Людмила Артем’єва біографія актриси, фото, особисте життя, її чоловік і дочка

Ім’я: Людмила Артем’єва

Дата народження: 10 лютого 1963 р. (53 роки)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: р. Дессау, НДР

Діяльність: актриса

Вага: 57 кг

Зріст: 167 см

Біографія Людмили Артем’євої

Людмила Артем’єва – це актриса, зірка якій засвітилась на російському небосхилі після виходу на екрани комедійного серіалу «Таксистка». В рамках даного телефільму актриса виконала роль одного з центральних персонажів усієї історії, а тому вже скоро стала справжньою зіркою.

Згодом вже у статусі ситуації знаменитості актриса знялася в серіалах «Свати» і «Хто у домі господар?». Названі проекти принесли їй новий успіх. У актриси з’явилися персональні шанувальники, а тому наш біографічний розповідь про життя Людмили Артем’євої, напевно, не залишиться без уваги.

Ранні роки, дитинство і родина Людмили Артем’євої

Людмила Вікторівна Артем’єва народилася 10 лютого 1963 року в НДР (місто Дессау). Її батько був радянським військовослужбовцям, а тому подібне положення речей було багато в чому можна пояснити. Саме з професією батька було пов’язано ту обставину, що сім’я досить часто переїжджала. У різні роки Артемьевы жили в українських Ужгороді та Львові, а потім у Ленінграді і Москві.

Що стосується безпосередньо нашої сьогоднішньої героїні, то в цьому плані варто відзначити ту обставину, то акторський талант став проявлятися у дівчинки вже дуже рано.

Людмила Артем'єва в молодості

Вона часто пародіювала відомих людей, копіювала поведінку своїх знайомих. Бачачи це, в один прекрасний момент батьки вирішили віддати Люду в гурток театрального мистецтва. Тут юна актриса працювала над собою і вдосконалювала свої вроджені навички. На цьому терені Людмила робила непогані успіхи, а тому вже в якийсь момент театр, сцена і акторська майстерність стали важливою частиною її життя.

Після закінчення школи наша сьогоднішня героїня вирушила вступати у Вище театральне училище ім. Б. В. Щукіна і в підсумку зуміла переконати членів журі у своїй професійної спроможності. В даному Вузі актриса займалася під керівництвом режисера Марини Тер-Захарової, яка внесла важливий внесок у розвиток майбутньої знаменитості. Вельми примітно, що до моменту надходження в «Щукінське» училище актриса вже відучилася рік в ленінградській консерваторії Римського-Корсакова, але згодом все-таки зрозуміла, що її покликання трохи в іншому.

Під час навчання в московському Вузі, наша сьогоднішня героїня виділялася серед інших учнів своєю старанністю і безупинним потягом до мистецтва. Саме тому в 1986-му році, після закінчення театрального училища, актриса без праці змогла підшукати собі роботу у відомому театрі «Ленком». Приблизно в цей же період почалася і її кінематографічна кар’єра.

Зоряний шлях актриси Людмили Артем’євої, фільмографії

Першою кінематографічною роботою нашої сьогоднішньої героїні став фільм «Дуже страшна історія». Після цієї картини пішли інші – «Везуча», «Острів іржавого генерала». У кожній з названих стрічок актриса виконала помітні ролі, однак, незважаючи на це, справжньої популярності так і не отримала.

За кадром — Людмила Артем’єва Зовсім інша справа – кар’єра на сцені театру «Ленком». У цьому місці наша сьогоднішня героїня стала справжньою зіркою. Вже в перші роки роботи вона зуміла заслужити повагу колег, а також переконати режисерів у своїй професійної спроможності. Саме тому згодом на місцевій сцені Людмила Артем’єва грала більше сімнадцяти років. За цей час актриса виконала ролі в спектаклях «Королівські ігри», «Божевільний день, або Одруження Фігаро», «Мудрець», «Містифікація», «Бременські музиканти», «Жорстокі ігри», а також в деяких інших.

Яскрава театральна кар’єра принесла актрисі в 1997-му році звання Заслуженої артистки Росії.

