах. Але що за людина ховається за тими божевільними образами, які представляє Наталія Медведєва своїм глядачам? Розібратися в цьому ми спробуємо сьогодні.

Дитинство Наталії Медведєвої

Майбутня знаменитість з’явилася на світ у невеликому підмосковному містечку Серпухов. Її сім’я нічим не відрізнялася від інших: батько працював простим інженером, а мама вчителем німецької мови. Коли дівчинці не було ще й сім років, її батьки прийняли рішення перебратися в інший підмосковне місто – Чехів. Тут і минуло дитинство майбутнього відомої артистки.

Коли на уроці нудно Наталія Медведєва (Шурочка) З раннього дитинства Наташа проявляла схильність до різних дивацтв. Будучи ученицею початкової школи, дівчинка відвідувала секцію танців, пісенний хор (виконував переважно народні пісні), а також брала активну участь у різноманітних постановках і шкільних святах. Крім того, за наполяганням батьків дівчина відвідувала музичну школу. Однак заняття довелося перервати через чергового переїзду.

В цей раз «рідним домом» для майбутньої артистки став місто Одинцово. Тут Наталія Медведєва стала відвідувати ліцей №6, проте із-за зміни місця проживання довго не могла знайти себе в новому колективі. Вона стала замкнутою, нелюдимої і ніяк не виявляла своїх творчих здібностей. В цей період вона з головою поринула в навчання, що в кінцевому підсумку дозволило їй закінчити ліцей з срібною медаллю.

Отримавши диплом, Наташа задумалася про надходження в театральне училище, проте за наполяганням мами від цієї ідеї незабаром відмовилася і подала документи в Російський Державний Торговельно-Економічний Університет. Тут Наталя стала вивчати нюанси ресторанно-готельного бізнесу. Проте найголовнішим було не це – в університеті вона стала вперше грати в КВН. Саме Клуб Веселих і Кмітливих визначив протягом всього її подальшого життя.

Кар’єра Наталії Медведєвої в КВН

Будучи студенткою університету, Наталія Медведєва стала часто виступати з різними командами КВН на різних конкурсах і фестивалях. У 2003-му році вона з’явилася в декількох номерах команди «Мегаполіс», однак частіше працювала з даним колективом як реквизитора.

Наталія Медведєва - душа будь-якого колективу

У 2005-му році артистка стала виступати в молодших КВН-івських лігах разом з командами «Гламур» і «Федір Двінятін». Варто відзначити, що з останнім названим колективом Наталія Медведєва пройшла всі щаблі ієрархії Клубу Веселих і Кмітливих. Вона виступала в Північній Лізі, Лізі Москви і Підмосков’я, а потім в Прем’єр-лізі і елітному дивізіоні КВК. Незважаючи на суперечливі відгуки деяких членів журі, команда стала дуже популярна серед глядачів і за підсумками сезону-2009 пробилася у фінал Вищої Ліги КВН, де посіла третє місце.

Кілька персональних нагород отримала і сама Наталя Медведєва. Найбільш значимою з них є вручений їй у 2008-му році приз «КВН-щицы року».

Кар’єра на сцені Клубу Веселих і Кмітливих складалася для Наташі дуже успішно, однак незабаром вона покинула команду «Федір Двінятін» заради виступів в іншому проекті – Comedy Woman, який став виходити на телеканалі ТНТ.

Наталія Медведєва не боїться виглядати безглуздо

Наталії Медведєвої в «Comedy Woman», новий етап кар’єри

Варто зазначити, що Наталія Медведєва довгий час поєднувала виступу в КВК з концертами проекту «Made in Woman» (початкова назва «Comedy Woman») і покинула команду «Федір Двінятін» лише після того, як комедійне шоу стало транслюватися на каналі ТНТ.

В рамках цього шоу дівчині дістався образ абсолютно божевільною і абсолютно некерованою особи, яка часто епатує публіку своїми несподіваними витівками. Як зазначає сама Наталія Медведєва, дане сценічне амплуа вона вперше приміряла на себе в рамках одного з номерів «Федора Двинятина». Спочатку планувалося, що «чумова особа» не затримається в житті артистки і всього колективу надовго. Однак образ став розвиватися та жити власним життям». Зараз він є візитною карткою артистки і уявити дівчину в іншому амплуа вже досить складно.

КВК Федір Двінятін – Попелюшка Всі свої тексти і сценарії, які реалізуються в подальшому в рамках Comedy Woman, дівчина пише сама у співавторстві з продюсерами комедійної передачі.

Особисте життя Наталі Медведєвої

Протягом довгих років Наталія Медведєва зустрічалася зі своїм колегою, відомим КВН-ком Олександром Коптелем (капітан новосибірської команди «СТЭПиКО» ). У липні 2013 року пара зважилася узаконити свої стосунки. Церемонія одруження зібрала багатьох відомих КВН-щиків, з якими в різні роки Наталія та Олександр перетиналися на сцені Клубу.

Наталія Медведєва з чоловіком, квн-ком Олександром Коптелем

Після закінчення урочистості молодята вирушили у весільну подорож, яка об’єднала одразу три міста Амстердам, Брюссель, а також Кассіс, мальовничий французький місто, розташоване на Лазурному Узбережжі. Повернутися до роботі дівчина планує в серпні.

Наталія Медведєва зараз

Крім зйомок на телебаченні, Наталія Медведєва в останні роки часто з’являється і на театральних підмостках. Так, в кінці 2010-го року вона відзначилася у виставі «Щасливий номер», у якому виконала відразу три ролі. У 2012 році артистка також взяла участь у популярній комедії «Чого ж хочуть чоловіки?», поставленої по відомій п’єсі А. Герні.

Виразна міміка - коник актриси

У середині 2012 року Наташа спробувала себе в ролі артиста озвучення, подарувавши свій голос диснеївській героїні Ванілопе фон Кекс, кореневого персонажа популярного американського мультфільму «Ральф».

У грудні того ж року актриса дебютувала в кіно, зігравши у фільмі «Новорічний шлюб» секретарку Ельвіру. У 2013 році на екрани вийшла також і ще одна картина з її участю – комедія «Що творять чоловіки!».