Михайло Зурабов біографія, фото

Ім’я: Михайло Зурабов

Дата народження: 3 березня 1953 р. (63 роки)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: Ленінград р.

Діяльність: політичний діяч

Вага: 79 кг

Зріст: 183 см

Біографія Михайла Зурабова

Дитинство і родина Михайла Зурабова

Рідне місто Зурабова – Ленінград (Санкт-Петербург). Він народився в інтелігентній родині, де батько був одним із службовців системи Міністерства морського флоту, а мама була доктором біологічних наук. У сім’ї крім Михайла виховувався його молодший брат Олександр.

У старших класах Михайло навчався в школі при філії Математичного інституту. Після школи юнак став студентом інституту водного транспорту. Провчившись там один рік, він перевівся в МІУ на факультет економічної кібернетики. Закінчивши навчання, Михайло отримав диплом економіста-кібернетика. Це був 1975-ий рік.

Початок кар’єри Михайла Зурабова

Молодий фахівець почав працювати в МІУ на своєму факультеті на посаді інженера. Так само він викладав в монтажному технікумі, був старшим науковим співробітником у НДІ. Як фахівець з монтажним роботам Михайло Юрійович був у Чорнобилі після вибуху на АЕС. Саме там він познайомився з Адамовим, який в подальшому став міністром атомної промисловості.

У пресі пишуть про те, що Михайло Зурабов вірменин за національністю

Кар’єра Михайла Юрійовича після цього довгий час була пов’язана зі структурами відомства Адамова. У 1988-му він став головою ради директорів

«Конверсбанку». Починаючи з 1992-го, Зурабов протягом шести років стояв на чолі страхової компанії «МАКС».

Михайло Зурабов – міністр охорони здоров’я

У 1998-му Михайла Юрійовича запросили зайняти посаду радника Бориса Єльцина з соціальних питань. Вже через рік він очолив правління Пенсійного фонду країни. Цю посаду він обіймав впродовж п’яти років.

Наступну посаду політик обіймав три роки. Він був призначений міністром охорони здоров’я і соц. розвитку. Свої обов’язки політик виконував аж до вересня 2007-го року. Цю посаду після нього посіла Тетяна Голікова.

Скандали навколо посла Зурабова І Зурабов, і його відомство дуже часто піддавалося критиці, багато статей з негативною оцінкою його діяльності в той час з’являлося в ЗМІ. Але є не тільки мінуси, на які вказували багато. Плюсами є те, що за ті роки, коли Зурабов був міністром охорони здоров’я, були введені родові сертифікати, а також материнський капітал. Ще один плюс – зниження загальної та малюкової смертності, помітне зростання народжуваності. Зурабов вважає, що ці результати були досягнуті завдяки появі тих самих родових сертифікатів і материнського капіталу.

Ще один важливий крок, зроблений завдяки міністру – вирівнювання стандартів надання медичної допомоги в різних регіонах країни, тиражування медтехнологий. Михайло Юрійович вважав, що слід прагнути до того, щоб унікальне знання, носієм якого є лікар, належало не обмеженої групи людей, а передавалося і тиражувалася.

Михайло Юрійович не раз заявляв про те, що, будучи страхової, медицина та надання допомоги давно стали в Росії платними. Деякі рішення були знайдені. Так, медичні установи не фінансувалися за кошторисом, їх медична допомога просто купувалися. Будувалися медичні високотехнологічні центри.

Зурабов про російському газі і Україні Були введені періодичні медичні огляди на підприємствах, підвищувався рівень кваліфікації медичних працівників. Зурабов у своєму інтерв’ю вже після того, як був переведений на іншу посаду, сказав, що, на його думку, не вистачило приблизно року для того, щоб закріпити результати зробленого у сфері медицини, щоб всі зроблені і розпочаті процеси стали незворотними. На жаль, на законодавчому рівні всі ці досягнення не були закріплені. З іншого боку, Він визнавав, що наробив чимало помилок. Далі Михайло Юрійович знову був призначений на посаду радника президента. Президентом у той час був Дмитро Медведєв.

Михайло Зурабов в даний час

Влітку 2009-го Михайло Юрійович став послом Росії на Україні. З восьми голосували за нього свої голоси віддали семеро. У пресі в цей час було чимало негативної інформації про Зурабове як про політика, який здатний провалити будь-який проект. Писали про те, що його вважають винним у провалі пенсійної реформи, а також про те, що його нове призначення – звичайна необхідність десь «пересидіти».

Особисте життя Михайла Зурабова

Про особисте життя Михайла Юрійовича відомо дуже мало. Він одружений. Дружину звуть Юлія Анатоліївна Зурабова. Відомо, що вона є керівником і засновником АТЗТ «Октопус». У політика з його дружиною двоє спільних дітей – дівчинка та хлопчик. У 2006-му вони усиновили дворічного малюка. Старша донька Анастасія закінчила МДІМВ.

Михайло Зурабов з дружиною і донькою

Відомо, що Зурабов завжди вів і веде виключно здоровий спосіб життя. Так, він не курить, не вживає алкоголь. Харчування – важлива тема в його житті, він тривалий час дотримується дієти, не вживаючи м’ясо. Основу живлення складають морепродукти і риба. За його словами, такий спосіб життя допомагає йому підтримувати себе в стані, що забезпечує можливість високої працездатності. Він дотримується постів, а також регулярно займається спортом.

Відомий політик – затятий театрал. Він намагається бувати в театрі хоча б раз на тиждень. Жартуючи, він казав про те, що відвідує всі театральні прем’єри, отже, цілком міг би виступити експертом і дати оцінку всім нових постановок.