Містер Малої біографія репера, фото, особисте життя

Ім’я: Містер Малої

Дата народження: 4 березня 1979 р. (37 років)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Коза

Місце народження: Ленінград р.

Діяльність: музикант

Вага: 75 кг

Зріст: 176 см

Біографія Містера Малого

Містер Малої в дитинстві

Містер Малої, а в дитинстві просто Андрій Циганов, народився в Ленінграді. Виховання Малого і його брата цілком лежало на плечах матері, адже батько, який служив на підводному човні, основний час проводив у рейді, а коли і повертався на берег, дітьми займався трохи.

Що найбільше запам’яталося Андрію з дитячих років, так це атмосфера, що панувала в будинку, відносини з сусідами, коли в гості можна було зайти без запрошення, а вечори люди проводили, зібравшись у чорно-білого телевізора. Опинитися коли-небудь на телевізійному екрані – головна мрія хлопчика, яка здавалася тоді такою далекою. Інша мрія – зустріч з Наталею Ветлицькою, здавалася не менш нездійсненною.

У 12 років Містер Малої вперше захопився танцями. Ініціатива записатися в студію виходила від брата, Андрій пішов за компанію. Дуже скоро він зрозумів, які напрямки йому цікаві, і слідом за знайденою в танцювальній школі іншому відправився вчитися брейкденсу.

Містер Малої став популярність в 1992 році

Безсумнівні природні здібності дозволяли Малому засвоювати нові рухи. Поступово він став завсідником танцювальних вечорів, проведених у Палаці Молоді та ДК Ленсовета, а так як грошей, щоб оплатити вхід у Андрія не було, він домовився з організаторами, що стане виходити на сцену, щоб запалити публіку.

Тут у Малого зав’язувалися перші професійні знайомства. DJ Андрій Репников, який працював в ДК Ленсовета, ввів зовсім юного Малого в свою компанію, познайомив з людьми, захопленими сучасною музикою і танцями.

Перші успіхи Містера Малого в музиці

Знайомства із представниками музичного руху не пройшло для Малого даром. З учасниками проекту «Термоядерний Jam» Циганова познайомив все той же Андрій Репников. Тоді вони здавалися зірками і небожителями.

Live Mister Maloy Однак упускати такий шанс було не можна. Містер Малої запропонував організувати спільну програму, де він буде робити те, що вміє найкраще – танцювати. Позитивний відповідь не змусила себе чекати. І це був прорив. Нічого подібного країна досі не бачила, і перше місце на конкурсі «Покоління-94», що проходив у Москві хлопцям за молодий і амбітний проект «Mr.Малої» було забезпечено.

Єдиною умовою отримання головного призу було підписання контракту з організатора, що виявилося категорично неможливим для молодих людей, тоді з вершини Олімпу довелося потіснитися, але і друге призове місце забезпечило групі солідний грошовий куш і суспільне визнання. І ось п’ятнадцятирічний підліток стоїть на сцені під софітами камер, а нагороду вручає йому сама Наталя Ветлицька. Здається, всі мрії вже збулись.

Проте 1995 рік виявився не менш успішним. Молодий артист отримав схвалення ключових діячів музичної індустрії і був названий «Кращим артистом року». У той же рік вийшов перший студійний альбом виконавця «Буду пАгибать малих», що згодом неодноразово переиздававшийся. На піку слави

Містер Малої – Буду пАгибать малих ©1992 Слава, несподівано звалилася на підлітка, була приємна, але що з нею робити? До 9 класу Малої дещо як довчився, адже основний час забирала гастрольна діяльність, з 10 довелося піти. Незважаючи на це життя його являла собою суцільне свято. Клуби, розваги, випивка, наркотики.

Про те, щоб відкласти якісь заощадження або придбати нерухомість Малої і не думав. Однак розгульний спосіб життя затягував, а наркотики вже не відпускали. Зовсім нещодавно знаходився на піку популярності, до кінця 90-х Містер Малої залишився без друзів, засобів до існування, а шлях на сцену для нього виявився закритий. За словами артиста, його не раз відвідували суїцидальні думки.

Повернення репера Містера Малого на сцену

На деякий час Містер Малої випав з поля зору громадськості. Які тільки чутки не ходили про його долю, однак після короткого терміну реп-виконавець знову постав перед публікою.

Повернутися до нормального життя було непросто, Малому довелося вдатися до послуг реабілітаційного центру для людей, які страждають наркотичною залежністю, але на сьогоднішній день артист позбавився від всіх згубних звичок, і веде виключно здоровий спосіб життя.

Зараз Містер Малої не вживає наркотики

З початку 2000-х Містер Малої записав ще три студійних альбоми, і зняв три нових кліпу. Більш того, Малої взяв участь в озвучуванні мультиплікаційних фільмів, а також приміряв на себе роль ведучого розважальних телевізійних шоу.

Особисте життя Містера Малого

На особистому фронті Містерові Малому є чим похвалитися. За словами репера, перші стосунки з дівчиною у нього були ще в 12-13 років. Здібний хлопчик приковував погляди не тільки однолітків, але і дівчат старшого віку. Більш стабільні відносини також сталися у Андрія в шкільні роки, хоча в той час він не дуже високо цінував вірність і точно не був прихильником цнотливості.

У минулі роки Містер Малої був не проти похвалитися своїми перемогами, але зараз про них скромно замовчує. Є у артиста постійна супутниця залишається тільки гадати, проте в одному із своїх інтерв’ю він згадував, що для нього, як і для будь-якого іншого людини, не чужі мрії про створення сім’ї.