Паралельно з цим актриса знімалася в кіно, однак, зайнята в театрі, з’являлася на екранах порівняно рідко. У дев’яності роки наша сьогоднішня героїня зіграла роль лише в чотирьох кінематографічних фільмах, а також у комедійному телесеріалі «33 квадратних метри», де у неї була досить невелика роль.

Як це ні дивно, проте найбільша популярність прийшла до Людмили Артем’євої лише після виконання ролі в рекламі майонезу «Моя сім’я». Її почали впізнавати на вулицях. Згодом актриса була удостоєна премії за кращий рекламний образ.

Можливо, саме цей локальний успіх змусив Людмилу переглянути своє ставлення до своєї творчої кар’єри. У якийсь момент вона стала замислюватися про відхід з театру. І в один прекрасний день все-таки залишила «Ленком». За словами актриси, однією з причин звільнення стало її невдоволення своїми ролями.

Вже в тридцятирічному віці вона грала в театрі виключно старух та жінок похилого віку. Подібне положення справ штовхнуло актрису до змін, а тому дуже скоро вона залишила театр, якому віддала сімнадцять років свого життя.

Премія Телезірка. «Улюблена актриса» Людмила Артем’єва З цього моменту у її кар’єрі розпочався новий етап. Людмила Артем’єва стала частіше зніматися в кіно. Вже дуже скоро у її фільмографії з’явилися перші по-справжньому яскраві ролі. Однією з таких стала роль у комедійному серіалі «Таксистка», в рамках якого наша сьогоднішня героїня вперше зіграла головну роль. Цей комедійний проект приніс їй величезний успіх і славу. Глядачі закидали редакцію сотнями листів. А тому вже скоро серіал був продовжений ще на три сезони.

Паралельно з роботою над новими епізодами проекту актриса грала і в інших фільмах. Серед таких виділяються картини «Жаркий лід», «Попелюшка 4×4. Все починається з бажань», «Лісовик-2», а також деякі інші. Особливої згадки заслуговує також комедійний серіал «Хто у домі господар?», який транслювався з 2006-го по 2008-й рік. Вельми примітно, що відразу після закінчення роботи над двома попередніми комедійними серіалами Людмила Артем’єва отримала пропозицію знятися ще в одному. У 2008-му році наша сьогоднішня героїня зіграла одну з головних ролей в проекті «Свати», який моментально полюбився глядачам. У цьому проекті також знімалися такі актори, як Анатолій Васильєв, Тетяна Кравченко, Федір Добронравов та інші.

Людмила Артем’єва сьогодні

До теперішнього моменту глядачам представлене вже шість сезонів даного проекту. І це, по всій видимості, ще далеко не межа. Серіал користується популярністю. А сама Людмила Артем’єва купається в променях заслуженої слави. За роль Ольги Миколаївни вона отримала премії «Телетріумф-2010» і «Телезірка-2011». Крім того, своєрідним визнанням заслуг актриси стали її нові ролі в різних російських блокбастерах («Няньки», «Дублер»).

Ходять чутки, що актриса Людмила Артем'єва вагітна

В даний час актриса часто з’являється в різних телепроектах в якості запрошеної зірки, а також грає в театральних антрепризах і знімається в кіно. У 2014-му році на екрани має вийти два нових проекту Людмили Артем’євої – білорусько-російська військова драма «Перша осінь війни», а також комедійний мультфільм «Чуки-Куки», над створенням якого актриса працює в якості артистки озвучування.

Особисте життя Людмили Артем’євої

Ще в інституті наша сьогоднішня героїня одружилася зі своїм однокурсником і колегою Сергієм Парфьоновим. Від нього актриса народила дочку Катю, однак факт наявності загального дитини не втримав знаменитостей від розлучення.

Наприкінці 2012-го року в пресі стали з’являтися чутки про те, що актриса нібито вагітна від молодого коханого. Згодом дані новини підтвердилися. Однак дитина на світ так і не з’явився. Пізня вагітність виявилася складною, і виносити малюка Людмилі так і не вдалося.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: