Монсеррат Кабальє (Монтсеррат Кабальє) фото і біографія

Ім’я: Монсеррат Кабальє

Дата народження: 12 квітня 1933 р. (83 роки)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: Барселона

Діяльність: оперна співачка

Вага: 100 кг

Зріст: 161 см

Біографія Монсеррат Кабальє

Ганна Кабальє ощасливила свого чоловіка, народивши йому доньку, яку назвали Марія де Монсеррат Вівіана Консепсьон Кабальє і Фолк – це повне ім’я співачки.

В сім’ї Монсеррат не було дворян, інтелігентів. Вона росла в оточенні робочого класу. Батько був пов’язаний з виробництвом хімічних добрив, працював робітником на заводі. Мати ж співачки працювала, де доводилося.

Відомо також, що родичі по лінії матері були депортовані в СРСР. Вони досі проживають в Санкт-Петербурзі. І кожен раз, як Кабальє приїжджає на гастролі в Росію, вона частий гість Пітера, своїх родинних душ. Привозить їм закордонні подарунки.

Монсеррат Кабальє в дитинстві

Кабальє з дитинства тяжіла до музики, співу. Вона постійно слухала виконання улюблених артистів. У ранньому віці майбутня діва вже була ученицею ліцею в Барселоні. Далі Монсеррат навчається співу в кращих викладачів. Щоб допомогти батькам, вона влаштовується на роботу. Ким тільки зірка була продавщицею, швачкою, закройщицей. Все вона поєднувала з навчанням. Паралельно навчалася іноземним мовам французької та англійської.

Блискуче Кабальє закінчила своє навчання в ліцеї. Золота медаль була у неї в кишені.

Ще навчаючись у ліцеї, Монсеррат помітили. Її голос, манеру виконання. Їй рекомендували відправитися в Італію на прослуховування в театр. Але у неї не було фінансів, щоб поїхати, жити там. Тоді родина меценатів Бельтрані Мата, які з сходженням ставилися до талановитим молодим артистам, пишуть їй рекомендаційний лист, для відомого в той час, баритона Раймундо Торресу. Бельтрані Мата оплачують всі витрати поїздки. По всім рекомендаціям Кабальє приймають в театр.

Під час її виступу в театрі, глядачем у залі був директор Оперного театру Базеля. Він був просто зачарований її голосом, її зовнішністю. Після виступу їй запропонували працювати в Безель. Звичайно ж, Кабальє погоджується, виїхавши в Швейцарію на рік.

Монсеррат Кабальє в молодості працювала швачкою і закройщицей

Як-то Монсеррат запропонували партію Лукреції Борджіа в нью-йоркському «Карнегі-Холі», яку спочатку виконувала американська співачка Мерлін Хорн. Це було щось нереальне. Зал стоячи аплодував протягом півгодини Кабальє. І ось вона стає знаменитою на весь світ. Вона починає виступати по всьому світу:

Montserrat Caballé & Микола Басков У Великому Колонному залі Кремля, в Білому домі Вашингтона, в Залі Народу в Пекіні і в багатьох інших відомих місцях.

Кабальє на одній сцені виступає з видатними артистами: Пласідо Домінго, Мерлін Хорн, Альфредо Краусом, Лучано Паваротті.

Монсеррат дуже цілеспрямована. Вона розуміє, що не можна проявляти слабкість, не можна бути непрофесіоналом.

У театрі «Ла Скала» Монсеррат виконала одну зі своїх прекрасних партій в опері Белліні «Норму». Театр гастролює по всьому світу. Не обійшли вони увагою і СРСР. Легендарну роль Кабальє заспівала у Москві.

Монсеррат Кабальє гастролювала по всьому світу

У репертуарі співачки понад 130 оперних партій, понад 40 повноцінних опер. У її честь написана пісня «Exercises in Free Love», яку виконав рок-музикант Фредді Мерк’юрі. А в 1992 році проходила Олімпіада в Барселоні. Так от, Кабальє разом з Фредді виконала пісню «Барселона», яка згодом стала хітом.

Співачка постійно була в числі виконавців поп-чартів. Кабальє навіть виступає з нашим Миколою Басковим. Познайомилися вони в Санкт-Петербурзі. Кабальє вчить Баскова співати, а в першу чергу, правильно дихати, адже в опері це дуже важливо. Вона не брала з Баскова грошей за уроки, які проходили у неї ж будинку.

Монсеррат Кабальє та Фредді Мерк’юрі. Барселона Їй просто був приємний сам процес. Вона передавала свою майстерність. Пророкувала Миколі велике майбутнє. І навіть пожартувала, сказавши: «Моїм собакам не подобався жоден із приходили до мене співаків, вони ще ніколи нікому так не підспівували».

Особисте життя

Чоловіком легендарної співачки є Бернаба Марті.

Уявляєте, легендарна співачка в реальному житті взагалі інша. Їй властиві запізнення, незібраність. Вона навіть на своє весілля запізнилася. У співачки є двоє чудових дітей. Кабальє щаслива у сімейному житті і з лірикою розповідає про неї: «Я щаслива, що доля дозволила мені зробити кар’єру. Але в першу чергу я пишаюся тим, що створила прекрасну родину, і у мене двоє чудових дітей. У батьківському домі, спостерігаючи за відносинами мами і папи, я зрозуміла, що важливо рівність у сімейних відносинах. У нас було заведено з часів мого дитинства, що ніхто ні над ким не панує.

І таким чином ми з чоловіком намагаємося виростити своїх дітей. У кожної дитини, людини є своя індивідуальність, свій характер, який потрібно поважати. І я з гордістю можу стверджувати, що наша сім’я гармонічна. Я завжди намагалася зробити так, щоб мої діти не страждали від того, що їх мама — знаменитість. Адже, в кінцевому підсумку, музика — це лише моя робота. І, крім музики, у мене, звичайно, є й інші інтереси та обов’язки. І це, перш за все, моя сім’я. Я сподіваюся, що для своєї сім’ї і своїх друзів я все-таки потрібніше, ніж для мистецтва. І коли настане момент, що я не буду більше співати, я не хочу, щоб мене жаліли. Я все одно буду щаслива. Життя саме по собі прекрасне, головне – не псувати її власними помилками».

Монсеррат Кабальє любить поїсти і водити машину

Кабальє чудово водить автомобіль, любить плавання, захоплюється живописом. З дитинства була тяга до смачної їжі. Дуже любила випічку, яку приготавливала мати. Мабуть, це передалося у спадок, Монсеррат частенько балує свою сім’ю різноманітними пиріжками.

Як-то у неї були заплановані концерти. Всі квитки організаторами були продані заздалегідь. Ніщо не віщувало біди, як Кабальє дізнається, що її син хворіє. Не роздумуючи, вона відлітає в Іспанію до сина. Довго потім театр судився з Монсеррат, але в результаті програв. Син видужав, звичайно. В житті Кабальє – сім’я на першому місці.

Нагороди

Звичайно, Монсеррат Кабальє має суспільне визнання. Вона нагороджена орденом «Ізабелли Католицької», орденом «За заслуги перед Італійською Республікою», орден Мистецтв і літератури» у Франції, на Україні Кабальє нагородили орденом «Княгині Ольги» I ступеня. Монсеррат Кабальє має почесне звання Каммерзенгер» Віденської державної опери.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: