Маргарита Дробязко біографія фігуристки, фото, особисте життя, її чоловік і діти

Ім’я: Маргарита Дробязко

Дата народження: 21 грудня 1971 р. (45 років)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Москва

Діяльність: фігуристка

Вага: 54 кг

Зріст: 167 см

Біографія Маргарити Дробязко

Маргарита Дробязко – це відома литовська фігуристка, яка принесла своїй країні безліч нагород різного ґатунку. У кар’єрі спортсменки було все – прикрі поразки і знамениті перемоги, престижні нагороди і неодноразові розставання зі спортом.

З цієї причини сьогодні ми вирішили розповісти про долю цієї видатної «льодової танцівниці» трохи детальніше. Адже таємниці доль відомих людей завжди п’янить і заворожують.

Ранні роки, дитинство і родина Маргарити Дробязко

Маргарита Дробязко з’явилася на світ 21 грудня 1971 року в місті Москва. У російській столиці пройшла значна частина її дитинства і юності. Саме в цьому місті наша сьогоднішня героїня вперше вийшла на лід і стала займатися фігурним катанням. Як відзначається в більшості джерел, свій шлях у спорті дівчинка почала вже в шестирічному віці.

Як і багато її однолітків, на перші тренування спортсменку привели батьки. Однак у той момент ніхто не думав, що одного разу їх дочка стане справжньою чемпіонкою. Перший час фігурне катання було для Маргарити та її сім’ї просто хорошим захопленням. Але з плином часу прийшли перші серйозні результати. А слідом за ними – надії на велике спортивне майбутнє.

Маргарита Дробязко та Андрій Чернишов

Займатися фігурним катанням наша сьогоднішня героїня вперше почала в одиночному розряді. Однак за порадою тренера досить-таки скоро переключилася на парне катання. Її першим партнером по танцях на льоду став російський спортсмен Олег Гранионов. Але в парі з ним істотних успіхів Маргарита не домоглася. Більш того, в той період фігуристку мало хто виділяв серед її ровесниць.

Вона була досить-таки середньої спортсменкою. Але все змінилося в той день, коли партнером Маргарити Дробязко став литовський спортсмен Повілас Ванагас.

Зоряний шлях фігуристки Маргарити Дробязко

У парі зі своїм новим партнером наша сьогоднішня героїня зуміла вперше звернути на себе увагу глядачів і суддів. Її стали відзначати в числі інших фігуристів. У сезоні 1991/1992 до спортсменці прийшов перший успіх. Пара Дробязко-Ванагас зуміла завоювати золоті медалі на першості Литовської Республіки.

Однак на інших змаганнях їх результати залишалися ще досить скромними. Так, зокрема, на Олімпіаді спортсмени зайняли шістнадцяте місце. На чемпіонаті світу – сімнадцяте. Не набагато краще був результат пари на європейській першості, в рамках якого Маргарита і Повілас стали тільки пятнадцатыми.

М. Дробязко та П. Ванагас Кубок Професіоналів Однак з плином часу їх результати стали стрімко зростати. Маргарита Дробязко прийняла литовське громадянство і стала виступати під прапорами своєї нової батьківщини з подвоєною ретельністю. В сезоні 1992/1993 фігуристка знову стала чемпіонкою Литви, а також зуміла завоювати срібло на етапі Гран-прі Nebelhorn Trophy. Крім цього в тому році в скарбничку Ванагаса і Дробязко впала також срібна медаль зимової Універсіади.

Після цього пара стала поступово удосконалювати свої досягнення. Сезон 93/94 приніс литовським спортсменам бронзу Nebelhorn Trophy. На Олімпіаді, чемпіонаті світу та чемпіонаті Європи пара зайняла 12-е, 9-е і 11-е місця відповідно. Рік потому фігуристи зуміли знову блиснути на двох етапах світового Гран-прі, отримавши два срібла на Skate Canada та німецькою Nations Cup.

Паралельно з цим Маргарита і Повілас перманентно залишалися кращими на Чемпіонатах Литви з фігурного катання. Дещо забігаючи наперед, зазначимо, що золоті медалі литовського національної першості діставалися парі фігуристів протягом тринадцяти сезонів. Пара Дробязко-Ванагас завойовувала золото чемпіонату Литви всякий раз, коли брала в ньому участь.

Що стосується інших успіхів, то в цьому плані варто виділити сезон 1999/2000. У цей період литовські фігуристи зуміли здобути бронзові медалі на чемпіонатах світу та Європи, а також дістатися до третьої сходинки п’єдесталу на фінал світового Гран-прі та завоювати золото Skate Canada.

Після цього уряд Литовської Республіки представило Маргарита Дробязко та Повиласа Ванагаса до державних нагород. Першого червня 2000-го року парі були вручені ордена Великого князя Литовського Гядімінаса.

Маргарита Дробязко та Повілас Ванагас

Продовжуючи утримувати пальму першості на чемпіонатах Литви, пара в той же час здобувала високі результати на інших чемпіонатах. В сезонах 2000/2001 та 2001/2002 пара знову добралася до третьої сходинки п’єдесталу фіналу Гран-прі з фігурного катання. Крім того, в різні роки фігуристи зуміли завоювати два золота на Skate Israel, а також на Меморіалі Карла Шефера.

Кар’єра Маргарити і Повиласа протікала нерівно. А тому в різні роки фігуристи вирішували залишити професійний спорт. Спочатку пара оголосила про відхід зі спорту в 2002-му році. Проте в той раз розставання з льодовою ареною виявилося недовгим. У сезоні 2004/2005 литовські фігуристи знову почали виступати.

Рік потому Маргарита і Повілас знову стали бронзовими призерами чемпіонату Європи. Однак після цього спортсмени знову пішли з професійного спорту. В цей раз назавжди.

Маргарита Дробязко сьогодні

Після закінчення кар’єри Маргарита Дробязко деякий час брала участь у комерційних проектах. Так, зокрема, наша сьогоднішня героїня брала участь у проекті «Льодовиковий період» (Перший канал Росія). Після цього фігуристка також з’явилася ще на трьох сезонах телешоу, а також на проекті «Льодовиковий період: Кубок професіоналів». Через деякий час литовська фігуристка перейшла на канал «Росія», де також виграла проект «Танці на льоду».

Дроб’язко — Чернишов «Коли весна прийде, не знаю» 28.11.10 В різні роки партнерами нашої сьогоднішньої героїні на льодовому майданчику були Олександр Дяченко, Петро Красилів, Дмитро Міллер і деякі інші російські знаменитості.

Особисте життя Маргарити Дробязко

У 2000-му році наша сьогоднішня героїня вийшла заміж за свого давнього друга і колегу — Повиласа Ванагаса. Сьогодні пара постійно проживає у Литві.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: