Макс Айронс (Max Irons) біографія, фото, особисте життя та його дівчина

Ім’я: Макс Айронс

Дата народження: 17 жовтня 1985 р. (31 рік)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: р. Лондон, Великобританія

Діяльність: актор, модель

Вага: 83 кг

Зріст: 188 см

Біографія Макса Айронса

Макс Айронс – це молодий актор, відомий за фільмами «Червона шапочка» і «Гостя». Його кар’єра в кіно почалася порівняно недавно, проте, дивлячись на його перші кроки в світі кінематографа, вже зараз можна впевнено сказати, що цього непересічного актора чекає велике майбутнє. Він талановитий, красивий і завжди залишається на екрані по-особливому щирим.

Можливо, цей талант передався йому від батька – великого актора Джеремі Айронса. Однак сьогодні, все-таки, мова не про нього… Наша сьогоднішня стаття цілком і повністю буде присвячена його синові – Максу Айронсу!

Дитинство і родина Макса Айронса

Макс Айронс з’явився на світ 17 жовтня 1985-го року в одному з найпрестижніших районів Лондона. Його мама — Шинед Кьюсак – була досить відомої ірландської актрисою. Не менш примітною і популярною особистістю був і батько нашого сьогоднішнього героя – Джеремі Айронс. Ім’я цього великого британського актора, напевно, відомо всім, а тому розповідати про нього сьогодні буде зайво.

Ходять чутки про те, що Макс Айронс і Сірша Ронан зустрічаються

Повертаючись до особи його сина, зазначимо, що Макс отримав освіту у відомій і респектабельної школі Оксфорд. У період навчання він захоплювався плаванням, регбі, а також веслуванням. В даних дисциплінах він домігся непоганих успіхів, а тому деякі тренери серйозно радили йому подумати про професійній спортивній кар’єрі. Однак майбутній актор, все-таки вибрав для себе принципово інший шлях – шлях у світ мистецтва. Після закінчення середньої школи він вступив у Школу Музики і Драми Гілдхолл, де згодом почав відточувати свою акторську майстерність. Він був талановитий, проте навчання давалося йому важко через вроджену дислексії – особливого захворювання, яке полягає в складнощах з сприйняттям письмового тексту.

Ще однією обставиною, що стоять на шляху кар’єри нашого сьогоднішнього героя був батько Макса – Джеремі Айронс. Знаючи не з чуток, що являє собою світ кінематографа, великий актор всіма силами намагався відрадити сина від такого вибору. Однак той не хотів нічого слухати. Розуміючи, що його син не змінить свого рішення, Джеремі Айронс згодом завжди допомагав Максу радами. Можливо, саме тому його кар’єра в кіно залишається настільки яскравою і стрімкої.

Червона шапочка — трейлер фільму з Максом Айронсом Проте перші кроки у світі кінематографа наш сьогоднішній герой зробив дещо пізніше. В період навчання В театральній школі Макс часто брав участь у різних рекламних кампаніях та акції по просуванню тих або інших брендів. Працювати в якості моделі він продовжив і після отримання диплома про вищу освіту.

У різні роки він брав участь у рекламних кампаніях таких відомих марок як «Mango», «Burberry» і багатьох інших. Вельми примітно, що довгий час в якості моделі наш сьогоднішній герой співпрацював з відомим фотографом Маріо Тестіно, який відомий своєю роботою з багатьма зірками світу високої моди.

Кар’єра Макса Айронса в кіно, фільмографія

Вперше з’явитися на знімальному майданчику Максу Айронсу довелося вже в 2004-му році, однак епізодичну роль хлопчика біля завіси навіть при всьому бажанні не можна назвати серйозною акторською роботою. Інша справа більш пізні картини актора. Перші справжні ролі прийшли до актора в 2009-м. В цей період наш сьогоднішній герой відзначився в одному з епізодів англійського серіалу «Утікачка», а згодом отримав головну роль в короткометражній стрічці «Неоплачена любов».

Інтерв’ю з Максом Айронсом і Джейком Абелем. Проте справжній успіх прийшов до актора дещо пізніше – після участі у відомій голлівудській стрічці «Доріан Грей». Картина стала популярна відразу після виходу, а тому дуже скоро ім’я Макса Айронса стало відомо багатьом.

На перших порах ажіотаж навколо його особистості був пов’язаний переважно з ім’ям його батька, але згодом про молодого хлопця заговорили, як про сформований актора, який може бути цікавий сам по собі. Причиною тому став відомий американський блокбастер – «Червона шапочка», в рамках якого Макс Айронс виконав одну з головних ролей.

Макс Айронс в даний час

Склавши чудовий екранний тандем з Амандою Сейфред, наш сьогоднішній герой одразу звернув на себе увагу всіх шанувальників Голлівуду, утвердившись в ранзі повноправною зірки.

У цій якості він постав перед глядачами в рамках нового проекту – фантастичної стрічки «Гостя». Зігравши в екранізації книги Стефані Майєр, молодий актор показав, що може бути цікавий глядачам у рамках самих різних кінематографічних жанрів.

Макс Айронс і Емілі Браунінг

В даний час Макс Айронс працює над створенням відразу двох нових проектів, кожен з яких перебуває на різній стадії реалізації. В рамках нового серіалу «Біла королева», наш сьогоднішній герой повинен виконати роль короля Едварда IV. В основі проекту лежить однойменний роман Філіппи Грегорі.

Другий, готуються картин, є повнометражний фільм «Антоніо Вівальді». У рамках названої стрічки молодий актор виконає роль великого скрипаля. Наскільки вдалим виявиться цей проект – дізнаємося вже в 2014-му році, коли історичний фільм вийде на широкі екрани.

Особисте життя Макса Айронса

Після офіційного релізу фільму «Червона шапочка» в пресі почали з’являтися чутки про нібито має місце романі між Максом Айронсом і його екранної подружкою – Амандою Сайфрид. Довгий час представники ЗМІ докучали акторам одноманітними питаннями. Однак, врешті-решт, виявилося, що повідомлення про роман голлівудських зірок лише вигадка папараці.

Інша справа – вісті про роман Макса з австралійською актрисою Емілі Браунінг. Ось ці відносини виявилися самими що ні на є справжніми. Молоді люди зустрічалися близько року, проте в середині 2012-го року оголосили про своє розставання. Причиною тому послужив складний робочий графік двох знаменитостей.