Наталія Андрейченко: біографія, фото; діти Наталії Андрейченко (зріст, вага)

Ім’я: Наталія Андрейченко

Дата народження: 3 травня 1956 р. (60 років)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: Москва

Діяльність: радянська і російська актриса театру і кіно

Вага: 55 кг

Зріст: 170 см

Біографія Наталії Андрейченко

Батько артистки працював на авіазаводі, а мама – в Міністерстві освіти.

Коли Наталі було всього п’ять років, вона вперше побачила балет «Спляча красуня». Він її настільки зачарував, що дівчинка намагалася будинку протанцювати партії і уявляла себе балериною. А в 8 років Андрейченко поставила балет у себе в школі, сама ж стала балетмейстером і режисером. У третьому класі майбутня актриса пішла в музичну школу і вчилася грати на акордеоні.

Паралельно з усіма захопленнями Наташа займалася плаванням. Але пов’язувати своє життя зі спортом не планувала, боячись, що фігура може втратити витонченість. А от у старших класах Андрейченко почала багато читати і збиралася вступати на філологічний факультет МДУ. За рік до випуску зі школи дівчина передумала і вирішила все ж стати актрисою.

Наталія Андрейченко вступила в театральний не з першого разу. Спочатку вона спробувала щастя в училище імені Щепкіна, але її спіткала невдача, тоді, в 1973 році дівчина вступила до ВДІКУ. Тут вона проходила курс в майстерні Сергія Бондарчука та Ірини Скобцевої. Перша роль дісталася починаючій актрисі на другому курсі. Вона зіграла в картині «Від зорі до зорі».

ВДІК Наталія Андрейченко закінчила в 1977 році. До цього часу у неї в скарбничці було вже п’ять ролей. Найцікавіші – роль Танюші у «Степанової пам’ятці» і маленький епізод у «Степу».

Велика популярність у вузьких колах прийшла в Андрейченко в 1978 році, після того, як вона зіграла красуню-сибірячка Настю Соломін в «Сибіріада» Андрія Кончаловського. Цю роль, до речі, сама Андрійченко вважає однією з найкращих у своїй біографії. Фільм здобув Спеціальний приз журі на фестивалі в Каннах. Після роботи над «Сибириадой» Наталія Андрейченко увійшла в список радянської делегації за кордон. Це в той час було рівносильно високої нагороди.

Ефектна жінка Наталія Андрейченко

У ці роки актриси так само показала свій талант роллю Ольги в картині Самсона Самсонова «Торговка і поет».

Наступні п’ять років актриса знімалася лише у середньостатистичних картинах, наприклад, в «Йдучи – йди», «Коней на переправі не міняють», «Інспектор Лосєв». Втім, запам’ятовувалася Наталя і в епізодичних ролях. Режисери ж цінували в артисті «почуття кіно», тобто особливу здатність відчувати необхідний рівень вираження почуттів, так би мовити, киногеничность.

Популярність

В один із днів 1983 року Наталія прокинулася популярною. На екрани вийшли відразу два фільми з її участю: «Військово-польовий роман» режисера Петра Тодоровського і «Мері Поппінс, до побачення» режисера «Леоніда Квініхідзе».

Актриса з’явилася перед радянським глядачем у незвичному вигляді – лощеною європейської леді. Казку про чарівниці Мері Поппінс зняли в кращих традиціях радянського мюзиклу. Андрійченко ж зіграла головну роль. При цьому вона показала не тільки свої артистичні здібності, але музичні і навіть хореографічні. А пісні на музику свого чоловіка Максима Дунаєвського актриса співала голосом Наталії Ветлицькою.

Вершиною кар’єри Андрейченко стала роль Любові в «Військово-польовому романі» Петра Тодоровського. Жінка, яка пройшла через всі прикрощі війни і домоглася простого людського щастя, зіграна блискуче.

А в 1984 році Наталя отримала приз за краще виконання жіночої ролі на Міжнародному фестивалі в іспанському Вальядоліді.

