Ім’я: Леонід Руденко

Дата народження: 16 липня 1985 р. (31 рік)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: р. Москва

Діяльність: музикант

Вага: 69 кг

Зріст: 174 см

Біографія Леоніда Руденко

Дитинство і родина Леоніда Руденко

Корінний москвич, Леонід Руденко з 12 років присвятив себе музиці. Хлопець стрімко досяг приголомшливих результатів. Тут треба віддати належне не тільки талантом, але і пристрасті, з якою він ставиться до музики, і наполегливій праці.

Натхненний Богданом Титомиром, Prodigy та радіо «Станція 106.8» він почав направляти в російські компанії звукозапису своїх музичних демо-зразків.

Не дочекавшись бажаного результату, Леонід допомогою електронної пошти розіслав свої композиції менеджерам, які працюють у західних компаніях. Першим відгукнувся менеджер Пола ван Дайка. На його композиції Руденко написав ремікс і створив чотири треки.

Dj Леонід Руденко сьогодні популярний не тільки в Росії

Це дало можливість донести творчість початківця діджея до музичних кіл Англії, Голландії та Данії. У нідерландських Armada Music і BlackHole з’явилися його треки. А один з найбільших лейблів Бельгії запропонував музикантові контракт, який підписав Леонід із задоволенням, смакуючи майбутні перемоги.

Кар’єра ді-джея Леоніда Руденка

Леоніду Руденко вдалося зробити те, чого раніше ніхто не досягав. Він єдиний з усіх російських музикантів, який одночасно зайняв позиції у всіх танцювальних чартах Європи 2006-2007 років.

Ніхто їх музикантів Росії не може похвалитися тим, що велика європейська компанія Talpa Music відстежує його авторські права. А Леонід Руденко може, поряд з такими знаменитостями, як, Faithless, Bob Marley, David Guetta.

Перший спільний популярний сингл був записаний з американської вокалісткою. Leonid Rudenko feat. Daniella – Summerfish почули у Франції, Японії та Голландії влітку 2006 року. У Франції композиція вийшла двічі на лейблі Cyber(Royal Flush). Лейбл займається виданнями таких зірок, як Junior Jack та інші.

A’studio & DJ Леонід Руденко — Зарядка Загальна кількість проданих вінілових платівок склала 5000. Summerfish більше місяця утримував першість з продажу, а в числі десятки найпопулярніших хітів залишався ще кілька тижнів. У результаті пісня набула популярності самого продаваного легального треку вокально-танцювального жанру музичного літа 2006.

Також Summerfish займає місце лідера по ротації на найбільшому танцювальному американському радіо. У Росії його аналогом можна назвати DI.FM і Energy. За один день радіо отримує більше 400 замовлень.

Треки, створені Леонідом, мають підтримку провідних російських Dj : Град, Kiriloff (Радіо Maximum), Коля, Піменов та ін. На Динамит ФМ регулярно в ефірі шоу, в яких можна почути ремікси Град, Dj Коля, Агент Сміт створені на Leonid Rudenko –Real Life.

Леонід Руденко здобув світову славу. Його треки грають найвідоміші світові Dj: Paul van Dyk, Tiesto, Judge Jules, PeteTong, Eric Morillo. Кожен новий сингл виходить з величезною кількістю реміксів від визнаних продюсерів заходу: BenMacklin, Mischa Daniels та ін.

Леонід Руденко увійшов у число таких європейських знаменитостей, як David Guetta і Bob Sincla, твори яких бажані й улюблені клубної публікою, а також популярні на радіо та TV.

Leonid Rudenko Feat Nicco — Destination Summerfish, Everybody і Destination вже давно є найбільш відомими і улюбленими композиціями кращих радіостанцій Росії. І далеко не всі знають, що їх автор — Леонід Руденко. Критики і шанувальники сучасної музики вважають Леоніда тим рідкісним і унікальним виконавцем, який визначає майбутнє розвиток індустрії музики.

Досить часто представники мас-медіа задають питання, що стосується його популярності в Росії. Адже на батьківщині його знають не особливо. Мелодії люблять, а ось з автором мало хто знайомий. Музикант спокійно реагує на цей факт. Він вважає, що якщо особа користується популярністю і популярністю на заході, то в Росії про нього обов’язково дізнаються. А от якщо навпаки, то ще невідомо, як складеться.

Леонід Руденко, світова знаменитість, відрізняється простотою і дружнім розташуванням. Він приємний співрозмовник і симпатичний молодий чоловік. Охоче спілкується з журналістами та колегами, якщо дозволяє час, бо більша частина життя минає в небі, в авіаперельотах між країнами.

Особисте життя Леоніда Руденко

Леонід Руденко володіє дивно чарівною посмішкою, трошки з лукавинкою. Будь-яка красуня може потрапити під її чарівність. Однак, з особистим життям успішний музикант не поспішає.

Ді-джей Леонід Руденко любить дівчат і автомобілі

Вірніше сказати, його серце зайняте улюбленою справою. І часу на особисте щастя поки просто не вистачає. Успішний чоловік завжди дуже зайнятий, і пошуки улюбленої відкладаються на потім. Але, як каже Леонід, робота теж улюблена.

Тайники душі

Є в житті Леоніда Руденка сокровенне, про що він не любить згадувати. У той час, коли діджей ще не був багатим і знаменитим, була у нього муза, улюблена і рідна. Однак, не захотіла ділити з ним трудові будні і пішла до більш забезпеченим і відомому одруженому людині.

Леонід наполегливою працею і талантом домігся зоряних висот. З’явилися і гроші, і слава. Муза захотіла повернутися. Але артист її не прийняв. Не в його правилах зраджувати самому, і не прощає він зрадили коли-то його.

Мріє діджей жити з майбутньою сім’єю за містом. Дружина неодмінно повинна бути турботливою і дуже акуратною.

Хобі та маленькі слабкості

Леонід любить автомобілі. Він збирає колекцію авто різних марок.

По природі артист «сова» і любить допізна поспати.

Велика мрія Леоніда Руденко

Леонід Руденко хоче стати таким, як Пол ван Дайк. І є всі підстави вважати, що його мрія здійсниться. І не тільки. Він буде краще. Такі особистості народжуються рідко, і не повторюються ніколи.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: