Настя Полєва біографія, фото, особисте життя

Ім’я: Настя Полєва

Дата народження: 1 грудня 1961 р. (55 років)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: р. Первоуральск, Свердловська обл.

Діяльність: рок-музикант, співачка

Вага: 66 кг

Зріст: 167 см

Біографія Анастасії Польовий

Дитинство і юність Анастасії Польовий

Анастасія Полєва народилася на Уралі в грудні 1961 року. Ряд некомпетентних джерел в інтернеті вказує дату народження 1 грудня 1958 року, а місце народження – Свердловськ (Єкатеринбург), однак ця інформація не відповідає дійсності. Настя навчалася у звичайній школі міста Первоуральска, ніяких музичних або творчих здібностей у дитячому віці не проявляла.

Після закінчення школи вступила на факультет архітектури Свердловського архітектурного інституту. Захоплення рок-музикою почалося під час навчання в інституті. Репетиції з однокурсниками в підсумку вилилися в повноцінну творчість. Саме тоді Полєва подружилася з майбутніми зірками уральської рок-сцени.

«Трек» Насті Полєвої

Вперше Настя Полєва заявила про себе в 1980 році, заснувавши рок-групу «Трек». Бенд не тільки з успіхом виступав у рідному Свердловську, але і зробив небачений на ті часи вчинок – «гастролі» до Москви.

Записані в домашніх умовах магнитоленты з піснями «Треку» розлетілися по всьому Союзу в лічені дні. Поїздка до Москви не пройшла для колективу даром: «Трек» піддався жорсткій критиці з боку одного з тодішніх рупорів молоді– «Комсомольської правди». Репортери видання побачили в творчості Насті Польової «кримінал».

Настя Полєва і Борис Гребенщиков

Чорний піар – найкращий вид піару для радянської рок-групи – зробив свою справу: у 1980-1983 роках «Трек» став флагманом свердловського рок-клубу. Це, однак, не завадило колективу розпастися в 1983 році. Протягом трьох років Настя Полєва не з’являлася на великий рок-сцені.

Співпраця Насті Польової і «Наутілус Помпіліус»

Тим не менш, повернення Насті в рок-тусовку ретельно планувалося відбулося влітку 1986 року. Настя взяла участь у знаменитому першому Свердловському рок-фестивалі.

Пісні Польовий того часу, близькі до пізнього арт-року, були написані Іллею Кормильцевим, текстовиком «Наутілуса» і «Урфіна». У бэкинг-групу Насті Польової увійшли виключно зірки уральського року: Єгор Бєлкін («Урфін Джюс»), Дмитро Умецкий («Наутілус Помпіліус»), Олексій Могилевський («Наутілус Помпіліус»), Олександр Пантикін(«Урфін Джюс»).

Настя Полєва – Танець навшпиньки Чудова мелодика і професіоналізм сесійних музикантів зробили виступ Насті справжньою окрасою фестивалю. Тоді ж за колективом закріпилася назва, відповідне ім’я вокалістки. Однак група, зібрана з музикантів настільки успішних в той час проектів, як «Нау» та «Урфін», виявилася недієздатною – ніхто не збирався працювати з Польовою на шкоду власним колективам.

Анастасія Полєва і рок-група «Настя»

У 1987 році на другому Свердловському рок-фестивалі «Настя» знову вийшла на сцену в оновленому складі. Після фестивалю колектив записав перший альбом «Тацу». Альбом, безсумнівно, опинився б на перших рядках радянських чартів, якщо б такі в той час існували. Преса назвала Настю «радянської Кейт Буш». Наступний виступ колективу відбувся на Подільському рок-фестивалі і виявилося провальним – група вийшла на сцену замість анонсованого виступу «Урфіна».

Настя Полєва – Дарма (присвячений Сергію Бодрову) Восени 1988 року склад «Насті» повністю оновився. З сесійних музикантів залишився тільки Єгор Бєлкін. Гастролі групи по Радянському Союзу в 1989 році виявилися більш ніж успішними. «Настя» встигла виступити на телебаченні, пісні колективу звучали по радіо. Березень 1989 року ознаменувався випуском другого альбому «Ноа-Ноа». Тексти пісень були написані в основному Е. Кормильцевим. У вересні 1989 року група Насті Польової виступила в Москві на одній сцені з «Чайфом» і «Квітневими Маршем». У 1990 році відбулися гастролі по ФРН і Нідерландам, тоді ж була випущена платівка «Ноа Нва».

Переїзд Насті Польової в Санкт-Петербург

Останній альбом, записаний в Свердловську – «Наречена» 1993 року. Після запису Полєва переїхала жити в Санкт-Петербург. У 1995 році виходить успішний кавер-альбом «Танець навшпиньки», після чого група йде у дворічний творчу відпустку.

Настя Полєва зараз продовжує активно гастролювати

Наступний альбом колективу записується удвох з Єгором Белкиным в 1997 році. Платівка, що отримала назву «Море Сіам», захоплено сприймається слухачами і рок-критикою. Альбом досі тримається в списку найбільш стильних пластинок російського інтелектуального року.

Особисте життя Насті Полєвої

З Єгором Белкиным Настю Полеву давно пов’язує не тільки творчість. Незабаром після переїзду в Санкт-Петербург Єгор і Настя одружилися. Дітей у них немає. Останні альбоми групи – «Гербарій» (2000), «Негода» (2002), «Крізь пальці» (2004), «Мости над Невою» (2008) – повністю записані і зведені Єгором Белкиным. Тексти пісень в цих альбомах переважно авторства Польовий, а музичні партії створив Єгор. Звукорежисером альбомів виступив один з музикантів «Насті» Ігор Сорокін. Єгор Бєлкін взяв на себе також функції продюсера колективу.

Одна з останніх робіт Насті Польової – участь у проекті колективу «БІ-2» «Непарний Воїн». Разом з Лівої Бі-2 і Шурою Бі-2 Анастасія виконала пісню «Блюз», яка стала черговим хітом і стабільно тримало верхні рядки російських чартів.