Іван Добронравов біографія, фото, особисте життя, його сім’я і дівчина

Ім’я: Іван Добронравов

Дата народження: 2 червня 1989 р. (27 років)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: Воронеж р.

Діяльність: актор

Вага: 76 кг

Зріст: 177 см

Біографія Івана Добронравова

Іван Добронравов – це молодий талановитий актор, у якого попереду ще ціле життя. Сьогодні його творча кар’єра лише набирає обертів, а тому наша біографічна стаття – це якась робота на перспективу. Цьому російському акторові пророкують велике майбутнє, а отже, варто сподіватися, що даний розповідь ще довгий час не втратить своєї актуальності і буде як і раніше цікавий читачам.

Дитинство і родина Івана Добронравова

Іван Федорович Добронравов з’явився на світ 2 червня 1989 року в російському місті Федір Добронравов – отримав запрошення приєднатися до трупи московського театру «Сатирикон». Таким чином, наш сьогоднішній герой вже в ранньому віці опинився в російській столиці, де, власне, і пройшла велика частина його життя.

Актор Іван Добронравов в серіалі

Захоплюватися акторським мистецтвом Іван почав вже в ранньому віці. З дитячих років він часто відвідував театральні постановки, в яких брав участь батько, а згодом і сам почав виконувати на сцені невеликі ролі. Часто у його персонажів не було слів, деякі його герої з’являлися на сцені лише на кілька митей – проте вже сам факт виступів був величезним досягненням для юного хлопця. Він міг рости і вдосконалюватися у творчому середовищі, а тому згодом це стало чудовим підмогою в його творчій кар’єрі.

Перші фільми з Іваном Добронравовим

Вже в підлітковому віці Іван Добронравов зіграв досить велику роль хлопчика-підкидька в постановці «Слуги й сніг», де з’явився на одній сцені разом зі своїм батьком. Трохи пізніше він також виконав одну з ролей у виставі «Місто мільйонерів», де його партнерами по знімальному майданчику стали Інна Чурікова і Армен Джигарханян.

У дванадцятирічному віці наш сьогоднішній герой також вперше з’явився на знімальному майданчику. Першою екранної роботою молодого хлопця став міні-серіал «Шукачі», в рамках якого йому дісталася порівняно невелика роль. Рік потому після цього Іван Добронравов також знявся в серіалі «Тайга. Курс виживання», де йому дісталася значно більша роль тямущого хлопчика на ім’я Максим – сина одного з центральних персонажів.

Кращі фільми Івана Добронравова

Однак справжня слава до актора прийшла дещо пізніше, після того як Іван Добронравов зіграв одну з головних ролей в легендарному фільмі Андрія Звягінцева «Повернення». Робота з культовим режисером принесла молодому хлопцеві величезний успіх. Фільм з його участю був показаний в багатьох державах планети і став особливо популярний в Італії, Франції та Іспанії. Крім того, в 2004-му році картина була представлена на Венеціанському фестивалі, де згодом отримала головний приз.

Іван Добронравов про фільм ІСТАЛЬГІЯ Вельми примітно, що саме тоді, виступаючи перед європейськими журналістами, наш сьогоднішній герой вперше публічно зізнався, що згодом планує зв’язати своє життя з акторським мистецтвом. Дані слова чотирнадцятирічного хлопця в той раз не всі сприйняли всерйоз. Проте надалі Іван успішно довів, що в той раз говорив цілком серйозно.

Нові ролі Івана Добронравова

Закінчивши середню школу, Іван Добронравов подав документи у Вище театральне училище імені Щукіна. У цьому престижному навчальному закладі він почав займатися під керівництвом відомого педагога Р. Овчиннікова, а також виступати на сцені студентського театру.

Паралельно з цим повним ходом розвивалася також і екранна кар’єра актора. У 2006-му році молодий російський хлопець отримав одну з постійних ролей у серіалі «Кадетство», яка згодом стала для нього новою важливою сходинкою у кар’єрі. Популярний молодіжний серіал приніс Іванові Добронравову новий успіх. А тому вже в період навчання у Вузі наш сьогоднішній герой зумів утвердитися в якості висхідної зірки російського телебачення.

Чемпіони — Російський трейлер фільму з Іваном Добравовым Актор знімався в кіно з завидною регулярністю. У результаті лише у 2008-му році в кар’єрі нашого сьогоднішнього героя стався невеликий перерву. У всі інші роки Іван Добронравов незмінно представляв публіці одну-дві свої екранні роботи. У 2009-му році він знявся в мелодрамі «Коротке замикання», в 2010-му виконав головну роль у картині «Перемир’я», яка згодом була відзначена двома призами фестивалю «Кінотавр». У 2011-му році після тривалої перерви Іван знову взяв участь у зйомках нової стрічки Андрія Звягінцева, зігравши разом з Андрієм Семеновим і Оленою Лядовій у фільмі «Олена». Вельми примітно, що названий фільм згодом також отримав безліч хвалебних відгуків з боку критиків, а також був удостоєний призу Каннського кінофестивалю.

Завдяки цілій низці глибоких драматичних фільмів, вже в студентські роки Іван Добронравов заслужив славу яскравого характерного актора. Він знімався виключно в насичених і колоритних стрічках, а тому його вміння вибирати свої ролі ніколи не викликало нарікань.

Іван Добронравов в даний час

Актор Іван Добронравов з сім'єю: братом, мамою і батьком

В останні роки наш сьогоднішній герой також не зраджує собі і працює тільки з кращими режисерами Росії і України. В останні роки в його фільмографії з’явилися драматичні картини «Юда», «Чемпіони з підворіття», «Будинок», а також комедійний кіноальманах «Мами». Осібно в цьому списку стоїть також сербсько-українська драматична стрічка «Істальгія», в якій Івану Добронравову знову-таки дісталася одна з центральних ролей.

На момент написання даної статті останньою роботою в кар’єрі молодого російського актора був касовий фільм «Гагарін. Перший в космосі». Про нові проекти з участю Івана Добронравова поки нічого в пресі не повідомляється.

Особисте життя Івана Добронравова

Про романи Івана поки нічого не відомо. Молодий хлопець живе сьогоднішнім днем, а тому нечасто замислюється про серйозні стосунки і тим більше про одруження. У повсякденному житті він любить спорт, хорошу музику, смачну їжу.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: