Мішель Йео (Michelle Yeoh) біографія, фото, особисте життя та її діти

Ім’я: Мішель Йео

Дата народження: 6 серпня 1962 р. (54 роки)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: р. Іпох, Малайзія

Діяльність: актриса, танцівниця

Вага: 54 кг

Зріст: 163 см

Біографія Мішель Йео

Дитинство і родина Мішель Йео

Батьки Мішель були етнічними китайцями, хоча проживали в Малайзії. Батько був юристом і членом впливової в Малайзії асоціації китайців. Сім’я була дуже забезпеченою, і дівчинка зростання в розкоші і багатстві. З чотирьох років вона займалася балетом. Мішель робила успіхи, і батьки мріяли, що в майбутньому вона зможе професійно цим займатися. У п’ятнадцятирічному віці дівчинка переїхала з батьками в Лондон, де вона не забула про своє захоплення. Закінчивши навчання в приватній школі-інтернаті, Йео стала студенткою Королівської Академії танцю в Лондоні, де змогла продовжити заняття балетом.

Актриса Мішель Йео - знавець бойових мистецтв

Після серйозної травми хребта їй довелося змінити мрії, так як займатися балетом дівчини лікарі заборонили. Але танці були основною її любов’ю, тому вона вирішила замість класичного балету зайнятися постановкою танців і хореографією. Притому що це була закулісна робота, вона все ж дозволяла їй перебувати поруч зі сценою.

Мішель Йео на конкурсах краси

У 21 рік мама Мішель відправила її документи, не попередивши доньку, в кваліфікаційну комісію по відбору учасників на конкурс краси. Для Йео це була повна несподіванка. Вона брала участь у конкурсі і перемогла, ставши «Міс Малайзія». Це дало їй право представляти в 1983 році свою країну на «Міс Світу». Китайські продюсери відразу звернули увагу на красиву дівчину, і вона отримала запрошення знятися в ролику, де Мішель разом з Джекі Чаном рекламувала годинник. Коли цей ролик з’явився на екранах телебачення, її помітила кінокомпанія D&B Group і відразу запропонувала брати участь в їх новому проекті.

Мішель Йео в рекламі та кіно

Діксон Пун, власник кінокомпанії D&B Group, зняв Йео в декількох роликах, що рекламують бренд «Charles Jourdan», а після цього запропонував їй підписати акторський контракт.

Мішель Йео майстер східних единоборст Дебютною для Мішель стала роль у фільмі «Флін і Бамбо», зйомки проходили в 1984 році. Вона грала вчительку. Пун, побачивши чудову танцювальну підготовку актриси, вирішив, що Йео зможе стати новою екшен-героїнею, яку вже давно чекав глядач. Подальшим зйомкам передував не один місяць тренувань, які проходили разом з каскадерами і тривали до дванадцяти годин на добу. З 1985-го Йео стали кликати Мішель Хан. Вона з’явилася в комедійному фільмі «Мої щасливі зірки-2», де зіграла другорядну роль, а серйозна роль пішла далі. Це був фільм «Так, мадам!». Більшу частину трюків юна актриса виконувала сама. На батьківщині Мішель подібні фільми не користувалися великою популярністю, чого не скажеш про заході.

Актриса, не розгубившись, почала зніматися. Пішли фільми «Королівські воїни», «Чудові воїни», мелодрама «Легкі гроші». Мішель вільно говорила тільки англійською і малайзійському, але не на китайському. Під час зйомок їй читали текст на китайській мові, а вона запам’ятовувала його на слух і вимовляла.

Леді – фільм з Мішель Йео В 1988 році Пун і Мішель одружилися, після чого аж до їх розлучення, актриса не знімалася. Так, вона випала з процесу зйомок на кілька років. Після розлучення Йео повернулася в професію.

Нові фільми з Мішель Йео

У рік свого повернення вона знялася відразу в двох фільмах і після цього отримала масу нових пропозицій. У більшості, все це були бойовики.

У 1997-му Йео зіграла подружку Джеймса Бонда у фільмі «Завтра не помре ніколи», що принесло їй чималу популярність. Там не всі трюки виконані актрисою, так як режисер не захотів ризикувати її здоров’ям, проте в бійках вона знімалася сама, не вдаючись до допомоги дублерші. Пірс Броснан, бачачи, як вона б’ється, сказав, що Йео – немов Джеймс Бонд у спідниці.

У 2000-му азіатська актриса зіграла свою одну з найбільш яскравих ролей у фільмі, який був удостоєний десяти номінацій і чотирьох статуеток «Оскар». Фільм називався «тигр, що крадеться, дракон».

Мішель Йео в даний час

Акторка відкрила свою студію Mythical Films, на якій реалізувала новий міжнародний проект «Шукачі пригод». Вона зіграла там головну роль, але, на жаль, фільм не став популярним. Через зйомки в ньому, їй довелося відмовити від ролі в «Матриці». Швидше за все, актриса не раз потім пошкодувала про це.

Актриса Мішель Йео зустрічалася з французом Жаном Тодтом

«Срібний яструб», який був наступним проектом її студії, теж виявився безуспішним, після чого Мішель вирішила тимчасово зав’язати з продюсуванням. Зосередившись на західному глядачеві, вона знялася в «Мемуари гейші» у 2005-му і в трилері «Пекло» в 2007-му. Далі йшли невеликі ролі, як у західних стрічках, так і в кінофільмах Гонконгу. Велику екшен-роль вона зіграла тільки в 2010 році в бойовику «Царство вбивць».

Сьогодні Мішель – найбільш високооплачувана актриса Азії, у неї не багато проектів, але вона не поспішає хапатися за все підряд, а ретельно вибирає ролі.

Особисте життя Мішель Йео

Діксон Пун – перший чоловік Йео, відразу після весілля заборонив їй зніматися в кіно. Однак після розлучення вона знову повернулася в кіноіндустрію. Сьогодні у них чудові стосунки, Мішель дружила з його дружиною і навіть є хрещеною матір’ю дитини.

Вона довго зустрічалася з Жаном Тодтом – французом, який був менеджером команди Ferrari. У 2008 році пара оголосила що у них відбулася заручини, проте весілля не пішла.

Мішель увійшла в список п’ятдесяти найкрасивіших людей 2007 року. Цей список був опублікований на сторінках журналу People.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: