Ім’я: Міша Коллінз

Дата народження: 20 серпня 1974 р. (42 роки)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: Бостон, США

Діяльність: актор, режисер

Вага: 82 кг

Зріст: 184 см

Біографія Михайла Коллінза

Міша Коллінз – талановитий американський актор, продюсер, режисер і поет. Став відомим завдяки ролі Кастіеля в серіалі «Надприродне». У 2011 році заснував благодійну організацію GISHWHES.

Міша Коллінз

Дитинство Михайла Коллінза

Дмитро Типпенс Крашник народився в Бостоні (США), в бідній родині. Батько майбутньої зірки, Річард Едвард Крашник був простим робітником. Мама, Ребекка Типпенс, була переконаною хіпі. Ще в молодості вона відвідала СРСР і, як стверджують деякі ЗМІ, зустрічалася з хлопцем на ім’я Митя. Згодом жінка назвала сина на його честь. Пізніше в сім’ї з’явилося ще троє дітей: син Саша і дві дочки, Елізабет і Даніель.

Міша Коллінз в дитинстві і зараз

Прізвище Крашник не типова для США. Відомо, що шість поколінь сім’я Крашник жила в Канаді, але остаточно не з’ясовано, звідки приїхали їхні предки з України, Польщі чи Росії.

Міша Коллінз говорить по-російськи Мама Михайлика грала в театрі самодіяльності, а також працювала професійним оповідачем казок. Будучи зовсім маленьким, Мишко брав участь в її п’єсах. Можливо, саме цей досвід пізніше вплинув на професійний вибір Міші.

Освіта Міші Коллінза

Батьки майбутнього актора постійно переїжджали в пошуках роботи, тому хлопчик міняв школи чи не кожен рік. Але в підсумку в 1992 році йому вдалося закінчити вельми престижну школу Нортфилда.

Отримавши середню освіту, Михайло вступив до коледжу. Під час навчання будинок сім’ї Крашник згорів, що погіршило їх і без того скрутне матеріальне становище. Щоб оплатити навчання, хлопець був змушений підробляти столяром, теслею, а трохи пізніше він влаштувався на Національне публічне радіо, ще пізніше – став рекламним продюсером. Остання професія припала йому до душі: він з задоволенням складав рекламні слогани та статті для шоу «Щотижневе видання».

Крім того, Міша плекав мрію стати політиком і, будучи студентом, проходив стажування в Білому домі. Завдяки наполегливій праці хлопцеві вдалося отримати диплом соціолога Чиказького університету. І тут хлопець здійснив несподіваний вчинок – він відправився в подорожі по монастирях Тибету і Непалу в пошуках просвітлення. Надалі ця практика стала для актора традицією. Один або два рази в рік він віддаляється від людей і протягом 10 днів займається медитацією.

Кінокар’єра Міші Коллінза

Після закінчення вищого навчального закладу Міша створив компанію, що спеціалізується на освітньому програмному забезпеченні. Разом з тим він почав відвідувати акторські курси і активно використовував свої здібності для просування компанії.

Міша завжди був творчою людиною і захоплювався мистецтвом. Він прагнув створювати нові образи, речі і навіть писати вірші. Тому його інтерес до акторської діяльності був закономірним.

Після довгої і наполегливої праці він домігся перших ролей в кіно. Він з’явився в серіалі «Поліція Нью-Йорка» (1993 рік), «Швидка допомога» (1994 рік), «Сім днів» (1998 рік). У 1999 році він взяв участь у зйомках серіалу «Зачаровані», де виконав роль приятеля однією з головних героїнь.

Молодий Міша Коллінз в серіалі «Зачаровані»

Поступово він зауважив, що акторська кар’єра приносить йому більше грошей, ніж його компанія, і вирішив сконцентруватися на сценічної діяльності. Хлопець взяв псевдонім «Міша Коллінз» і переселився в Лос-Анджелес, де продовжив акторську кар’єру. Незабаром він досить голосно заявив про себе в серіалі «24 години» (2001 рік), де зіграв російського на ім’я Алексіс Дрейзен. В даному випадку йому сильно допомогло знання російської мови. У Міші був настільки переконливий акцент, що продюсер фільму навіть питав хлопця, з якої країни східної Європи він родом.

Міша Коллінз в ролі Алексіса Дрейзена

Іноді Коллінз погоджувався на ризиковані ролі. Так, у 2006 році він зіграв у фільмі «Карла» маніяка Підлоги Бернардо, який убив трьох дівчат (фільм заснований на реальних подіях). Це був настільки неоднозначний персонаж, що Міша навіть пошкодував про свою участь у проекті. Пізніше актор заявив: «До початку зйомок сцен з жорстокістю я не був упевнений, що зможу це зробити. Але коли ми почали знімати найжорстокіші сцени, я був здивований, заглянувши в глибини своєї психіки і побачивши там насіння тієї жорстокості, які я ніколи не вирощував у себе і не показував в звичайному житті, а в той момент я міг би потрапити в їх пастку. Це мене зупинило. Мені було дуже страшно».

