Марат Сафін біографія, фото, особисте життя та його дружина

Ім’я: Марат Сафін

Дата народження: 27 січня 1980 р. (36 років)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: р. Москва

Діяльність: тенісист

Вага: 89 кг

Зріст: 193 см

Біографія Марата Сафіна

Дитинство і родина Марата Сафіна

Марат з’явився на світ у Москві. У сім’ї, де Марат народився, він не міг не стати тенісистом. Його мама була однією з найкращих тенісисток СРСР. Вона ж, пішовши з великого спорту, стала тренером у клубі «Спартак». Папа Марата був директором цього ж клубу.

Мама хлопчика після його народження дуже рано вийшла на роботу. Вона брала Марата з собою. Він ріс в оточенні спортсменів, м’ячів і ракеток. Не дивно, що ракетку в руки взяв він дуже рано. Його мама не раз дивувалася тому, наскільки легко її синові давалася гра в теніс на початковому етапі спортивної кар’єри. Складалося враження, що він умів тримати в руках ракетку з народження.

Марат Сафін і не тенісні приколи, гумор прикол сміх Незважаючи на гадану легкість, сам Марат займатися тенісом не хотів, маленький хлопчик мріяв про футбол. Однак він продовжував тренування, поступившись матері, яка його вмовила не йти з тенісу. Як тільки синові виповнилося шість, мама стала першим тренером і взялася за нього самим серйозним чином.

Хлопчиком, початківець спортсмен був одним з трьох кращих тенісистів у своєму віці в усьому Союзі. У ранньому віці він опинився в числі тих, хто поїхав в Америку в Цинциннаті в тенісну академію. Разом з ним туди вирушила і дев’ятирічна Анна Курнікова. Треба відзначити, що вона зуміла показати відмінні результати і залишилася в США. Марат ж не зумів проявити себе, тому повернувся в Москву.

Мама Марата продовжувала тренувати сина. На початку дев’яностих років талановитий хлопчик не мав можливості отримувати підготовку належного рівня у напівзруйнованих спортивних школах. Його мама і особистий тренер за сумісництвом зуміла домогтися в 1994-му році спеціального гранту для сина від швейцарського банку, який зробив можливими навчання і тренування Марата за кордоном.

Марат Сафін - успішний тенісист

Марат вирушив у Валенсії, де тренувався в Тенісній академії імені Панчо Альварина. Юному спортсмену було лише чотирнадцять років, іспанської мови він не знав. У Валенсії йому довелося жити самостійним життям. Він знімав квартиру і жив на шістдесят доларів на місяць. Це було нелегко, він навчився бути дисциплінованим і витримав усі випробування.

Початок спортивної кар’єри Марата Сафіна

Кар’єра Марата почалася в 1997-му році, коли він відправився на турнір в Еспіно. Там він опинився серед тенісистів, що входять у другу і третю сотню світового рейтингу. Цей старт закінчився для Сафіна перемогою, причому переконливою.

Далі відбувся Кубок Кремля, де Марат програв. Однак з цього програшу почалася смуга перемог. Так, почавши 1998-ий рік на позиції 204-го гравця в рейтингу, закінчив він його 48-им. Багатьом іменитим спортсменам довелося понервувати при зустрічах на кортах з починаючої зіркою. За короткий час його стали вважати не тільки надією вітчизняного тенісу, але і тенісної надією всього світу.

Зліт кар’єри Марата Сафіна

До 2000-му році Марат став тенісистом, рівного якому не було в усьому світі. Притому що успіхи у нього були дуже значні, йому не вдавалося підкорити турнір Великого шолома.

Марат Сафін: Розборки з сином Бондарчука (архів 2009 рік) На відкритому чемпіонаті Америки він, на подив американців, зумів у свої двадцять років обіграти Піта Сампраса. Так він став першою ракеткою світу. Йому пророкували блискучу кар’єру, проте цьому не судилося збутися. Спортсмен відрізнявся мінливістю. Так, наприкінці 2000-го року він уже не був першою ракеткою світу, поступившись місце Густаву Куэртену.

Крім того, що Марат відрізнявся нестійкою психікою, його просто переслідували травми, які вибивали його з тренувального процесу і графіка виступів. Він хоч і тримався серед лідерів світового тенісу, до першої строчки Сафін все ж не дотягував. Зате у збірної Росії цей тенісист завжди проявляв себе виключно як справжній капітан. Російська команда у 2002-му виграла Кубок Девіса, а основний внесок у цю перемогу був зроблений саме Сафіним.

Тріумфи і провали тенісиста Марата Сафіна

Злети в кар’єрі тенісиста завжди змінювалися провалами, часто з причини травм. Так в 2003-му році після травми зап’ястя Марат пропустив майже весь рік, а в 2004-му він вже постав перед уболівальниками в колишній формі.

Про особисте життя тенісиста Марата Сафіна ходить багато чуток: він часто міняв дівчат

Кульмінація його кар’єри настала, коли Сафіну було майже двадцять п’ять років. В Австралії на Відкритому чемпіонаті він переміг Роджера Федерера, а у фіналі обіграв Ллейтона Хьюїтта. Теніс, показаний Сафіним, був видатним.

У 2005-му він став п’ятдесятим, а в 2006-му вже був на сто четвертому місці. Перемог в одиночному розряді у Марата більше не було. Останнім сезоном Сафіна був 2009-ий рік, за результатами якого спортсмен опинився в світовому рейтингу на двадцять четвертому місці.

Закінчив свою кар’єру і провів останній матч тенісист 11 листопада 2009-го року у Франції. На цьому матчі з тенісистом прощалися чотирнадцять тисяч осіб.

Марат Сафін сьогодні

Окремо від спорту і тенісу Марат себе не бачить і не представляє. Пішовши з великого спорту, він майже одразу почав брати участь у ветеранських турнірах і виставкових турнірах.

З листопада 2010-го року тенісист став в. о. віце-президента ФТР. Він курирує проведення тенісних турнірів в Росії.

Особисте життя Марата Сафіна

Перші серйозні романтичні відносини у Марата виникли в Іспанії. Дівчину звали Сільвія. Вона відвідувала всі його тренування і турніри, сиділа на трибунах і вболівала за свого коханого.

Марат Сафін — церемонія прощання Однак ці відносини закінчилися, як тільки тенісист піднявся на Олімп. З Катериною Бестужевой він зустрічався майже рік, але весь цей час вони перебували, можна сказати, у вільних відносини без зобов’язань.

У 2004-му році у Сафіна почався серйозний роман. Обраницею стала Дар’я Жукова. Минув час, і дівчина його кинула. Після цього у тенісиста пішов ряд часто починаються і швидко закінчуються несерйозних романів. Серед його пасій були Олена Корікова, Аліса Селезньова, Джессіка Біл, Настя Осипова.

Відомо, що у тенісиста є позашлюбна дочка Єва. З її мамою, Валерією, у нього був нетривалий роман, про вагітність вона дізналася вже після того, як розлучилася з Маратом. Батько дитини щомісяця виділяє певну суму на виховання Єви, а бачить її не частіше, ніж раз у півроку.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: