Наталія Лесніковська біографія актриси, фото, зріст і вагу, особисте життя і чоловік

Ім’я: Наталія Лесніковська

Дата народження: 20 січня 1982 р. (34 роки)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актриса, модель

Вага: 57 кг

Зріст: 178 см

Біографія Наталії Лесниковской

Наталія Лесніковська – це молода актриса, відома глядачам по різним російським серіалам і телевізійних стрічок. Незважаючи на той факт, що у світі кіно дівчина відносно недавно, в її фільмографії вже можна відшукати чимало справді яскравих робіт. А загальний список ролей нашої сьогоднішньої героїні і зовсім викликає величезну повагу. Адже така працездатність і такий талант дано далеко не всім акторам.

Дитинство і родина Наталії Лесниковской

Наталія Віталіївна Лісниківська народилася в Москві 20 січня 1982 року. Незважаючи на той факт, що вже з дитячих років дівчинка була великою фанаткою іноземного кіно, про професії актриси вона довгий час серйозно не думала. Найімовірніше, причиною тому був її батько – майстер спорту з водних лиж. Завдяки ним, наша сьогоднішня героїня вже з дитячих років стала серйозно захоплюватися спортом. У чотири роки вона опинилася в секції художньої гімнастики, а згодом стала займатися і іншими видами спорту. Проявляючи дивовижну працездатність, вже з шести років дівчинка почала займатися ще й у музичній школі. Однак закінчити її згодом так і не встигла.

Актриса Наталія Лесніковська в дитинстві займалася спортом

Що ж стосується неї самої, то в цьому плані варто відзначити, що Наталія Лесніковська завжди була досить замкнутою дитиною. Вона любила спорт, музику і малювання, а тому від зустрічей з друзями та однолітками часто відмовлялася. Саме тому інші діти часто сторонилися її. З цієї причини в дитинстві Наталці довелося поміняти відразу шість шкіл.

Незважаючи на той факт, що дівчинка займалася малюванням, музикою, художньою гімнастикою і спортивним бігом, свого справжнього покликання знайти вона все ніяк не могла. Можливо, саме тому результати в інших галузях найчастіше залишалися досить посередніми.

Однак в один прекрасний момент Наталія Лесніковська потрапила на спектакль Театру Єрмолової «Життя моя, иль ти приснилася мені…», що розповідає історію любові Єсеніна та Айседори Дункан. Побачивши дану постановку, дівчина дуже захотілося бути схожою на тих акторів, які грали на сцені. А тому згодом вона стала серйозно захоплюватися акторським мистецтвом.

Наталія лесніковська – найкращі образи Починаючи з десятого класу, наша сьогоднішня героїня стала регулярно відвідувати заняття в театральній студії, а згодом, закінчивши школу, стала навчатися на спеціальних акторських курсах Школи-студії МХАТ. Що стосується вступу в театральний ВУЗ, то заповітна висота підкорилася дівчині тільки з другої спроби. Після першої відмови, Наталія Лесніковська рік працювала касиром і навіть за наполяганням своєї матері стала відвідувати юридичні курси. Проте вже через рік талановита молода москвичка все-таки зуміла пробитися в ГІТІС-РАТИ і відразу потрапити в групу Геннадія Хазанова.

Кар’єра актриси Наталії Лесниковской, фільмографія

У результаті вже зовсім скоро Наталія Лесніковська зуміла стати однією з найяскравіших актрис в своїй групі. Її хвалили педагоги, а тому закінчити престижний театральний ВУЗ дівчина змогла з Червоним дипломом. Після цього наша сьогоднішня героїня поступила на роботу в московський Театр Маяковського, де згодом виступала протягом чотирьох років. За цей час дівчина зіграла в спектаклях «Пригоди Червоної Шапочки», «коні Вибагливі», «Одруження», а також взяла участь у величезній безлічі антрепризних постановок. Вельми примітно, що під час подібних спектаклів дівчина досить часто співала і танцювала на сцені. Таким чином, можна було точно сказати, що період навчання в музичній школі не пройшов даремно.

Інтерв’ю з Наталею Лесниковской Що стосується кар’єри в кіно, то тут варто сказати, що актриса почала зніматися досить рано – вже на другому курсі Гітісу. Першою роботою Наталії Лесниковской стала роль балерини на ім’я Марина в телевізійному серіалі «Життя триває». Після цієї акторської роботи пішли інші. Починаючи з 2003-го року, наша сьогоднішня героїня з’являлася на телеекранах із завидною регулярністю, видаючи в рік відразу по кілька нових фільмів. Серед її робіт були такі відомі проекти як «NEXT-3», «Завжди говори завжди», «Штрафбат», «Доктор Живаго» і деякі інші. Однак на перших порах Наталія Лесніковська часто отримувала лише другорядні ролі.

Все змінилося після того, як актриса закінчила ГІТІС і стала виступати в театрі. З цього моменту формат її екранних ролей став поступово зростати. А тому вже зовсім скоро дівчина стала отримувати свої перші великі ролі. Серед таких варто згадати серіали «Адвокат», «Сармат-2», «російські ліки», «Діти Ванюхина», «Близькі люди» – у кожному із цих проектів актриса зіграла центральних героїнь.

Крім того, велику роботу актриса зуміла отримати також і в кіно, виконав роль повії по імені «Коса» в картині Юрія Мороза «Точка». У цій картині також знімалися Дар’я Мороз, Михайло Єфремов,

Актриса Наталія Лесніковська з чоловіком і старшим сином

Кожна із зіграних ролей актриси була для неї маленькій сходинкою до слави і успіху. Однак одну з робіт Наталії Лесниковской варто виділити в цьому списку особливо. Такою без сумніву можна назвати роль дівчини на ім’я Рита – головної героїні серіалу «Сестри по крові». Даний проект став особливо успішним в кар’єрі молодої знаменитості. Саме після нього актриса отримала премію «Телезірка» в номінації «Відкриття року».

Наталія Лесніковська в даний час

Після цього наша сьогоднішня героїня остаточно утвердилася в якості сформованої зірки і згодом знімалася в кіно з завидною регулярністю. Серед її подальших робіт варто виділити фільми «Доглядальниця», «Золото Трої», «Людина нізвідки», «Якщо у вас немає тітки», «Серце матері», «Важливіше, ніж любов». У кожному з названих проектів Наталії Лесниковской дісталися ролі важливих персонажів.

В останні роки наша сьогоднішня героїня часто працює в якості моделі. Вона з’являється на сторінках глянсових журналів, а також на різних модних показах. На момент написання даної статті останніми кінострічками у фільмографії актриси були серіали «Шаповалов» (з Олександром Балуевым в головній ролі) і «Повороти долі». Про свої творчі плани Наталія Лесніковська поки не поширюється.

Особисте життя Наталі Лесниковской

Навесні 2013-го року актриса одружилася зі своїм давнім коханим хлопцем по імені Іван. Весілля вирішили оформити в стилі хіпі. Тому всі в цей день виглядало досить незвично.

В даний час пара проживає в Москві і виховує двох дітей, молодший з яких з’явився в квітні того ж року.