Наталія Гулькіна біографія, фото, особисте життя і група Міраж

Ім’я: Наталя Гулькіна

Дата народження: 20 лютого 1964 р. (52 роки)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: р. Москва

Діяльність: співачка, актриса

Вага: 64 кг

Зріст: 170 см

Біографія Наталії Гулькиной

Наталія Гулькіна – це відома радянська співачка, славу якої принесло її співпраця з групами «Міраж» і «Зірки». Саме працюючи з ними, наша сьогоднішня героїня записала свої головні хіти.

Сьогодні творчість артистки вже хилиться до свого заходу, але чи варто говорити, що зірка Наталії Гулькиной остаточної згасла? Звичайно, немає. Адже ця жінка завжди вміла дарувати своїм слухачам приємні сюрпризи.

Дитинство і родина Наталії Гулькиной

Наталія Валеріївна Кляренок (а саме таке ім’я артистка носила при народженні) з’явилася на світ 20 лютого 1964 року в місті Москва. З ранніх років вона виявляла великий інтерес до музичної творчості. Спочатку вона навчилася співати, а потім стала разом зі своїм батьком освоювати ази гри на гітарі. Вперше виступати на сцені артистка почала у своїй рідній школі. Після цього були також концерти в піонерських таборах і на різних молодіжних вечірках. У певний момент Наталія стала також з’являтися і на різних музичних конкурсах, на яких їй нерідко вдавалося займати призові місця.

Наталія Гулькіна стала знаменитою в групі Міраж

Тільки закінчивши школу, дівчина вийшла заміж. Так, першим чоловіком співачки став чоловік на ім’я Микола як кіт. Саме його прізвище згодом актриса носила на протязі всього свого життя.

Таким чином, у московській джазової студії наша сьогоднішня героїня з’явилася вже під ім’ям Наталія Гулькіна. У цьому місці дівчина стала планомірно працювати над своїм вокалом, а також акторською майстерністю. У результаті вже зовсім скоро доля звела Наташу з іншою молодою співачкою Світланою Разіною, яка в свою чергу незабаром познайомила її з композитором Андрієм Литягиным.

Наталія Гулькіна і група «Міраж»

За щасливим збігом обставин, саме в цей момент лідер групи «Міраж» шукав для свого колективу нову вокалістку на заміну втраченого Маргариті Суханкиной. Після прослуховування місце в групі запропонували саме нашої сьогоднішньої героїні. Однак, як це не дивно, Наталія Гулькіна досить довго не хотіла брати участь у проекті, який здавався їй досить сумнівним. У підсумку принципову згоду дівчина дала лише два місяці. З цього почалося співробітництво молодої артистки з нещодавно утвореною групою «Міраж». Зоряний шлях

У складі легендарного колективу білява красуня взяла участь у записі одного альбому. У загальній складності Наталія Гулькіна виконала вокальні партії для композицій «Шалений світ», «Сонячне літо», «Я не хочу», «Чарівний світ» і «Електрика». Названі пісні згодом були представлені на альбомі «Зірки нас чекають» (1987).

Наталія Гулькіна – Це Китай Після того як платівка побачила світ Наталія Гулькіна стала часто гастролювати по країні. На деякий час вона стала головною особою групи «Міраж», однак, як з’ясувалося, її співробітництво з групою було недовгим. Всьому виною стали все ті ж нескінченні гастролі.

Написавши кілька нових композицій, Андрій Літягін спочатку вирішив запропонувати їх Наталії Гулькиной, однак згодом відмовився від цієї ідеї через те, що в цей самий момент дівчина була в іншому кінці Радянського союзу. У результаті пісні виконала і записала стара солістка групи «Міраж» Маргарита Суханкина. Самій же Наташі було запропоновано згодом виконувати ці пісні під фонограму. Однак подібний розклад дівчина вважала для себе образливим і, врешті-решт, прийняла рішення покинути групу.

Нові пісні Наталії Гулькиной

В підсумку наша сьогоднішня героїня організувала свій власний колектив – «Зірки». Перший час дівчина виконувала ті ж самі пісні, що і раніше в групі «Міраж», проте незабаром це стало підставою для юридичної скандалу.

Наталія Гулькіна – Дискотека В підсумку Наталія опинилася без будь-якого музичного матеріалу. Але подібне становище тривало недовго. Вже в 1988-му році талановита молода артистка познайомилася з композитором Леонідом Величковским, який, власне, і запропонував їй свій музичний матеріал. В результаті співпраці був записаний альбом «Мій маленький принц», який став досить популярним у «перебудовному» СРСР.

Після цього дівчина представила публіці ще дві платівки – «Дискотека» (1989) і «Треба лише мріяти» (1991). Обидва альбоми стали досить популярні, а тому відразу після розпаду СРСР дівчина почала гастролювати не тільки в країнах колишнього Союзу, але також і по деяким іншим державам. Особливо великі концерти групи «Зірки» пройшли в Китаї.

Однак, незважаючи на супутній успіх, в якийсь момент Наталія Гулькіна вирішила розпочати нову сторінку у своїй творчості і в підсумку представила публіці свій перший сольний альбом – «Денний ангел». Після цього в житті і творчості артистки розпочався принципово новий етап. Дівчина записувала нові композиції, випускала платівки, гастролювала по країні – проте з часом популярність Наталії Гулькиной неухильно падала. На зміну модному коли стилю диско приходили нові віяння, а тому в певний момент наша сьогоднішня героїня поступилася місце на п’єдесталі іншим молодим зіркам.

Зараз Наталія Гулькіна продовжує виступати

Незважаючи на це, російська співачка не опустила рук і продовжувала боротися. Вона записала кілька пісень у дуеті з Світланою Разіною, взяла участь у проектах «Мальта» і «Королева Диско» і один раз навіть зробила спробу поїхати від Росії на Євробачення. Однак повернути колишню популярність вже ніщо не могло.

Наталія Гулькіна сьогодні

В даний час Наталія Гулькіна продовжує працювати над новими піснями. Вона часто виступає перед глядачами в рамках тих або інших фестивалів в стилі «Ретро». Крім того, в 2011-му році артистка також взяла участь у мюзиклі «Три мушкетери». Подібний досвід став новою яскравою сторінкою в її житті.

Особисте життя Наталі Гулькиной

В житті артистки було чотири чоловіка. Першим її чоловіком був Микола як кіт. Від нього жінка народила сина Олексія. Після цього Наталія Гулькіна також була заміжня за своїм директором Костянтином Терентьєвим, а також керівником танцювального ансамблю «Street Jazz» Сергієм Мандриком. У шлюбі з ним на світ з’явилася донька артистки Яна.

В даний час Наталія Гулькіна заміжня за своїм четвертим чоловіком – лікарем-педіатром Сергієм Реутовым.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: