Марат Мусін біографія, фото, особисте життя

Ім’я: Марат Мусін

Дата народження: 16 лютого 1959 р. (57 років)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Москва

Діяльність: економіст, політолог, журналіст

Вага: 98 кг

Зріст: 183 см

Біографія Марата Мусіна

Марат Мазитович Мусін – світило вітчизняної економічної науки, розробник унікальних методів управління та дослідження тіньової господарської діяльності, політолог, професор МДУ, фахівець у сфері управління з метою соціально-економічного оздоровлення економіки, завідуючий кафедрою менеджменту Російського торговельно-економічного університету, заступник голови національного комітету солідарності з народами Лівії та Сирії.

Марат Мазитович Мусін

Вчений-економіст – член групи експертів, що пропонує альтернативні передові методики виходу Росії з кризи. Також Мусін – творець програмного продукту «Аріадна», призначеного для використання в бізнес-розвідки і системах економічного управління і контролю. Проаналізувавши з його допомогою діяльність держструктур і вітчизняних підприємств, він оголосив, що більше половини з них порушують чинне законодавство. За його даними, після розпаду СРСР комерційні структури РФ протиправно привласнили близько десяти федеральних бюджетів.

Дитинство і родина Марата Мусіна

Майбутній економіст-аналітик з’явився на світ 16 лютого 1959 року. Шкільні роки проходили спочатку в сибірської нафтогазової столиці – Тюмені (що стало приводом для публікацій в Мережі повідомлень про начебто заслання в Сибір його батька як пособника фашистів), а потім у Москві. Він навчався в загальноосвітньому закладі №57, займав лідируючі позиції в рейтингу кращих вітчизняних шкіл з математичним ухилом.

Марат Мусін закінчив МДУ

У 1975 році обдарований юнак вступив на мехмат МДУ. Закінчивши його в 1980 році, він продовжив підвищувати рівень освіти в аспірантурі університету. У 1987 році він захистив кваліфікаційну роботу на присудження наукового ступеня кандидата наук.

У Марата є старший на 4 роки брат Каміль, президент російської Федерації одного з класичних японських стилів карате – каратедо Шукокай, чемпіон світу 1992 року серед ветеранів, удостоєний «золотої карти», яка передбачає постійне членство в Міжнародній федерації бойового карате KOI.

Кар’єра Марата Мусіна

З 1990 року молодий чоловік займався впровадженням перших в країні телекомунікаційних торгових on-line майданчиків, створенням інноваційних механізмів укладання угод з високонадійними системами контролю їх виконання.

Молодий Марат Мусін

З 1992 року Марат Мазитович керував реформою інфраструктури та організацією концепції електронної фондової біржі на базі Придністровського національного банку, розробляв моделі надання фінансових послуг, багаторівневих систем.

У 1993 році він очолив створення системи захисту інформації та безпеки функціонування структур Верховної ради РФ, брав участь у заходах по забезпеченню схоронності інформаційних ресурсів Центробанку, запобігання витоку інформації і несанкціонованого доступу до них, в побудові засобів захисту від підроблених платіжних документів.

Аналітик Марат Мусін

З 1997 року він керував бізнес-центром «Інкомбанку», вивчаючи конкурентне середовище і збираючи інформацію з метою вироблення ефективних управлінських рішень. У 1999 році досвідчений аналітик зайняв пост гендиректора «РФМ-фінанс», закінчив Вищу школу бізнесу при МДУ, оволодівши науковим підходом до управління і отримавши відповідну кваліфікаційну ступінь МВА магістра в менеджменті.

З 2003 року Марат Мазитович був консультантом Російського фонду фундаментальних досліджень, спеціалізуючись на розрахунках оптимальної стратегії продажів в різних ділових ситуаціях. У 2004-2005 роках він продовжив роботу у сфері економічного аналізу, завідував кафедрою в Російському торговельно-економічному університеті, працював над дисертацією і отримав вчений ступінь доктора наук.

Марат Мусін про минуле Дмитра Медведєва В 2005 році Мусін очолив промислової групи «Базовий елемент» службу оцінки ризиків, зумовлених несприятливими обставинами в економіці, а також став дипломованим юристом, закінчивши відповідний вуз при Мін’юсті. З 2007 по 2009 рік він був експертом з антикризовим заходам, мінімізації загроз втрат, оцінки ризиків, а також був керівником підрозділу по боротьбі з корупцією.

Марат Мусін сьогодні

Марат Мазитович – завідуючий на факультеті управління РДТЕУ, професор, викладач-лектор МДУ, автор оригінальних способів досліджень тіньової господарської діяльності і власної методики вартості управління.

Марат Мусін для каналу Anna News про хімічної атаки ИГИЛ У 2012 році вийшла в світ його книга «Бізнес в стилі розпил. Куди йдуть багатства Батьківщини». У тому ж році на лекції в музеї історії Казанського університету він познайомив громадськість з розробленим програмним комплексом «Аріадна-фінанс» і розповів про виявлені з його допомогою масштабах злочинів в економічній сфері та вражаючі факти розмірів кримінальних доходів. Зокрема, в РФ було виявлено близько 439 тисяч фірм, «отмывших» в цілому 9,7 трильйона рублів, отриманих злочинним шляхом.

Журналіст Марат Мусін

Крім цього, економіст – відомий військовий кореспондент, журналіст, засновник і глава новинного агентства ANNA-news публікує репортажі з гарячих точок, включаючи схід України і Сирію. Крім позитивних відгуків про діяльності керівника агентства, в інтернеті його також називали безпринципним і жадібним автором наклепницької інформації і відвертої брехні (так говорив вирушив у Сирію псковитянин Дмитро Єршов, звинувачений професором в педофілії).

Інтерв’ю Марата Мусіна про кадрові перестановки Путіна В 2016 році інтернет-портал даного інформагентства, засновник якого є автором комп’ютерних програм для фахівців у сфері захисту економічної інформації, піддався успішної хакерській атаці українських висококласних груп FalconsFlame і Trinity. Операція по злому була реалізована ними нібито в рамках проекту очищення кіберпростору від агентів російської пропаганди, покликаних спотворювати і приховувати правдиві відомості про військових злочинах РФ на території сусідньої держави.