Христина Асмус біографія, фото, зріст і вагу, особисте життя

Ім’я: Христина Асмус

Дата народження: 14 квітня 1988 р. (28 років)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: р. Корольов, Московська обл.

Діяльність: актриса

Вага: 55 кг

Зріст: 164 см

Біографія Христини Асмус

Христина Асмус підкорила глядачів роллю Варі Чорноус в серіалі «Інтерни». З цього моменту почалося його сходження на вершину індустрії театру і кіно.

Дитинство Христини Асмус

Майбутня зірка серіалу «Інтерни» Христина М’ясникова народилася 14 квітня 1988 року в підмосковному місті Корольов. Батько, Ігор Львович, працював у міському ракетному центрі, пізніше зайнявся бізнесом. Мама, Рада Вікторівна, присвятила життя вихованню дочок, яких крім Христини у неї три: Катерина, Ольга і Карина.

Христина Асмус в дитинстві

Починаючи з восьми років Христина займалася гімнастикою в спортивній школі «Динамо». Дев’ять років наполегливих тренувань принесли їй титул кандидата в майстри спорту. З гімнастикою довелося зав’язати після того, як у дівчини з’явився страх перед спортивними снарядами – вона могла годинами стояти поруч з тренажерами у повному заціпенінні.

За словами Христини, про спортивній кар’єрі мріяли її батьки – сама дівчинка хотіла стати актрисою. Бажання зніматися в кіно з’явилося після того, як вона побачила серіал «Дикий ангел» з сліпучою Наталією Орейро.

Христина Асмус — 5 Фактів про знаменитості В дитинстві Христина відрізнялася зухвалим, хлоп’ячим характером, як казала вона сама, була «шибайголовою». У той же час вона виділялася завзятістю, наприклад, коли батьки запитали дочку, чи вона хоче стати актрисою, Христина відповіла: «Я не хочу бути актрисою, я буду їй». Вже в шкільні роки дівчинка відвідувала театральну студію і навіть зіграла у виставі «А зорі тут тихі…», яку поставив театр «Крейда».

У 2005 році Христина, тільки що закінчила школу, поступила в Школу-студію МХАТ на курс Костянтина Райкіна, проте була відрахована через півроку як «не виправдала надій». Останнім напуттям Райкіна стала фраза: «Працюйте над собою».

Акторська кар’єра Христини Асмус

Зазнавши невдачі, Христина повернулася в Корольов, де почала виступати на сцені Тюгу з роллю у п’єсі «Портрет мадмуазель Таржи». Паралельно дівчина співпрацювала з «Театром Доброї казки». Пропрацювавши так два з половиною роки, в 2008 році дівчина вступила до театрального училища імені Щепкіна на курс Бориса Клюєва.

Христина Асмус дебютувала в серіалі «Інтерни»

Успіх прийшов до акторки після дебюту в серіалі Максима Пежемського «Інтерни», де їй дісталася роль молодого лікаря Варі Чорноус. На кастингу Христина обійшла більше двох з половиною тисяч претенденток, а завдяки знімального процесу Асмус спіткала ази медицини, перейняла найцінніший досвід у Івана Охлобистіна, а також подружилася з іншими молодими акторами, для яких «Інтерни» стали злітним майданчиком – Іллею Глінніковим, Дмитром Шаракоисом, Олександром Ільїним та іншими.

Христина Асмус. Інтерв’ю про фільм «Zолушка» На початку кар’єри дівчина взяла псевдонім «Асмус» – це прізвище її дідуся з боку мами.

У 2010 році Христина Асмус знялася в іншому серіалі — вона зіграла Сашу в декількох епізодах детектива «Ліва робота» режисера Миколи Гусєва. У цьому ж році на екрани вийшов фільм «Ялинки», де актриса виконала роль Олени, «дівчата зі Швейцарії» в одній сюжетних ліній картини. Через два роки вона зіграла головну роль в сучасній інтерпретації старої казки – «Zолушка».

У 2011 році актриса брала участь в озвучуванні мультфільму «Іван Царевич і Сірий Вовк».

Христина Асмус подарувала свій голос Білку з мультика

У 2013 році Крістіна зіграла головну жіночу роль у фільмі «Дублер», партнером по картині виступив Олександр Ревва. В наступному році вийшов фільм «Легкий на помині», в якому вона грала разом з Гаріком Харламовим.

Христина Асмус і Гарік Харламов

У 2015 році на екрани вийшов повнометражний фільм «А зорі тут тихі» з Петром Федоровим і Христиною Асмус в головних ролях.

Христина Асмус в ролі Галі Четвертак

Паралельно з акторською кар’єрою Христина Асмус виступала на сцені Московського драматичного театру імені Єрмолової.

Христина Асмус на сцені театру ім. Єрмолової (вистава «Язичники»)

Також Христина Асмус працювала в модельному агентстві «7 ангелів» і знімалася для численних глянцевих видань, включаючи журнал «Maxim», який в 2010 році присудив молодій актрисі титул найсексуальнішої жінки Росії. Через рік журнал Glamour вручив їй премію в номінації «ТВ-актриса року», а у 2013 році вона отримала премію Fashion People Awards в номінації «Fashion-актриса».

Христина Асмус для журналу «Максим»

Особисте життя Христини Асмус

Під час навчання Крістіна почала зустрічатися з однокурсником Віктором Степаняном. Але, зрештою, молоді люди не змогли бути разом. За офіційною версією, Христина приділяла більше уваги своїй кар’єрі, пропадаючи на знімальному майданчику.

Христина Асмус готується до весілля

На початку 2013 року в пресі з’явилася інформація, що Христина Асмус зустрічається з Гаріком Харламовим, своїм партнером по фільму «Легкий на помині». На той момент шоумен перебував у шлюбі, і на актрису полилися не самі утішні відгуки.

Гарік Харламов і Христина Асмус: історія кохання Через кілька місяців Харламов у своєму твіттері офіційно підтвердив їх роман.

Харламов захистив Асмус від нападок преси

На початку 2014 року у пари народилася дочка Анастасія. У декретній відпустці актриса довго не сиділа, і вже в кінці місяця вийшла на сцену, зігравши у виставі «Гамлет».

У 2014 Харламов і Асмус стали батьками

Христина Асмус зараз

У лютому 2016 року відбулася прем’єра фільму «Чемпіони: швидше, вище, сильніше», де Христина Асмус, згадавши спортивне минуле, зіграла гімнастку Світлану Хоркину.

Христина Асмус на зйомках фільму «Чемпіони» Крістіна Асмус, як і раніше можна було побачити в спектаклях театру Єрмолової: «Гамлет», «Самогубець», «Язичники» та інших.