Михайло Кожухов біографія ведучого, фото, особисте життя та його сім’я

Ім’я: Михайло Кожухов

Дата народження: 16 грудня 1956 р. (60 років)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: р. Москва

Діяльність: журналіст, письменник

Вага: 95 кг

Зріст: 185 см

Біографія Михайла Кожухова

Михайло Кожухов – це популярний тележурналіст, відомий глядачам, перш за все, як автор численних цікавих програм про подорожі. У його житті були чарівні поїздки, знайомства з відомими людьми, а також багато інші події, які роблять життєвий шлях нашого сьогоднішнього героя неймовірно цікавим.

Але що ж привело Михайла Кожухова в світ російської тележурналістики? Дізнатися про найбільш важливих етапах життєвого шляху майстра ви зможете вже сьогодні.

Ранні роки, дитинство і родина Михайла Кожухова

Михайло Юрійович Кожухів народився в Москві 16 грудня 1956 року. Його батько протягом сорока з гаком років був головним акушером-гінекологом Москви. Мама Михайла Кожухова довгий час працювала в якості журналістки. Сім’я жила при пологовому будинку, через 6 років після народження сина вони розлучилися.

Дивлячись на маму, мріяти про кар’єру журналіста почав і наш сьогоднішній герой. Закінчивши загальноосвітню школу, проваливши вступні іспити в МДІМВ, Михайло вступив на іспанський факультет Державного інституту іноземних мов. У цьому місці Михайло удосконалював свої знання, а також осягав ази спілкування з людьми, що представляють різні народи. Один час Кожухів навіть навчався за обміном в університеті Гавани, де удосконалював свої знання іспанської мови, а також вивчав звичаї чужого народу.

Михайло Кожухов в молодості

Вже в той період талановитий московський хлопець мріяв стати журналістом – людиною, що має можливість постійно подорожувати, відкриваючи для себе нові країни та міста. Небезпеки і труднощі кореспондентського побуту його анітрохи не бентежили, а тому після закінчення московського Вузу наш сьогоднішній герой влаштувався на роботу в Агентство політичних новин (АПН).

Кар’єрний шлях журналіста Михайла Кожухова

У відомому російському виданні «Комсомольская правда» він пропрацював протягом семи років. У цей період початківець журналіст працював переважно в якості власного кореспондента в Афганістані. У вічно неспокійною азіатській країні Михайло завжди був у центрі всіх найважливіших подій. Його репортажі відрізнялися глибиною та драматизмом. У Кабулі Кожухів був удостоєний престижної ордена Червоної зірки за особисту мужність, виявлену в ході бойових дій.

Згодом Михайло поміняв своє місце роботи, але не саму специфіку своєї праці. У період з 1989-го по 1994-й наш сьогоднішній герой виконував функції власного кореспондента в різних регіонах Південної Америки, готуючи репортажі для газети «Известия». Одним з найяскравіших подій в біографії репортера стало інтерв’ю з чилійським диктатором Аугусто Піночетом, яке згодом викликало великий резонанс у суспільстві.

Михайло Кожухов знайшов диво! Після цього Михайло Кожухов назавжди залишив друковані ЗМІ і став працювати редактором міжнародного відділу програми «Міжнародна панорама», однак тут він пропрацював порівняно недовго.

В тому ж 1994-му році наш сьогоднішній герой перейшов в телекомпанію ВИГЛЯД, де став працювати в якості ведучого передачі «Зроби крок» (транслювався каналом ТВ-6). У цьому місці Михайло Кожухов затримався на кілька років, а після того як покинув телекомпанію ВИД став на Авторське Телебаченні (АТВ). Там він працював в якості автора і ведучого телепередачі «У світі людей», «Вірні друзі» і «Стара квартира».

Незвичайними і особливими в житті нашого героя стали 1998-го та 1999-й роки. У цей період Михайло на деякий час залишив журналістику і вирішив спробувати себе в нетрадиційних для себе галузях. Спочатку він відкрив власний ресторан, а потім став працювати в якості прес-секретаря уряду при прем’єр-міністра Путіна. Однак в останньому як він пропрацював лише кілька місяців. Що стало причиною відходу з політики – достеменно невідомо. Після цього Михайло повернувся на Авторське Телебачення.

Михайло Кожухов про вітчизняному туризмі Повернутися у світ журналістики наш сьогоднішній герой зумів тільки в 2001-му році. Новим проектом Михайла Юрійовича стала програма «У пошуках пригод», яка виходила на каналі «Росія». Саме цей проект і приніс провідному особливу популярність. Він став відомий у багатьох країнах СНД. А тому в якийсь момент став справжньою зіркою ефіру. Більше того, у 2004-му році новий проект приніс йому премію ТЕФІ. А цей факт вже говорить сам за себе.

Після цього тематика подорожей стала основною в кар’єрі талановитого московського журналіста. Пропрацювавши в програмі «В пошуках пригод» близько чотирьох років, він став вести передачу «Навколо світу», яка виходила на каналі «Росія». У новому проекті Михайло Кожухов був не єдиним провідним, проте це ніяк не позначилося на симпатії глядачів.

Згодом наш сьогоднішній герой вів також програми про подорожі на каналах «Моя планета» і «ТВ-3». На каналі ТВЦ журналіст також зняв цикл передач про Москві. В період з 2008-го по 2011-й він зняв і випустив цикл передач «Особи Росії», присвячений віддалених регіонах РФ. Крім того, у певний період часу Михайло Кожухов встиг проявити себе як письменника, опублікувавши книгу «Над Кабулом чужі зірки» про війну в Афганістані.

В даний час наш сьогоднішній герой працює в якості вільного журналіста, а також генерального директора телекомпанії «Контраст». Останнім часом Михайло Юрійович часто працює над документальними фільмами і телевізійними програмами.

Особисте життя Михайла Кожухова

В особистому житті телеведучого все дуже тихо і спокійно. Ось вже багато років він одружений на актрисі Олені Кравченко.

Михайло Кожухов одружений, у нього троє дітей

Пара виховує трьох дітей – двох синів Макара і Андрія, а також середню дочку Марію.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: