Мурад Османн біографія, фото, йди за мною, його дівчина

Ім’я: Мурад Османн

Дата народження: 15 травня 1985 р. (31 рік)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: р. Каспійськ, Республіка Дагестан

Діяльність: фотограф, продюсер

Вага: 65 кг

Зріст: 170 см

Біографія Мурада Османна

Молодий креативний фотограф Мурад Османн дагестанського походження прославився своїм знаменитим фотопроектом «Йди за мною» (Follow me). Він і його дівчина Наталя мандрують по світу і фіксують свої подорожі в незвичайному ракурсі – дівчина веде хлопця за руку по планеті…

Юні роки Мурада Османна

Мурад Османн з’явився на світ 15 травня 1985 року в дагестанському місті Каспійськ. Проводячи дитячі та юні роки на березі Каспійського моря, споглядаючи прекрасні природні види, Мурад рано навчився дивитися на світ творчо. Гірські пейзажі і незаймана природа завжди вабили Османна, він завжди прагнув зафіксувати їх.

Мурад Османн за національністю дагестанець

Коли Мураду виповнилося 5 років, сім’я переїхала до Москви. Тут талант молодого художника розкрився на повну силу. Османн відкрив для себе чари фотографії. В юні роки він дуже багато експериментував з фотоапаратом. Після закінчення московської школи, батьки відправили сина вчитися в Лондон. Там Мурад вступив в Імперський коледж освоювати спеціальність інженера-будівельника.

Професійна діяльність Мурада Османна

Володіючи творчим складом розуму, ідея працювати за фахом Мурада не приваблювала. Тому він знову взяв у руки фотоапарат і почав творити. Втім, незважаючи на велику кількість фотосесій і мільйони відзнятих кадрів, Мурад Османн досі не називає себе професійним фотографом. Вважає фотографію, скоріше, захопленням, ніж роботою.

Після повернення з Великобританії до Росії, в 2011 році Мурад відкрив у Москві власну продюсерську компанію під назвою «Hype Production».

Мурад Османн фотограф

«Hype Production» – це молода компанія креативних професіоналів, яка працює в галузі телебачення, створення рекламних роликів і музичних кліпів. В активі компанії величезна кількість різноманітних проектів у сфері медійного продакшну. «Hype Production» співпрацює як з місцевими замовниками, так і з міжнародними. Nike, Beeline, Martini, McDonalds, Huawey, Rostelecom, Baileys, Yota, Visa, PSBank, Lego, KFC, Orion Express – ці і багато інші компанії є замовниками «Hype Production».

Також професіоналами команди «Hype Production» знято чимало кліпів для таких виконавців, як Діма Білан, Тіматі, Сэнсей, Мумій Троль, Влад Соколовський, МакЅим, Ноггано, Макс Корж, Люмен та інші. Чимало в активі «Hype Production» та професійних рекламних фотосесій з участю зірок.

T-killah ft. Морячка – Задай питання (Режисери – Мурад Османн, Ілля Стюарт і Артем Михаенкин) Крім того, компанія не стоїть на місці і займається продюсуванням молодих режисерів і пошуком нових талантів. Зараз разом в команді з Османном працюють такі продюсери і режисери, як Єгор Абраменко, Олег Трохим, Ілля Наишулер, Михайло Локшин, Роман Жирних та інші.

Мурад Османн і проект «Йди за мною»

Зміст проекту полягає в тому, що Османн знімає спину своєї дівчини Наталії, яка подорожує по світу. За її спиною – різноманітні краєвиди світових пам’яток тих чи інших країн.

Мурад Османн і Йди за мною

Перший знімок був створений в іспанській Барселоні восени 2011 року. Як розповідав Мурад, абсолютно випадково: під час однієї з екскурсій, він знімав навколишні пейзажі. Дівчині Наталі, яка супроводжувала його в поїздці, набридло чекати вічно зайнятого молодої людини і вона потягнула його за руку. Проте, навіть тоді Мурад не здавався і продовжував фотографувати. Так, з’явилося перше фото з чудової серії. Переглядаючи знімки, Мурад і Наталя «зловили» ідею створення цікавого фотопроекту. Так як хлопці люблять багато подорожувати, дуже скоро їх колекція знімків виросла до розмірів чи не фотовиставки.

Тепер композицію всіх нових фотографій пара продумує спільно. Мурад і Наталя вже побували і відобразили такі місця, як Венеція, Токіо, Париж, Балі, Лондон, Сінгапур та багато інших. Всі місця на знімках легко впізнавані.

Йди за мною – Мурад Османн З часом Мурад Османн почав викладати фотографії в інтернет. Зокрема, у 2013 році його аккаунт в Instagram зібрав кілька десятків тисяч передплатників, а ім’я його господаря стало відомим на весь світ. Зараз у Османна понад 250 тисяч передплатників і шанувальники творчості по всьому світу. Кожен новий кадр, викладений в інтернет, миттєво «розтягується» в соціальних мережах і отримує тисячі захоплених коментарів і високих оцінок. Крім того, у Мурада з’явилося чимало послідовників, які фотографуються подібним чином. Так, фотопроект, який навіть не планувався, став світовим мейнстрімом.

Особисте життя Мурада Османна

Мурад не одружений, проте у нього є улюблена дівчина Наталя Захарова. Вона журналіст і головний редактор сайту begoody.ru. На всіх знімках проекту «Йди за мною» є саме вона. Правда, обличчя її майже ніколи не видно, завжди лише спина.

Мурад Османн і Наталя Захарова

У липні 2014 року Мурад зробив пропозицію своїй дівчині в рамках знаменитого проекту «Йди за мною», опублікувавши знімок своєї заручин. За годину він набрав 100 тисяч лайків. Дівчина дала згоду.

Мурад Османн сьогодні

Зараз Мурад готує черговий Інтернет-фотопроект. Його мета: в черговий раз показати красу нашої планети і людей, які на ній живуть – всі різні, але кожен по-своєму цікавий.

Мурад Османн і Наталія Захарова оголошують конкурс спеціально для закоханих Передбачається, що для створення нових фотознімків, Мураду і його дівчині також доведеться багато подорожувати.