Максим Матвєєв біографія, фото, особисте життя та його дружина

Ім’я: Максим Матвєєв

Дата народження: 28 липня 1982 р. (34 роки)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: р. Світлий, Калінінградська обл.

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 86 кг

Зріст: 187 см

Біографія Максима Матвєєва

Максим Матвєєв – це актор, якого вже сьогодні часто називають зіркою нового покоління. У його кар’єрі є безліч яскравих ролей у кіно і театрі. Однак, дивлячись на творчий шлях нашого сьогоднішнього героя, створюється враження, що все це тільки лише початок чогось більшого. Максим Матвєєв – це актор майбутнього. Саме тому невелика розповідь про його життя, напевно, приверне увагу багатьох наших читачів.

Дитинство і родина Максима Матвєєва

Максим Олександрович Матвєєв з’явився на світ 28 липня 1982 року в місті Світлий (Калінінградська область). Його батьки були простими радянськими людьми і мали лише непряме відношення до світу мистецтва. Зокрема, мама актора працювала філологом, а батько хлопця був моряком. Сам же Максим досить довго не міг визначитися зі своїми професійними і кар’єрними устремліннями.

Максим Матвєєв з першою дружиною актрисою Яною Секста

У дитинстві він хотів стати хірургом, а потім професійним фехтувальником. Однак творчість завжди було важливою частиною його життя. Вже в дитячому віці наш сьогоднішній герой почав відвідувати художню школу, а потім – ще й позакласні заняття з акторської майстерності. Незважаючи на це, після закінчення школи про професії театрального актора Максим навіть не замислювався. Саме з цієї причини визначальне значення в житті молодого хлопця зіграв випадок.

Велика удача в біографії Максима Матвєєва

Під час випускного концерту в школі Матвєєва звернув увагу відомий театральний педагог Володимир Смирнов. Саме він запропонував молодому хлопцеві спробувати свої сили в Саратовській консерваторії. Почувши таку пропозицію, наш сьогоднішній герой чимало здивувався, але згодом все-таки вирішив піти раді і подав документи до театрального ВУЗУ. У підсумку в Саратовську консерваторію хлопця прийняли відразу на другий курс. Саме з цього моменту і почалося формування Максима Матвєєва як професійного артиста. Він навчався у висококваліфікованих педагогів, а тому швидко додавав у своїй акторській майстерності. У підсумку за свої дипломні роботи (спектаклі «Божий клоун» і «Дон Хуан») талановитий актор отримав найвищі оцінки.

Вечірній Ургант — Максим Матвєєв Однак, незважаючи на це, провінційного освіти Максимові здалося недостатньо. Отримавши диплом Саратовській консерваторії, наш сьогоднішній герой відправився в Москву, де вже дуже скоро зумів вступити у МХАТ (курс Ігоря Золотовіцького і Сергія Земцова). Паралельно з навчанням Максим Матвєєв став часто виступати на сцені. Він виконав роль лицаря Жорфея у відомому виставі «П’ємонтський звір», а потім також з’явився в постановці «Остання жертва».

Актор Максим Матвєєв в Москві

У результаті успішно закінчивши Школу-студію МХАТ, в 2006-му році Максим Матвєєв влаштувався на роботу в МХТ імені Чехова. У наступні роки на місцевій сцені актор зіграв безліч чудових ролей. Серед його найкращих робіт значаться спектаклі «Кабала святош», «Король Лір», «Художник». На думку відомих театральних критиків, кращою роботою молодого актора є роль Горинга в постановці «Ідеальний чоловік», поставленої за твору Оскара Уайльда.

Фільми з Максимом Матвєєвим

Що стосується кінематографічних робіт, то в цьому плані кар’єра актора також складалася досить стрімко. У 2007-му році Максим Матвєєв зіграв свою першу роль у драмі Валерія Тодоровського «Лещата», а після цього почав часто зніматися в інших цікавих проектах. Вельми примітно, що в кар’єрі нашого сьогоднішнього героя практично немає незначних ролей. На відміну від багатьох інших акторів, Максим Матвєєв буквально відразу пішов у світ великого кіно і став отримувати в різних кінопроектах ролі важливих персонажів.

Максим Матвєєв. Сюжет «Кіно в деталях» на СТС Яскравим прикладом тому є фільми «Спасибі за любов», «Стиляги» (з Оксаною Акіньшиною, Катериною Вилковой, Євгенією Хиривской та іншими), «Тариф Новорічний», «Не скажу», «На гачку», «Весілля за обміном». Наш сьогоднішній герой часто знімався в рейтингових і касових проектах, а тому постійно було на виду у продюсерів і режисерів.

Любили Максима Матвєєва і прості глядачі. На його виставах завжди був аншлаг. А під час різних кінематографічних фестивалів чергу до нього за автографами завжди була особливо значною.

Повертаючись до кар’єри актора, зазначимо, що з другої половини двохтисячних років, Максим Матвєєв став також часто зніматися на телебаченні. У світ російських серіалів талановитий хлопець знову-таки ступив дуже впевнено, зігравши головну роль у телепроекті «Тульський Токарєв». Після цього також були зйомки в серіалах «Ялта-45», «Мисливці за діамантами», «Військовий госпіталь», а також ролі в телевізійних стрічках «Капітани», «Дід Мороз завжди дзвонить тричі» і деяких інших.

Максим Матвєєв в даний час

Кар’єра Максима Матвєєва на телебаченні завжди складалася дуже успішно. Однак про світ кіно він також ніколи не забував. Яскравим прикладом цього є останні роботи нашого сьогоднішнього героя – касова військова драма «В серпні восьмого», детектив «Weekend» і пригодницька стрічка «Форт Росс».

Кожен з названих фільмів приніс талановитому російському акторові новий успіх, однак, кращі роботи Максима Матвєєва, напевно, ще чекають його попереду.

У родині акторів Максима Матвєєва Єлизавети Боярської народився син

Вже відомо, що в 2014-му році наш сьогоднішній герой зіграє головну роль в екранізації роману Сергія Мінаєва «The Телиці», а також в спортивній стрічці «Вони грали за Батьківщину». Дані проекти вже зараз називають одними з найбільш очікуваних фільмів 2014 року. Наскільки яскравими і успішними виявляться названі картини насправді, дізнаємося вже дуже скоро.

Особисте життя Максима Матвєєва

Незважаючи на досить молодий вік, Максим Матвєєв одружений вдруге. Першою його дружиною стала латвійська актриса Яна Секста, разом з якою наш сьогоднішній герой довгий час грав в одному театрі. Їх творча співпраця досить швидко переросла у бурхливий роман, який в свою чергу трансформувався в нетривалий подружжя. У 2008-му році молоді люди узаконили свої стосунки. А вже через рік розійшлися.

Після закінчення роману з першою дружиною Максим Матвєєв почав зустрічатися з актрисою Лізою Боярською. В середині 2010-го року знаменитості поєднувалися шлюбом. У квітні 2012-го у пари народився син Андрій.