Михайло Трухін біографія, фото, особисте життя, його дружина і діти

Ім’я: Михайло Трухін

Дата народження: 28 жовтня 1971 р. (45 років)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Петрозаводськ

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 81 кг

Зріст: 176 см

Біографія Михайла Трухіна

Михайло Трухін – це актор, ім’я якого, напевно, завжди буде пов’язане, насамперед, з серіалом «Вулиці розбитих ліхтарів». Перевтілившись у одного з членів легендарної команди оперативників, наш сьогоднішній герой моментально заслужив на симпатії багатьох тисяч глядачів у країнах СНД. Згодом він нерідко грав міліціонерів і захисників правопорядку і в інших фільмах і серіалах.

Але чи можна сказати, що акторський образ Михайла Трухіна – скупий і одноманітний? Звичайно, немає. Адже поряд з відомими ролями «ментів» цей чудовий актор виконав і багато інші ролі.

Дитинство і родина Михайла Трухіна

Михайло Трухін з’явився на світ 28 жовтня 1971 року в місті Петрозаводську. Поки його мама отримувала вищу освіту в ленінградському політехнічному інституті хлопчик жив разом зі своєю бабусею в північному містечку Мончегорске. Згодом у житті актора був ще один переїзд – до мами в Санкт-Петербург. Тут наш сьогоднішній герой став відвідувати загальноосвітню школу і завів багато нових цікавих друзів.

Михайло Трухін - популярний актор із Санкт-Петербурга

Так, зокрема одними з шкільних приятелів Михайла були Єгор Дружинін і Діма Барков. З останнім наш сьогоднішній герой був особливо дружний. У шкільні роки Діма і Міша були першими хуліганами в своєму районі. Численні витівки ледь не коштували друзям піонерських квитків. Однак їх актори все-таки не втратили, заявивши на одній з педрад, що мріють у майбутньому стати педагогами. Але це, звичайно ж, була просто прийом.

Перші ролі Михайла Трухіна

У дитячому віці Михайло Трухін захоплювався хокеєм, дзюдо, а також дуже любив поїзда і мріяв стати машиністом. Однак в один прекрасний момент всі інші захоплення перекрила пристрасна любов хлопчика до театру. Свій шлях на велику сцену наш сьогоднішній герой почав в ленінградському Будинку піонерів, де він займався в одному з гуртків акторської самодіяльності.

Вельми примітно, що до театрального мистецтва Михайло Трухін ставився з усією серйозністю. Вирішивши стати актором, він подав документи в Інститут культури, однак у цей момент його лихе минуле дало про себе знати – молодого актора не взяли з-за поганих характеристик. Незважаючи на цей провал, від своєї мрії він не відмовився і вже скоро вступив на роботу в Олександринський театр. Тут він грав виключно невеликі ролі. Іноді з’являвся в масовці, іноді виголошував пару фраз. Однак за час, проведений на сцені, Михайло встиг отримати необхідний досвід, який дуже допоміг йому в подальшому.

Михайло Трухін – Монолог Гамлета Назбиравши емоцій і отримавши необхідні знання, Трухін зробив другу спробу вступити в інститут. У Ленінградському державному інституті театру, музики і кінематографії його прийняли більш привітно. А тому вже дуже скоро наш сьогоднішній герой отримав омріяний студентський квиток.

Зоряний шлях актора Михайла Трухіна

У ЛГИТМиКе молодий актор став вчитися на курсі Ст. Фільштинського. Саме цей наставник згодом дав актору путівку в нове життя. Ще в студентські роки наш сьогоднішній герой став виступати під його керівництвом у виставах «Дорога» і «Перехрестя». Згодом була також роль Володимира у постановці «В очікуванні Годо», яка принесла акторові приз фестивалю «Золота маска».

Світська хроніка. Михайло Трухін В 1996-му році наш сьогоднішній герой успішно закінчив ВУЗ і став виступати на сцені Театру Ленсовета. У цьому місці він пропрацював близько чотирьох років, після чого перейшов в театр «На Ливарному». З 2006-го року Михайло Трухін є членом постійної трупи МХТ імені Чехова. У його послужному списку значиться безліч чудових ролей, серед яких є й справжні шедеври. Так, зокрема, високі відгуки критиків актор здобув, зігравши в постановках «Гамлет», «Примадонна», «Пиквинский клуб» та деяких інших. Ці ролі принесли акторові чималий успіх (а разом з тим і престижну премію «Чайка»), проте справжня популярність прийшла до Михайла все ж завдяки кінематографічних і телевізійних робіт.

Михайло Трухін в кіно: «Вулиці розбитих ліхтарів»

Що стосується ролей актора в кіно, то в цьому контексті варто сказати, що Михайло почав зніматися в 1991-му році. Першими фільмами з його участю стали картини «Циніки» і «Афганський злам». Слідом пішла мелодрама «Ключ», а за нею, напевно, найвідоміша робота актора – роль «мента» В’ячеслава Юрійовича Волков в серіалі «Вулиці розбитих ліхтарів».

Михайло Трухін з другою дружиною Ганною Нестерцовой і дітьми

Даний проект приніс Михайлу Трухіну небачену популярність. Він став справжньою зіркою російського телебачення, а тому вже незабаром нові пропозиції посипалися одне за іншим.

За свою кар’єру наш сьогоднішній герой виконав ролі більш ніж в двадцяти фільмах і телесеріалах. Серед його робіт виділяються картини «День Д», «Зниклі», «На грі» і «На грі 2», а також медичний серіал «Доктор Тирса». В останньому проекті також знімалися Михайло Пореченков, Сергій Газаров, Роман Мадянов та інші. Паралельно зі зйомками нових фільмів Михайло Трухін продовжував грати в серіалі «Вулиці розбитих ліхтарів», який триває і сьогодні. Крім того, образ слідчого В’ячеслава Юрійовича Волкова був втілений актором також і в рамках фільму «Убивча сила».

Михайло Трухін сьогодні

Численні ролі нашого сьогоднішнього героя принесли йому звання Заслуженого артиста Росії, яке було присуджено йому в 2010-му році.

В даний час Михайло Трухін продовжує зніматися в тринадцятому сезоні проекту «Вулиці розбитих ліхтарів», а також працює над новими телевізійними і кінематографічними стрічками. Серед таких виділяються фільми «У спорті тільки дівчата» і мелодрама «Тільки з тобою». Реліз названих картин повинен відбутися в 2014-му році. Принаймні, саме такі дати називають продюсери фільмів.

Особисте життя Михайла Трухіна

У житті Михайла Трухіна було два шлюби. Першою дружиною нашого сьогоднішнього героя стала актриса Любов Єльцова, яка народила йому двох дітей – сина і доньку. Незважаючи на багато років, прожитих разом, даний подружній союз все-таки розпався. Згодом Михайло поєднувався шлюбом з жінкою на ім’я Анна Нестерцова, яка була на чотирнадцять років молодше його. Результатом даного шлюбу стало народження спільної дочки, яка з’явилася на світ в 2008 році.