Максим Студеновский біографія актора, фото особисте життя, його дружина і сім’я

Ім’я: Максим Студеновский

Дата народження: 6 жовтня 1984 р. (32 роки)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: Ленінград р.

Діяльність: актор, композитор

Вага: 78 кг

Зріст: 183 см

Біографія Максима Студеновского

Максим Студеновский – це талановитий російський актор з цікавою творчою долею і цікавим минулим. Коли-то цей молодий хлопець навіть не думав, що колись стане відомим актором. Але доля все одно привела його в потрібне місце.

Він грає центральні ролі у великих театральних постановках, знімається в кіно і в популярних телевізійних серіалах. У нього багато шанувальників. І саме тому сьогодні ми вирішили трохи детальніше розповісти про біографії нашого сьогоднішнього героя. Адже історія життя Максима Студеновского, напевно, буде цікава багатьом.

Ранні роки, дитинство і родина Максима Студеновского

Максим Студеновский з’явився на світ 6 жовтня 1984 року в місті Ленінграді (сучасний Санкт-Петербург). Будучи дитиною, він не дуже любив поезію, практично не бував у театрі, так і кіно завжди було для нього аж ніяк не головним захопленням у житті. Саме тому про кар’єру професійного актора наш сьогоднішній герой ніколи не мріяв.

Актор Максим Студеновский ще не зіграв свої кращі ролі

Варто зазначити, що перший час Максим і зовсім був досить вітряним хлопцем. Якоїсь чіткої мети в житті у нього не було, а тому після закінчення школи він досить довго думав про те, який ВИШ йому вибрати. У підсумку визначальним стало думку його батька, який все своє життя присвятив радянської армії. Зібравши необхідні документи та медичні довідки, хлопець відправився в Балтійський державний технічний університет «досліджень, зроблені», у якому незабаром почав вчитися «розрахунком траєкторії польотів літальних апаратів» (курс авіа — і ракетобудування). Але відносини з військовою наукою не склалися.

Математика і механіка давалися молодому хлопцю з величезним трудом. А тому в один прекрасний момент Максим пішов з військового Внз і вирішив спробувати себе в деяких інших галузях. Опинившись перед нелегким вибором, Студеновский подав документи відразу в кілька різних закладів Москви і Санкт-Петербурга. Серед таких були заклади найрізноманітнішого профілю. У тому числі – і театральний ВУЗ.

Анекдоти. «Я з нею з весілля не розмовляю» з Максимом Студеновским Вельми примітно, що саме в ньому, зрештою, і виявився наш сьогоднішній герой. Доля посміхнулася йому, і несподівано для себе самого Максим Студеновский став студентом Санкт-Петербурзької театральної академії. Він займався в студії Р. Козлова. І саме він у кінцевому підсумку зумів виростити з вітряного і непостійного хлопця справжнього артиста.

Кар’єра актора Максима Студеновского, фільмографія

Саме в театральному середовищі молодий чоловік, нарешті, відчув себе на своєму місці. Вже в студентські роки він став часто брати участь у різних творчих постановках. А на останньому курсі Вузу і зовсім зумів зробити чималий крок вперед, ставши лауреатом престижної нагороди імені Владислава Стржельчика, яка була вручена йому за роль князя Мишкіна в класичному спектаклі «Ідіот». Вельми примітно, що у вірчій грамоті, прикладеної до нагороди, навіть значилися ось такі слова: «за сценічну культуру, справжню духовність і самовідданість в роботі».

Анекдоти. «А хочеш, я тебе порадую?..» з Максимом Студеновским Згодом Максим Студеновский став часто виступати в різних театральних постановках, з’являючись на сценах різних театрів. Серед його найкращих робіт вистави «Сон в літню ніч» (роль Пітера Пигва), «Мрії любові (Міша Бальзамінів), «Два вечора у веселому будинку» (Педагог). Не менш яскраво і продуктивно складалася також кар’єра актора в світі кінематографа. На екрані Максим Студеновский дебютував в 2009-му році, зігравши разом з Іллею Стояновим в ліричній комедії «Людина біля вікна». У тій картині нашому сьогоднішньому герою дісталася зовсім невелика роль. Однак згодом формат акторських робіт молодого хлопця невпинно зростав.

Свою першу велику роль Максим Студеновский виконав у 2010-му році в п’ятому сезоні серіалу «Ментовські війни». У цьому проекті у актора була постійна роль. Тут йому довелося працювати з такими колегами по цеху, як Олександр Устюгов, Всеволод Цурило, Анатолій Узденский та інші. Згодом у кримінальному серіалі Максим знімався протягом двох років (5 і 6 сезони). Крім того, великі ролі талановитий молодий хлопець зіграв також в серіалах «Сімейне вогнище», «Наркотрафік», «Нічні ластівки», «Колишня дружина» і деяких інших. Максим Студеновский грав ролі у фільмах різних жанрів.

Актор Максим Студеновский особисте життя ще не влаштував - у нього все попереду

Детективи, бойовики, комедії, мелодрами, історичні стрічки – все це змішалося в творчості актора в один вигадливий коктейль. Як правило, Максиму діставалися порівняно невеликі ролі. Однак незабаром наш сьогоднішній герой все-таки зумів висунутися в нових фільмах на передній план.

Максим Студеновский в даний час

Переломним у цьому плані став для молодого актора 2012-й рік. Саме в цей період Максим Студеновский зіграв головну роль у проекті «Хвіст», в рамках якого зумів проявити себе як яскравого комедійного актора. Після цієї роботи центральні ролі в нових проектах йому стали пропонувати помітно частіше. У 2013-му році наш сьогоднішній герой зіграв одного з головних персонажів у міні-серіалі «Шеф поліції», а вже незабаром отримав, напевно, свою найяскравішу роль – в комедійному проекті «Два батька і два сина».

Екранний тандем з Дмитром Нагієвим починаючому акторові приніс величезний успіх. Максим Студеновский став справжньою зіркою російського телебачення, а тому з приводу нових цікавих пропозицій про зйомки міг вже більше не хвилюватися.

В даний час російський актор продовжує грати в нових епізодах проекту «Два батька і два сина». Крім того, Максим Студеновский також працює в театрі, проте тепер вже не в якості актора, а в ролі композитора. Написану ним музику можна почути в п’яти театральних постановках.

Особисте життя Максима Студеновского

Максим Студеновский ще не зустрів свою єдину. Віддаючи багато часу роботі, молодий хлопець свідомо жертвує своїм особистим життям, а тому всі романи актора, як правило, швидкоплинні.

У вільний від зйомок час Максим Студеновский грає у футбол, а також музикує. Наш сьогоднішній герой прекрасно володіє гітарою і фортепіано.