Максим Покровський біографія, фото, особисте життя, його сім’я і дружина

Ім’я: Максим Покровський

Дата народження: 17 червня 1968 р. (48 років)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: р. Москва

Діяльність: співак, бас-гітарист

Вага: 62 кг

Зріст: 177 см

Біографія Максима Покровського

Дитинство і родина Максима Покровського

Рідним містом Максима є Москва. Його батько – відомий спортивний журналіст. Коли йому було сім років, батьки розлучилися. Хлопчик сам навчився грати на гітарі, просто підбираючи мелодії. В музичній школі він не вчився.

У дитинстві Максим мріяв стати музикантом або льотчиком цивільної авіації. Йому по-дитячому подобалася краса пасажирських літаків.

Подорослішавши, Максим зрозумів, що стати льотчиком він не зможе. Адже щоб літати, треба володіти відмінним здоров’ям, а у нього з дитинства були деякі проблеми з серцем. Лікарі його в буквальному сенсі замучили його безліччю медоглядів і обстежень.

Я не останній герой_І’m not the last hero — Пісня Максима Покровського Покровський прийняв рішення стати студентом Авіаційного інституту. Так склалося, що в подальшому за фахом він не працював жодного дня.

Як «Ногу свело!» у Максима Покровського

У 1988-му році Максим познайомився з Антоном Якумольским (ударником), вони задумалися про створення групи, назву якої придумав Покровський. Воно було незвичайним і незабутнім – «Ногу звело!». Тексти, що виконуються групою, були жартівливими. Деякі пісні виконувалися англійською мовою, деякі ж, взагалі виконувалися на мові нікому не зрозумілою. Основним автором пісень і музики для групи був Покровський. Спочатку їх музикою був панк-рок, пізніше вони перейшли до легкого поп-року. Музикант не любить згадувати про те, як саме він починав свою кар’єру. Максим воліє дивитися в майбутнє і сподівається, що йдучи своїм шляхом, робив все правильно.

Максим Покровський створив групу з незвичайною назвою Ногу Свело

«Ногу звело!» дуже швидко завоювали симпатії та популярність глядачів, так як ця група була абсолютно не схожа на всі інші, крім того, відрізнялася самобутністю. Будучи популярним, Покровський став впливовою персоною шоу-бізнесу в Росії.

Сам музикант вважає, що в той час музичний колектив пішов по самому короткому шляху для досягнення успіху — шляхи епатажу. Це зовсім не означає, що вони прикидалися, просто в ті роки це було в моді.

Захоплення кіно і театром Максима Покровського

Будучи захоплюються і творчою людиною, Максам спробував себе і на театральній сцені. Театр став його серйозним захопленням. Спершу він прийняв участь в проекті Валентина Гнеушева.

Музикант кілька разів знімався в кіно. Так, у Євгена Лунгіна він зіграв у фільмі «Час-Гроші», у Брента Хаффа Максим брав участь в зйомках картини «Мисливці за скарбами». У телесеріалі Покровський так само зіграв одну з ролей – це «В ритмі танго». Там же взяла участь Наталія Орейро. У виставі «Cleanset» Максим зіграв одну з ролей.

Хару Мамбуру_Наги Mamburu_animation — одна з перших пісень Максима Мокровского і групи Ногу Звело! Виходячи на сцену, Покровський завжди нервує. Він каже, що така його суть, інакше він не вміє і вважає, що хвилювання і вміння нервувати, коли тобі за сорок – це добре.

Максим Покровський у шоу Останній герой

Учасником проекту з назвою «Останній герой» Максим ставав двічі – в 2003-му і 2004-му роках. Музикант, перебуваючи в нестандартних умовах, вирішив написати пісню про їх трудового життя, яка і стала офіційним саундтреком для цього сезону. Макс Покровський виживав на острові разом з такими героями,як Іраклій Пірцхалава, Децл, Катерина Семенова, Марія Бутирська, Влад Сташевський та інші.

Сольна кар’єра Максима Покровського

В останні роки Покровський переключився на сольну кар’єру. Його перший сингл з’явився в 2007-му році. Його назва – «Шопінг». Вже через два роки був знятий кліп на композицію «Шопінг». Цей сингл клубах Великобританії став хітом.

Він продовжує працювати в «Ногу звело!», але так само займається ще й сольною творчістю в «Max Inc.».

Максим Покровський прийняв учасьтие в двох сезонах шоу Останній герой

Максим перебуває в дружніх стосунках з Михайлом Гуцериевым і пише пісні на його вірші. Цей творчий союз вже завоював чимало шанувальників на радіостанціях Росії. У 2012-му році з’явилися пісні «Жовті окуляри» і «Азія-80». А в 2013-му році цей дует випустив пісню «Очі любові», а пізніше – «Крокодиловий народ». У тому ж році Максим зняв чотири кліпи на пісні, які були написані на вірші Гуцерієва.

Особисте життя Максима Покровського

Музикант одружений. З майбутньою дружиною Максим познайомився в 1994-му році в рок-лабораторії на концерті. Вона тоді була студенткою, яка бігала по рок-сейшнам. Зараз в родині зростають двоє дітей – донька і син.

Московський романс_Moscow Romance, офіційне відео Максима Покровського Сім’я віддає перевагу відпочинок за кордоном, але вони не зупиняються в готелях, воліючи апартаменти. Максим каже, що таким чином вони надані самі собі. Вони беруть напрокат машину і оглядають ті місця, які їм цікаві. Сімейним захопленням є верхова їзда. Всі члени сім’ї відмінно тримаються в сідлі. Вони не перетворюють це захоплення в спорт, а воліють просто кататися для задоволення.

Біля Покровського є мрія вирушити у кругосвітню подорож. Він хоче, щоб це була наукова експедиція. Так як сам він не вчений, на час експедиції музикант згоден бути різноробочим.

Максим Покровський в даний час

Максим пише не тільки пісні, але ще й вірші, а останнім часом написав чимало частівок. Його навіть запрошували на концерт частівок в Пітері. Покровський завжди виглядає набагато молодше свого віку. Сам він каже, що це, швидше за все, жаги життя і спраги творення.

Музикант часто працює по ночах, і сім’я до цього вже звикла. Працює на невеликій гучності в окремій кімнаті. Сам він розуміє, що працювати вдома – неправильно. Максим із задоволенням зняв би для роботи якесь просторе приміщення, але він не вважає це для себе можливим, так як не настільки багатий.