Наталія Андрейченко на відео За наступні чотири роки актриси зіграла в музичному фільмі «Маріца» Олександра Бєлінського, мелодрамі «Прости» Ернеста Ясана. Це були найбільш вдалі в творчому плані роки. Протягом трьох років Андрейченко називали найкращою актрисою.

Роман з Максиміліаном Шеллом

Першим чоловіком Наталії Андрейченко став Максим Дунаєвський. Проте в 1984 році в Москву знімати фільм про Петра Великому приїхав знаменитий режисер Максиміліан Шелл. Андрейченко як раз пробувалася на роль у картині «Зимова вишня». Однак роль віддали Олени Сафонової. А ось проби на роль Євдокії Лопухиной у Шелла пройшли вдало. Максиміліан вже встиг розбити серце не одній жінці, проте одружитися нікому не пропонував.

У Андрейченко і Шелла зав’язався зворушливий роман. Одного разу після зйомок він запропонував актрисі повечеряти разом. Дівчина заявила, що без перекладача трапеза неможлива. Однак такого не знайшлося і на вечерю пара пішла удвох. На серветці чоловік малював те, що відчував: місяць, сердечка. Розставання було довгим. На Лубянці у Андрейченко зажадали піти від іноземця. Однак під час перебудови Наталія розлучилася з Дунаєвським і в 1986 році вийшла заміж за Шелла.

З донькою Настею

Перед від’їздом в США актриса зіграла Катерину Ізмайлову в картині «Леді Макбет Мценського повіту» Романа Балаяна. Партнером Андрейченко був незрівнянний Олександр Абдулов. Наталя, до речі, знімалася вже вагітною від Шелла. Зйомки йшли до восьмого місяця вагітності.

Америка

З Максиміліаном Шелом Наталія Андрейченко прожила 16 років. Перші п’ять років – у Москві, інші в Америці. У США актриса вивчала мову, займалася вокалом і хореографією, а так само відвідувала голлівудську акторську школу. Незважаючи на всі зусилля актриси і її чоловіка винести популярність за межі Росії так і не вийшло.

У 1993 році актриса взяла участь у зйомках італійського фільму «Тихий Дон» Сергія Бондарчука. Наталії дісталася роль Дар’ї. Через рік почалася робота в декількох голлівудських фільмах: «Нічна варта», «Свічки у темряві» Шелла, «Маленька Одеса».

Повернення в Росію

У 1999 році Наталя Андрейченко приїхала в Москву для участі у святкуванні 200-річчя з дня народження Олександра Пушкіна. У актриси була ідея відкрити «Пушкинленд», який населений героями казок і похід на відомий «Діснейленд». Однак проект повисло в повітрі. Але Наталя знялася під псевдонімом Наталія Ошукана у фільмі «8 доларів» Григорія Константинопольського. Її героїню, правда, озвучувала Рената Литвинова.

Наталя повернулася в Росію, так і не ставши популярною в США. Максиміліан Шелл був не проти життя нарізно. Німецькі журналісти вже оголосили, що вони на межі розлучення. Чутки підхопили різні видання. Пізніше Андрейченко заявила, що такі новини для неї та її чоловіка були шокуючими.

Наталія Андрейченко. Мері Поппінс У 2000 році Наталя Андрейченко знялася у двох російських картинах: «Подаруй мені місячне світло» і «Формула щастя». Перший фільм, про з’ясування стосунків подружжям, критики зустрів прохолодно, а от глядачам він сподобався. Особливо прочувствовались фільмом чоловіки, які підходили до актрисі і просили її помирити їх з дружинами.

Діти

Першого дитини Наталія Андрейченко народила від Максима Дунаєвського. Мітя ще в школі прославився як гітарист і художній керівник шкільного оркестру. А молодша донька Настя, батьком якої є Шелл, дуже талановита балерина. Живе вона в Лос-Анджелесі.

Політика

У 2003 році Наталія Андрейченко захлеснула політика. Вона стала віце-президентом Народно — республіканської партії Росії, іншими словами, Партії Олександра Лебедя.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: