Лідія Вележева біографія, фото, зріст і вагу, особисте життя, сім’я і діти

Ім’я: Лідія Вележева

Дата народження: 2 жовтня 1966 р. (50 років)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: Київ р., Україна

Діяльність: актриса

Вага: 60 кг

Зріст: 177 см

Біографія Лідії Велєжевій

Лідія Вележева – це російсько-українська актриса, що стала відомою завдяки своєму величезному талантові й дивовижній різноплановості. Вона знімається в кіно, грає в театрі, працює ведучою і навіть веде політичну діяльність як член партії «Єдина Росія». Складаючись воєдино, все це створює унікальний образ нашої сьогоднішньої героїні. Адже Лідія Вележева – це жінка з сотню осіб. В її характері, здається, є абсолютно все. Саме тому ця актриса користується сьогодні такою повагою публіки.

Ранні роки, дитинство і родина Лідії Велєжевій

Лідія Вележева з’явилася на світ в стародавньому місті Києві 2 жовтня 1966 року – всього на п’ять хвилин пізніше своєї сестри-двійнята. Свого батька вона практично не знала, а тому мала досить туманне уявлення про те, що сталося з ним після того, як він залишив сім’ю.

Лідія Вележева з чоловіком Олексієм Гуськовым

Все своє дитинство Лідія вважала найближчою і найріднішою людиною свою маму. Однак, на жаль, і з нею майбутня актриса бачилася нечасто. Вся справа в тому, що із-за тяжкого становища сім’ї матері Ліди доводилося працювати на фабриці практично цілодобово. З цієї причини Лідія та її сестра більшу частину часу проводили в самоті.

Лише через деякий час мама нашої сьогоднішньої героїні вирішила визначити дівчаток в школу-інтернат. У цьому місці вони провели два року, встигнувши за цей час звикнути й прив’язатися до нього. Коли мама і її новий чоловік прийшли забирати дівчаток з інтернату, ті стали всіляко просити батьків залишити їх там. У підсумку на тому і порішили. Таким чином, Ліда і її сестра-близнючка практично все своє дитинство провели «на два будинки».

Як згадує сама актриса, обстановка в школі-інтернаті була дуже душевна і добра. Всі діти дуже любили своїх вихователів, а ті намагалися не впустити свій авторитет. Більшу частину дня в інтернаті займали уроки, однак, незважаючи на це в щільному розкладі завжди знаходився час для всіляких забав.

Робота позашкільних секцій та гуртків у цьому місці завжди була організована на найвищому рівні. Тому вже в дитинстві Лідія встигла спробувати себе в якості танцівниці, гандболістки і навіть фігуристки!

Лідія Вележева Однак найбільш цікавими і захоплюючими Ліді завжди здавалися уроки акторської майстерності. Розвиваючи тему, зазначимо, що актриса і сама вже не пам’ятає, в який момент чітко усвідомила, що хоче зніматися в кіно. Подібна мрія, немов би була з нею з самого народження.

Зіграти свою першу серйозну роль Лідії довелося вже в тринадцятирічному віці. У 1979-му році наша сьогоднішня героїня прийшла на київську студію імені Довженка, принесла своє фото і залишила секретарю всі необхідні контактні дані. Волею випадку, знімок Ліди зауважив режисер Радомир Василевський, який моментально запросив юну актрису на прослуховування. В результаті дівчинку затвердили на роль. І вже всього кілька місяців потому Лідія Вележева отримала можливість споглядати себе на великому екрані.

Лідія Вележева і Олексій Гуськов Картина «Очікування», в якій актриса зіграла головну роль, отримала досить високі відгуки критиків. Однак, незважаючи на це, після першої акторської роботи в кар’єрі юної знаменитості настав чотирирічний перерву.

За цей час Лідія Вележева встигла закінчити загальноосвітню школу і, переїхавши до Москви, вступити до престижного Щукінське театральне училище. За час навчання наша сьогоднішня героїня зіграла в декількох студентських спектаклях, знялася в короткометражній стрічці, а також непогано поліпшила свій рівень акторської майстерності. Таким чином, вже до моменту закінчення училища Лідія могла відчувати себе ситуації актрисою.

Закінчивши ВУЗ, наша сьогоднішня героїня знову вирішила спробувати свої сили в кіно. Вона знялася в картині «Державний кордон», в рамках якої отримала одну з головних ролей. Після цього Ліда також поступила на роботу в Московський академічний театр імені Вахтангова. У цьому місці українсько-російська актриса виконала безліч неповторних ролей.

Зоряний шлях актриси Лідії Велєжевій, фільмографія і театр

Паралельно з театральної кар’єрою розгорталася також кар’єра актриси в кіно. У період з 1989-го по 1999-й талановита киянка виконала безліч яскравих екранних ролей. Однак, незважаючи на це, продовжувала залишатися маловідомою акторкою.

Справжня слава прийшла до актриси тільки в 2001-му році, після того, як вона зіграла головну роль у телесеріалі «Злодійка». Даний проект приніс їй великий успіх, а разом з тим і нові пропозиції про зйомки. Одним з таких стала роль слідчого Китаєвої в новому епізоді популярного проекту «Слідство ведуть знавці». Спочатку актриса дуже переживала, чи зможе вона органічно влитися в сформований акторський склад. Але в підсумку впоралася зі своєю роботою блискуче. У цьому серіалі Лідія працювала разом з такими акторами, як Леонід Канівський, Ельза Леждей, Георгій Мартинюк, В’ячеслав Бровкін та інші.

Лідія Вележева в ролі Настасії Филлиповны у фільмі Ідіот

Після цього актриса стала часто зніматися в кіно і на телебаченні. За свою кар’єру наша сьогоднішня героїня зіграла більше тридцяти екранних ролей, а також встигла спробувати себе в ролі артистки дубляжу і телеведучої. На телебаченні Лідія Вележева веде програму «Дело Х», яка виходить на каналі «Росія 1».

За свою плідну роботу у кіно в 2010-му році наша сьогоднішня героїня отримала звання Заслуженої артистки Росії. В даний час актриса продовжує, як і раніше часто зніматися в кіно, а також працювати в якості члена Генеральної ради партії «Єдина Росія».

Особисте життя Лідії Велєжевій

Вже багато років Лідія Вележева живе разом зі своїм чоловіком – відомим актором Олексієм Гуськовым. Їхнє знайомство відбулося досить звичайно – на репетиції одного з антрепризних вистав. Відповідаючи на питання про зустріч з майбутнім чоловіком, наша сьогоднішня героїня говорить про те, що це була любов з першого погляду. Однак перші слова, які артисти сказали один одному навряд чи можна назвати романтичними. За спогадами Олексія, їх знайомство почалося з фрази: «Вибачте, у Вас немає сірників?».

В даний час пара живе в Москві, де займається настановленням і вихованням двох дорослих синів – Володимира та Димитрія.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: