Ім’я: Кеті Топурія

Дата народження: 9 вересня 1986 р. (30 років)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: р. Тбілісі, Грузинська РСР

Діяльність: співачка

Вага: 60 кг

Зріст: 170 см

Біографія Кеті Топурії

Кеті Топурія – це талановита українська співачка, нині добре відома не тільки у себе на батьківщині, але і в багатьох країнах СНД. Велика частина її творчої діяльності пов’язана з групою А-Студіо. Саме як солістка даного колективу наша сьогоднішня героїня найбільш широко відома в останні роки.

Але чи можна сказати, що потрапляння в складі відомого казахсько-російського бенду — це єдиний значимий успіх у кар’єрі вокалістки? Звичайно, немає. Адже в житті і творчості все розвивається поступово.

Ранні роки, дитинство і родина Кеті Топурії

Кеті (Кетеван) Топурія з’явилася на світ 9 вересня 1986 року в столиці Грузії – місті Тбілісі. Її мама була інженером-хіміком. А батько – Андро – працював в якості архітектора-будівельника. Проте в біографії батька нашої сьогоднішньої героїні можна відшукати і деякі інші примітні епізоди.

Так, зокрема, за даними деяких Інтернет-джерел, Андро був тісно пов’язаний зі злочинним світом Грузії і навіть був у Тбілісі кримінальним авторитетом. Деякий час тому батько співачки був затриманий правоохоронними органами грузинської столиці за зберігання наркотиків і отримав великий термін. Згодом Андро Топурія загинув у в’язниці при досить розпливчастих обставин. Однак не будемо настільки докладно зупинятися на особистості цієї людини.

Повертаючись до самої Кеті, відзначимо також і той факт, що в жилах артистки тече не тільки російська, але також італійська та польська кров. Незважаючи на цей факт, наша сьогоднішня героїня завжди вважала себе грузинкою на всі сто відсотків. Що стосується любові до музики, то вона, за словами Кеті, була у неї завжди. Ще в дитячому віці талант молодої дівчинки відзначила її сусідка – професійна викладачка музики, яка спочатку недовго займалася з Кеті сама, а потім відвела дівчинку в музичну школу Гоги Судрадзе. У цьому місці наша сьогоднішня героїня займалася протягом декількох років, за час яких змогла отримати хорошу музичну освіту, а також непогано попрацювати над своїм вокалом.

Подібне старанність, у підсумку, виявилося марним. Вже у дванадцятирічному віці Кетеван отримала головний приз конкурсу молодих виконавців «Море дружби», а вже через два роки стала володаркою престижного Гран-прі міжнародного пісенного фестивалю «Шлях до зірок».

Ці успіхи посилили Кеті в бажанні стати співачкою. Після закінчення музичної школи майбутня солістка » А-Студіо також навчалася в тбіліському музичному училищі, де згодом отримала диплом викладача вокалу.

Вельми примітно, що після цього деякий час артистка також навчалася в Державному університеті Грузії, де вивчала психологію. Однак даний диплом артистка так і не отримала, залишивши ВНЗ через зайнятості в музичних проектах.

Зоряний шлях співачки Кеті Топурії, А-Студіо

Перші роки професійної співочої кар’єри Кеті покриті щільною завісою таємниці. Відомо, що ще до запрошення в групу А-Студіо артистка встигла записати і випустити два сольних альбоми, які стали досить популярні у неї на батьківщині. Багато її ранні композиції, записані на грузинській мові, стали справжніми хітами в Грузії. Однак розповісти щось більш докладне про цей період в житті нашої сьогоднішньої героїні – не представляється можливим.

А-Студіо — Кеті Топурія — Так само як всі Деякий час Кеті Топурія щільно співпрацювала з грузинським продюсером Нато Думбадзе. Саме вона свого часу запропонувала молодій співачці спробувати свої сили у відомому казахському колективі А-Студіо. В той момент групу як раз залишила колишня солістка – Поліна Гріффітс. А тому інші учасники музичного колективу перебували в пошуку нової солістки.

Дізнавшись про це, наша сьогоднішня героїня відправила в Москву кілька записів зі своїми виступами і студійними піснями. Підібраний матеріал справив на музикантів А-Студіо сприятливе враження. А тому дуже скоро Кеті запросили в Росію для особистої зустрічі.

З цього моменту і почалося співробітництво Кетеван з проектом А-Студіо. Зовсім скоро спільно з новою солісткою був записаний перший радіо-хіт колективу – «Відлітаю». Композиція стала повномасштабним хітом, а також ознаменувала своїм виходом новий етап у творчості колективу.

У 2005-му році публіці був представлений альбом, який також отримав назву «Відлітаю». Абсолютна більшість вокальних партій, представлених на цій платівці, виконала Кеті Топурія.

Весілля Кеті Топурія — «PRO новини» З цього моменту грузинська співачка стала невід’ємною частиною всього колективу. Разом з іншими музикантами групи в наступні кілька років артистка випустила ще три нові альбоми, а також кілька офіційних збірників. Група А-Студіо об’їздила з концертами всі найбільші міста СНД, а також представила глядачам цілу низку яскравих концертних програм. У різні роки композиції колективу добиралися до перших рядків самих різних хіт-парадів.

Над новою порцією хітів Кеті Топурія і група А-Студіо працюють і сьогодні. Коли чекати нових пісень – дізнаємося вже дуже скоро. А поки всім шанувальникам колективу залишається насолоджуватися колишніми шлягерами групи.

Особисте життя, Кеті Топурія сьогодні

Особисте життя Кеті Топурія завжди була сповнена дозвільними домислами і чутками. І це не дивно, адже наша сьогоднішня героїня завжди оточена юрбами шанувальників. Так, у різні роки за імпозантної грузинської красунею доглядали футболісти Дмитро Сичов і Каха Каладзе, шоумен Ігор Верник і співак Сергій Аморалов. Однак сама артистка зазначає, що всі компліменти та знаки уваги – це просто прояв дружніх почуттів, спростовуючи повідомлення про романи з людьми зі світу спорту та шоу-бізнесу. За словами самої Кетеван, вона кілька років зустрічалася з якимось молодим бізнесменом, ім’я якого співачка, однак, назвати відмовилася. Згодом таємниця все-таки розкрилася. Коханим артистки виявився підприємець Лев Гейхман. У 2013-му році пара зв’язала себе узами шлюбу.

У повсякденному житті Кеті багато в чому схожа на інших сучасних дівчат. Вона любить щось змінювати у своїй зовнішності, а також обожнює добре поспати. За її ж словами, вона завжди постає не раніше двох годин дня, однак лягає пізно вночі. Крім того, Кетеван не любить готувати. Часто їжу для неї готують друзі, проте зазвичай співачка все-таки їсть в ресторанах або замовляє їжу додому.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: