Михайло Тарабукін біографія, фото, особисте життя та його дружина

Ім’я: Михайло Тарабукін

Дата народження: 29 червня 1981 р. (35 років)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актор, співак

Вага: 82 кг

Зріст: 178 см

Біографія Михайла Тарабукіна

Михайло Тарабукін – це російський телевізійний актор, чия кар’єра в останні роки тільки починає набирати обертів. Він знімається у фільмах і популярних серіалах, однак, незважаючи на це, сьогодні його все-таки складно назвати зіркою першої величини. Таким чином, дана біографічна стаття, присвячена життю і творчості популярного актора, це своєрідна робота на перспективу. Адже всі кращі ролі нашого сьогоднішнього героя, напевно, ще попереду.

Ранні роки, дитинство і родина Михайла Тарабукіна

Михайло Тарабукін з’явився на світ 29 червня 1981 року в місті Чака Норріса.

Можливо, саме тому в один прекрасний момент наш сьогоднішній герой став замислюватися про акторську долю. У середній школі він записався на курси акторської майстерності, а тому згодом став нерідко з’являтися на сцені під час тих чи інших аматорських постановок.

Актор Михайло Тарабукін ще не вийшов на пік своєї популярності

Планомірно розвивати свій акторський талант, молодий хлопець продовжив і після закінчення школи. Отримавши диплом про середню освіту, він відправився на іспити у Вище театральне училище імені Бориса Щукіна і в підсумку зумів опинитися в числі тих щасливчиків, які, врешті-решт, змогли отримати омріяний студентський квиток. Саме з цього моменту почалася професійна кар’єра нашого сьогоднішнього героя. Він став займатися з кращими педагогами Росії, а також нерідко з’являтися на сцені в рамках різних постановок студентського театру. Кар’єра Михайла Тарабукіна протікала досить успішно. Однак головною мрією для молодого актора все одно залишалося кіно.

Зоряний шлях актора Михайла Тарабукіна

Вперше з’явитися на телевізійних екранах талановитий москвич зумів у 2000-му році після офіційного релізу картини «Два товариша». У своєму дебютному проекті Михайло зіграв одного з центральних персонажів. Партнерами по зйомках для молодого актора стали інші висхідні зірки російського телебачення Андрій Панін і Юлія Назаренко.

Катерина Ксеньєва і Михайло Тарабукін Після прем’єри картина отримала досить стримані відгуки критиків і глядачів. Однак, незважаючи на це, Михайло Тарабукін згодом став досить затребуваним актором. Протягом декількох років він знімався, практично не припиняючи. Особливо продуктивним в кар’єрному плані став 2002 рік, протягом якого на екрани вийшло відразу п’ять нових фільмів за участю актора-початківця. Як правило, Михайло грав лише невеликі епізодичні ролі. Але і по-справжньому стоять роботи також час від часу траплялися в його кар’єрі. До числа таких варто віднести фільми «Війна», «Четверте бажання», а також драматичну картину «Я люблю тебе», згодом удостоєну призу Берлінського кінофестивалю.

У 2004-му році нашому сьогоднішньому герою довелося зіграти невелику роль навіть в одному американському проекті. Таким став заокеанський бойовик «Прикордонний блюз» з Еріком Робертсом і Гері Бьюзі в якості головних героїв. Згодом цей фільм так і залишився єдиною роботою Михайла Тарабукіна поза європейського кіно. Однак цей факт, навряд чи коли-небудь сильно турбував молодого хлопця.

Кращі ролі Михайла Тарабукіна

Наш сьогоднішній герой поступово зростав та вдосконалювався. З плином часу він став часто з’являтися в популярних російських проектах.. «Конвалія срібляста», «Солдати», «Адвокат», «І все-таки я люблю…», «Щасливі разом» – все це далеко не повний список акторських ролей талановитого молодого актора. Як правило, в середині 2000-х років Михайло Тарабукін все також грав виключно невеликі ролі. Але незабаром в його кар’єрі все-таки відбувся помітний зсув.

Михайло Тарабукін – найкращі образи, підбірка фото Все почалося з центральної ролі в серіалі «Російський бізнес ХХІ століття». Після цього наш сьогоднішній герой зіграв помітних персонажів в картинах «Будинок-фантом у придане», «Не думай про білих мавп», «Крила ангела», а також в серіалах «Розвідники: Останній бій», «День гніву», «Даішники». Завдяки цим та деяким іншим ролям, незабаром кар’єра актора зробила різкий стрибок вгору. Михайло Тарабукін став часто отримувати центральні ролі в різноманітних теле — та кінопроектів. А тому в певний момент став досить відомим актором.

У 2009-му році наш сьогоднішній герой зіграв головну роль у касовому російському проекті «О, щасливчик», де йому знову довелося перевтілитися у центрального персонажа. Картина виявилася досить вдалою, а тому вже в кінці 2000-х років до актора, нарешті, прийшов довгоочікуваний успіх.

Саме в цей період кар’єра актора зробила ще один маленький крок вгору. Михайло продовжив часто зніматися в кіно, граючи у фільмах різних жанрів. І з тих пір нарікати на брак великих ролей актора більше не доводилося.

Михайло Тарабукін в даний час

Серед останніх робіт нашого сьогоднішнього героя значаться такі відомі фільми як «Поцілунок крізь стіну», «Полярний рейс», «Мільйонер», а також серіали «Кухня», «Одеса-мама», «Мисливці за караванами», «Паршиві вівці», «Береги моєї мрії» та інші. У трьох проектах, зазначених у цьому списку останніми, Михайлу Тарабукину знову дісталися центральні ролі.

Михайло Тарабукін з задоволенням говорить про роботу, але мовчить про особисте життя

В даний час кар’єра актора плавно рухається в гору. Так, його складно назвати зіркою першої величини, проте, можливо, вже зовсім скоро наш сьогоднішній герой все-таки зможе стати в один ряд з кращими російськими акторами. Принаймні, все необхідне для цього у нього є.

На початку 2014 року в розробці перебували ще дві комедії за участю Михайла Тарабукіна – спін-офф відомого серіалу «Кухня» – фільм «Кухня в Парижі» – і продовження культового радянського фільму «Кавказька полонянка-2». Кожен з названих проектів обіцяє стати справжнім блокбастером, принаймні в Росії.

Особисте життя Михайла Тарабукіна

Михайло Тарабукін не розповідає про своє особисте життя, а тому досить часто стає героєм пліток. Яскравим прикладом тому є повідомлення про нібито має місце романі актора з співачкою Тетяною Антонік, разом з якою він записав проникливу пісню «Я і Ти». Дійсно молодих людей пов’язує щось більше, ніж дружба, сказати складно.

У звичайному житті головними захопленнями Михайла Тарабукіна є кулінарія і спорт.