Надія Сисоєва біографія, фото, особисте життя

Ім’я: Надія Сисоєва

Дата народження: 10 липня 1984 р. (32 роки)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: Красноярськ

Діяльність: актриса

Вага: 57 кг

Зріст: 165 см

Біографія Надії Сисоєвої

Надія Сисоєва – це одна з найчарівніших «зірочок» проекту Comedy Woman. Вона мила, екстравагантна і надзвичайно талановита. Саме ці якості і подарували їй можливість зробити прекрасну кар’єру в різних комедійних проектах і стати однією з найбільш популярних гумористичних актрис Росії.

Але, як відомо, ніщо в житті не буває просто так. І будь-які успіхи є нічим іншим як результатом важкої і копіткої праці. В якійсь мірі життя і доля Надії Сисоєвої є відмінним тому підтвердженням.

Дитинство Надії Сисоєвої

Майбутня комедійна актриса з’явилася на світ в сибірському місті Красноярську. В цьому місці вона осягала ази театрального мистецтва, займаючись в різних гуртках і навчальних групах. Як зізнається сама Надія Сисоєва, в школі практично жодне свято, свято або шкільний спектакль не обходився без її участі. При цьому миловидної красуні завжди діставалися в таких полулюбительских постановках ролі принцес, добрих фей і прекрасних чарівниць.

Сисоєва Надія Учасниця шоу comedy women (Надійка) UP-TV Вельми примітно, що, незважаючи на таку активність, дівчина ніколи не мріяла про кар’єру театральної актриси. З ранніх років вона пов’язувала свою подальшу долю з професією фотомоделі, а тому намагалася не пропускати жодного кастингу і модельного конкурсу, що проходив у її рідному місті. Вона завжди пильно стежила за собою і приділяла велику увагу своєму поряд. Однак класичної «дурною блондинкою» теж ніколи не була. Після закінчення школи вона успішно вступила до Державного університету кольорових металів і золота в своєму рідному Красноярську, де почала осягати всі премудрості економіки та основні принципи управління підприємством.

Варто відзначити, що саме в цьому навчальному закладі дівчина стала вперше грати в КВН. Хоча потрапила на сцену Надія Сисоєва, загалом-то, випадково. Під час однієї з вечірок у 2002-му році миловидну блондинку помітили хлопці з » молодої команди «Територія гри», які незабаром і запропонували Наді стати повноправним членом колективу. Дівчина погодилася і дуже скоро стала працювати над сценічними номерами разом з іншими учасниками команди.

Кар’єра Надії Сисоєвої у КВК

З командою «Територія гри» пов’язані всі найбільш значущі успіхи Надії Сисоєвої на «КВН-вському» етапі її кар’єри. Вже за перші кілька років дівчина зуміла стати чемпіоном красноярської ліги «КВН на Єнісеї», а також отримати деякі інші престижні нагороди. Надя, разом з командою, брала активну участь у житті рідного міста, виступала на всіх фестивалях і святкових заходах, що проводяться в Красноярську. І навіть була удостоєна спеціального призу міської Думи за участь в одному з урочистих концертів.

Надія Сисоєва - зірка КВК і Comedy

Через деякий час команда «Територія гри» стала виступати в Центральній Лізі КВН «Азія», де за два роки зуміла розжитися золотими і срібними нагородами. Після цього успіху колектив запросили взяти участь у Першій Лізі Міжнародного союзу КВК. На даному конкурсі «Територія гри» змогла дістатися до п’єдесталу і в кінцевому підсумку посіла третє місце.

Але це був тільки початок. Завдяки своїм локальним успіхам, красноярський колектив, до складу якого входила і наша сьогоднішня героїня, зумів пробитися на КВН-івський фестиваль у Сочі. Два роки поспіль команда брала участь в основній програмі концерту, а в 2005-му році і зовсім привернула до себе увагу видатних московських продюсерів, які запросили красноярський колектив приїхати до Москви для участі в Прем’єр-лізі КВН.

Справедливості заради, варто відзначити, що ніяких особливих успіхів на сцені «другий за старшинством» КВН-івської ліги команда Надії Сисоєвої не домоглася. Та й вона сама аж ніяк не стала головною зіркою цього колективу. У цей період здавалося, що не хватавшая зірок з неба команда дуже скоро забудеться, а сама Надя просто повернеться в Красноярськ, де буде жити звичайним життям. Проте в кінцевому підсумку все вийшло зовсім інакше. І не радіти цьому дуже складно.

Кар’єра Надії Сисоєвої у Comedy Woman та інші успіхи

У 2008-му році Надія Сисоєва за особистим запрошенням ведучою телешоу Наталі «Андріївни» Eprikân стала учасницею комедійного проекту ТНТ, Comedy Woman. Вельми примітно, що дівчина з’явилася на сцені проекту однією з останніх. На перший порах досить незначними були і її ролі на сцені. Однак з плином часу ситуація почала змінюватися в кращий бік. Надя стала одним з повноправних учасників проекту. Її сценічна героїня – «гарненька, але дурненька блондинка» – вмить полюбилася всім глядачам і продюсерам шоу. Незабаром вона також стала учасницею внутрішнього проекту «Камеді» – музичної групи «Супермаркет кохання», яка успішно виступає і понині.

MIX TV: Comedy Club 2013: Надія Сисоєва (Comedy Woman)

Надія Сисоєва зараз

У проекті Comedy Woman Надія Сисоєва виступає і понині, паралельно з цим намагаючись проявити себе в деяких інших галузях. Так, у 2010-му році вона стала зніматися у проекті MTV – «Незлобін і Гудків». А кількома роками раніше ненадовго повернулася в Східну Сибір, де зважилася взяти участь у конкурсі «Міс Красноярськ», однак, поступившись іншим конкурсанткам в півфіналі, лауреатом огляду так і не стала.

В даний час дівчина живе і працює в Москві.

Особисте життя Надії Сисоєвої

Деякий час тому в російській пресі з’явилися повідомлення про роман Надії Сисоєвої з іншою зіркою «Камеді» – Павлом Волею. Вельми примітно, що в деяких новинах роман шоумена з молодою красунею представлявся в якості причини розриву гумориста з його тодішньою нареченою – телеведучою Марією Кравцовою (Маріка).

У Надії Сисоєвої був роман з Павлом Волею, але вони розлучилися

Незважаючи на загальний скептицизм з приводу їхнього роману, Надія і Павло продовжували зустрічатися. Вони з’являлися разом на всіх московських світських вечірках і заходах. І, за словами друзів і колег по проекту «Камеді», хотіли справити весілля влітку 2012 року.

На сьогоднішній момент Надійка зустрічається з учасником групи «банд’ерос» – Ромою Паном. Вони почали зустрічатися в серпні 2012 року. Їх познайомили спільні друзі. Молоді люди часто подорожують разом і роблять приємні подарунки один одному.