Любов Поліщук біографія актриси, фото, особисте життя

Ім’я: Любов Поліщук

Дата народження: 21 травня 1949 р.

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: р. Омськ

Дата смерті: 28 листопада 2006 р. (57 років)

Діяльність: актриса театру і кіно

Біографія Любові Поліщук

Любов Поліщук – це яскрава радянська актриса, за своє коротке життя, яка зіграла безліч пам’ятних ролей. Її любили глядачі, поважали режисери та колеги, а тому передчасна смерть цієї великої актриси стала величезною втратою для всіх. Сьогодні, віддаючи данину поваги однією з найяскравіших жінок радянського кінематографа, ми постараємося простежити життєвий і творчий шлях Любові Поліщук. Якою людиною вона була? Яким був її шлях на велику сцену? Про все це ми спробуємо розповісти сьогодні в нашому невеликому біографічному огляді, присвяченому талановитої актрисі радянського кіно.

Ранні роки, дитинство і родина Любові Поліщук

Майбутня зірка радянського і російського кіно з’явилася на світ у місті Омськ в сім’ї простих робітників. У дитинстві вона любила танцювати, а також проявляла великий інтерес до співу. Вельми примітно, що в цей період акторської спеціальністю Любов Поліщук майже не цікавилася. Головною пристрастю її дитинства була музика. З ранніх років вона займалася в шкільному гуртку самодіяльності, а також відточувала свою майстерність з вчителями музики. Намагаючись бути завжди на виду, Любов Поліщук не пропускала жодного музичного конкурсу, однак дуже скоро зрозуміла, що для серйозної кар’єри на сцені їй необхідно відповідну освіту.

Міфи і легенди. Любов Поліщук Ведена мрією про естрадної кар’єри, наша сьогоднішня героїня переїхала в Москву, однак змогла облаштуватися там далеко не відразу. Майже три доби шістнадцятирічна артистка ночувала на вокзалі і харчувалася в тамтешніх їдалень. Лише кілька днів тому удача, нарешті, посміхнулася їй.

Любов Поліщук зарахували у Всеросійську творчу майстерню естрадного мистецтва і виділили місце в гуртожитку. Тут молода артистка почала осягати тонкощі музичного мистецтва, а також вдосконалювати свій вроджений талант. Проте вже через деякий час у творчих прагненнях нашої сьогоднішньої героїні намітилися деякі зміни. У 1967-му році артистка отримала диплом творчої майстерні і відправилася разом зі своїм першим чоловіком Валерієм Макаровим тому в Омськ. Тут вони швидко знайшли роботу у міській філармонії і почали виступати у якості артистів розмовного жанру, виконуючи різні монологи, жартівливі пісні та сценічні мініатюри.

У цей період тексти для Поліщук і Макарова писав відомий літератор Мар’ян Біленький. Саме він на початку сімдесятих років запропонував нашої сьогоднішньої героїні спробувати свої сили в московському мюзик-холі. Спочатку омську актрису запросили в столицю СРСР для участі лише в одній постановці – «Червона стріла прибуває в Москву» — проте згодом Любов Поліщук затрималася в цьому місті надовго.

Кар’єра Любові Поліщук в театрі, фільмографія

Постановка московського мюзик-холу стала дуже популярна у всьому СРСР. Буквально одинадцять місяців у році театр був на гастролях. У цей період Любов Поліщук відчула себе справжньою зіркою, сповна хлебнув всіх радощів та смутку театрального побуту.

Любов Поліщук у молодості

Однак звертати з наміченого шляху наша сьогоднішня героїня навіть не збиралася. Заробивши собі ім’я в театрі, Любов Поліщук почала штурмувати світ великого кіно. В кінці сімдесятих вона знялася відразу в декількох популярних фільмах, виконавши в них ті чи інші другорядні ролі. Великих ролей актрисі не пропонували, однак вона продовжувала працювати над собою і терпляче чекати свого шансу. Паралельно з цим актриса продовжувала виступати в театрі. В цей період її другим домом став московський театр «Ермітаж», на сцені якого актриса виконала безліч різних яскравих ролей.

За цей період Любов Поліщук утвердилася в якості повноправно зірки театральної сцени. Через деякий час справжньою зіркою талановита актриса стала також і в радянському кіно. Першою серйозною роллю нашої сьогоднішньої героїні на великому екрані стала роль дівчини на ім’я Лариса в картині «Золота міна». Після цієї картини пішли інші. І вже у вісімдесяті роки актриса почала зніматися в кіно майже регулярно. Найбільш яскравими ролями актриси в цей період стали фільми «Той ще Мюнхгаузен», «Вавилон ХХ», «Тільки в мюзик-холі», «Дикий вітер», «Таємниця чорних дроздів», «Презумпція невинності» і багато інших.

Часто зніматися в кіно актриса продовжила і надалі. У 1986-му році Любов Поліщук отримала звання Заслуженої артистки РРФСР, а шість років потому стала також Народною артисткою Росії.

Любов Поліщук. Найкращі жарти! ( Випуск №3) У цей період наша сьогоднішня героїня почала грати в Школі сучасної п’єси, а також з’являтися в кіно з великими і малими ролями. Однією з головних робіт даного періоду для Поліщук стала роль Зіни в картині «Інтердівчинка». Дана акторська робота досі вважається однією з кращих в довгій кар’єрі актриси.

За свою довгу кар’єру Любов Григорівна знялася у вісімдесяти дев’яти (!) фільмах. Серед її робіт було безліч яскравих ролей, які ставали лише тільки краще з плином часу. Любов Поліщук знімалася в кіно до останніх днів свого життя, а тому повідомлення про те, що у відомої актриси виявлена саркома стало для всіх серйозним потрясінням. Після цього в ЗМІ довго обговорювалася версія про те, що причиною злоякісної пухлини хребта став невдалий дубль під час зйомок. Хтось вірив їй, а хтось вважав більш реальною підставою хвороби автомобільну аварію, в яку актриса потрапила в 2000-му році.

Так чи інакше, 28 листопада 2006 року велика радянська актриса покинула світ живих, залишивши після себе безліч екранних робіт і світлу пам’ять.

Особисте життя Любові Поліщук

Традиційно завершуючи нашу розповідь на позитивній ноті, зазначимо, що в житті актриси було два щасливих шлюбу, які складно не згадати. Подружній союз з артистом Валерієм Макаровим подарував світові сина Любові Поліщук – Олексія Макарова, який сьогодні також успішно знімається в кіно.

Любов Поліщук з сином Олексієм Макаровим

В рамках другого шлюбу з художником Сергієм Цигалем наша сьогоднішня героїня народила дочку – Мариэтту Цигаль-Поліщук, яка нині працює в кіно і на телебаченні.