У фільмі «Карла» Міша Коллінз зіграв маніяка

Міша Коллінз і серіал «Надприродне»: новий виток популярності

Грандіозним успіхом стала поява Міші в четвертому сезоні серіалу «Надприродне» в ролі ангела Кастіеля. Коллінз грунтовно готувався до зйомок і навіть прочитав «Одкровення» Іоанна Богослова. Спочатку планувалося, що актор візьме участь лише в шести епізодах. Але його персонаж користувався величезною популярністю, і режисерам довелося внести зміни в сценарій. Міша зіграв тринадцять епізодів в 4 сезоні як запрошений актор, і в 5 сезоні вже увійшов в основний склад, а в одинадцятому приміряв на себе ще й роль Люцифера.

«Надприродне»: Міша Коллінз в ролі Кастіеля При цьому актор спробував себе і в ролі режисера. Під його керівництвом була знята 17 серія 9 сезону серіалу.

Посвята Міші Коллінза в режисери

У цей період у Міші зав’язалася справжня дружба зі своїми колегами по фільму – Джаредом Падалекі і Дженсеном Эклзом.

Міша Коллінз і Дженсен Еклз в реальному житті – відмінні друзі

Звичайно ж, у багатьох виникало питання, чому цей проект настільки популярний. Своє припущення висловив і Коллінз: «Я думаю, що шоу популярно тому, що воно не просто про двох хлопців, які полюють на злих монстрів, а воно про двох абсолютно різних братів, які борються з силами темряви, щоб розібратися зі своїми власними історіями і щоб вигнати своїх внутрішніх демонів».

Міша Коллінз у плащі Кастіеля

Міша – не тільки відомий актор, він ще й публікується поет. У 2008 році він видав дві поеми: «Старі кістки» і «Дитячі штани».

Крім того, Коллінз розвивався в напрямку режисури і продюсерської роботи. За його ініціативою був знятий фантастичний серіал «Divine: The Series» (2011 рік), а також веб-серіал «TSA America: Level Orange» (2014 рік).

Особисте життя Міші Коллінза

Міша Коллінз досить довго зустрічався зі своєю шкільною подругою Вікторією Ванточ. Пара узаконила свої стосунки восени 2001 року. Його дружина захоплювалася антропологією, отримала ступінь бакалавра і стала займатися дослідженнями питань краси, відносин підлог і масової культури. У 2007 році вона отримала стипендію від NASA.

Весілля Міші Коллінза і Вікторії Ванточ

23 вересня 2010 року у пари народився син Уест Анаксимандр, а через два роки (25 вересня 2012 року) з’явилася на світ донька Мейсон Марі.

Куди бігти, якщо твій тато – Міша Коллінз? Міша Коллінз активно займається благодійністю. Він – президент і співзасновник організації «Random Acts», що займається фінансуванням та проведенням «актів доброти» у бідних країнах.

Міша Коллінз з сином

Крім того, в 2011 році відомий актор заснував організацію GISHWHES, яка поставила перед собою мету зробити природу Землі значно чистіше.

Коллінз відкритий для своїх шанувальників та преси. Він веде сторінку в Твіттері, веде свій канал на youtube. Актор жартома називає своїх передплатників лакеями і миньонами, а себе – Нянею і Верховним Оверлордом. У 2010 році його «міньйон» пожертвували понад 30 тисяч доларів на ліквідацію руйнівних наслідків землетрусу на Гаїті. Міша володіє російською мовою і неодноразово відвідував Росію, також Вірменії, Україну, Грузію та Азербайджан.

Міша Коллінз говорить репліки Кастіеля з російським акцентом Коллінз користується величезною популярністю серед глядачів. Саме тому в 2015 році йому вручили премію «Вибір народу» у номінації «Улюблений актор фентезі-серіалу».

Міша Коллінз знає російську

Відомий актор до того ж майстер на всі руки – він сам побудував свій будинок, як і більшу частину своєї меблів. Вдома у нього живуть дві черепахи, яких він називає Drydraluxlaloud і Бонні Раю.

Хлопець любить прогулянки на свіжому повітрі, часто ходить у походи. Взимку він прямує в гори Хай-Сьєрра, щоб покататися на сноуборді.

Міша Коллінз сьогодні

Міша Коллінз продовжує активно зніматися в кіно. Він цікавий, популярний і неординарний актор, що і забезпечує йому належну славу і затребуваність.

Мила шапка Міші Коллінза і його «поплічників»

Так, він і далі бере участь у телесеріалі «Надприродне». Прем’єра останнього 11 сезону відбулася 7 жовтня 2015 року, а його демонстрація завершилася 25 травня 2016 року.

У 2016 Міша Коллінз знімався в 11 сезону «Надприродного»

Міша як свідомий громадянин цікавиться політикою. У травні 2016 року він відвідав мітинг прихильників Дональда Трампа (кандидата в президенти), однак залишився не у захваті від оточуючих людей, так як один з мітингувальників заявив: «Нам потрібно, щоб всі боялися Америки». У підсумку, це захід відкрив очі актору неоднозначною щодо кандидатури Трампа. Він закликав людей обов’язково прийти на вибори і зробити такий вибір, «…щоб цей недоумок не виявився в нашому Білому домі».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: